Вт, 20.02.2018, 17:43
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   У нас, в районі, все пречудово – всі працюють та район розвивається, навіть, займає одну із перших позицій в області за багатьма показниками соціального-економічного розвитку, як було акцентовано на колегії РДА. Так, Городоччина за І півріччя 2011 року посіла 3 місце. Правда, за окремими показниками. За якими? За такими, як: валове виробництво с/г продукції; виконання доходів місцевих бюджетів; зростання обсягів інвестицій в основний капітал та приріст прямих іноземних інвестицій; створення робочих місць; рівень сплати населенням комунальних послуг; погашення заборгованості із заробітної плати на економічно-активних підприємствах; зростання роздрібного товарообігу підприємств в торгівлі та реалізації їх продукції.
Про ті показники, що поставили Городоччину на о ... Читати далі »
Переглядів: 3313 | Додав: Gorycvit | Дата: 05.09.2011 | Коментарі (46)

  
   Розглянувши лист районного відділу освіти, депутати надали згоду на вилучення із користування Городоцької гімназії земельної ділянки по вулиці Шевченка, 17 орієнтовною площею 4 тис.кв.м. для будівництва спортивного комплексу й внесли зміни до рішення міської ради від 26 травня 2011р., якими схвалили добудову класних кімнат та їдальні до будівлі гімназії.
   Щодо питання будівництва спортивного комплексу та двох спортивних (футбольних) майданчиків у Городку, то на сесії було акцентовано увагу на тому, що є доцільність побудувати у місті сучасний спорткомплекс та два спортмайданчики, втім, коштів на будівництво таких соціально значимих об’єктів у міському бюджеті немає. Тож виникла потреба у залученні інвестицій. На звернення міської ради до відомих господарників – уродженців міста про вкладення коштів у будівництво спорткомплексу та двох спортмайданчиків дало згоду ТОВ «Епіцентр К», котре очолює заслужений керівник сфери послуг України, почесни ... Читати далі »
Переглядів: 1559 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.08.2011 | Коментарі (32)

   Врочисте таїнство освячення каплиці храму святого Онуфрія, збудованої на честь святого великомученика Георгія Побєдоносця на території центральної районної лікарні, було проведене 1 серпня 2011 року п’ятьма священослужителями Української церкви Московського патріархату Городоччини.

   На ... Читати далі »

Переглядів: 1826 | Додав: Gorycvit | Дата: 03.08.2011 | Коментарі (11)

в рамках проекту „Інформаційно-просвітницька кампанія, спрямована на захист прав населення Городоцького району в сфері надання соціальних послуг”, підтриманого міжнародною організацією „Український жіночій фонд”.
   На тренінг були запрошені жителі міста Городка та Городоцького району, зокрема, підприємці, працівники культури та медицини.
Враховуючи те, що тренінг - це  вид групової роботи з метою формування нових навичок, самопізнання та розвитку, присутні на початку роботи тренінгу виразили надію, що поставлена мета буде досягнута.
   Під час  ділових ігор учасники отримали навики відстоювання власних прав у процесі отримання соціальних послуг, які надаються відповідними установами Городоцького району, а також набули нових навиків позит ... Читати далі »
Переглядів: 836 | Додав: Gorycvit | Дата: 01.07.2011 | Коментарі (3)

в рамках проекту "Інформаційно-просвітницька кампанія, спрямована на захист прав населення Городоцького району в сфері надання соціальних послуг", який проводиться у Городоцькому районі громадською організацією "ПЕРЛИНА". 

   Основною метою тренінгу було отримання нових знань, умінь, навичок та соціальних установок по відстоюванню власних прав щодо надання соціальних послуг жителям Городоччини.

   На тренінг були запрошені представники сільских громад Городоцького району та представники педагогічних колективів району - активні учителі та голови профсоюзних комітетів закладів освіти.

... Читати далі »

Переглядів: 654 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2011 | Коментарі (8)

   Чергова колегія Хмельницької облдержадміністрації пройшла під умовним гаслом "Хто не з нами, той проти нас". Скуштували не досить смачної березової каші від губернатора керівники районів, які додають йому проблем та створюють від'ємні показники соціально-економічного розвитку краю.

 

Чиновники обпеклися на статистиці

 

   Проінспектував райони на готовність до збору урожаю-2011 начальник Головного управління агропромислового розвитку ОДА Олег Стрілецький. За його словами, загальна площа сільськогосподарських культур цьогоріч зросла на 55 тис. га і становить 1 млн. 50 тис. га. Зокрема, збільшилися посіви озимих культур (на 12 тис. га—до 253 тис. га), у тому числі пшениці (на 12 тис. га — до 218 тис. га). Однак у райдужні звіти аграрного відомства закралося одне "але": половина зернозбиральної техніки краю має радян ... Читати далі »
Переглядів: 1642 | Додав: Gorycvit | Дата: 07.06.2011 | Коментарі (39)

назва європейського проекту, в рамках якого відбулася зустріч представників Фонду Конрада Аденауера з молоддю Городка Хмельницької області, представниками громадських організацій та жителями Городдочини 13 травня 2011 року у нашому місті.
   Євроінтеграція України є сьогодні одним з тих питань життя нашої держави, яке хвилює не лише чиновників та політиків, але практично усіх громадян нашої країни.
Бажання жити «як у Європі» виникло і закріпилося серед наших співгромадян ще до отримання незалежності України. І тепер влада прагне залучити європейських інвесторів і партнерів, а десятки тисяч громадян України, особливо з західних регіонів, у тому числі і велика кількість жителів Городоччини, направилися на Захід в пошуках роботи.
   І дійсно, повага до свободи особистості і пр ... Читати далі »
Переглядів: 2057 | Додав: Gorycvit | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (10)

   Круглий стіл у рамках спільного проекту Українського Жіночого фонду та Городоцької районної громадської організації «Перлина» (голова Неля Пославська ) під назвою «Інформаційно - просвітницька кампанія, спрямована на захист прав населення Городоцького району в сфері надання соціальних послуг» відбувся 28 квітня 2011 року.
   На засіданні круглого столу активно обговорювалося актуальне на часі питання – надання соціальних послуг населенню Городоччини.
   Представники влади і органів самоврядування району та міста, представники районних служб, що надають соціальні послуги городоччанам, та духовенства, лідери громадських організацій Городоччини акцентували увагу на проблемах і здобутках у сфері надання соціальних послуг у районі, обґрунтували в ... Читати далі »
Переглядів: 1560 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.04.2011 | Коментарі (15)

відкрилася 27 квітня 2011 року у Городку і, завдячуючи присутності Духу Божого, в атмосфері врочистості стала своєрідним символом єднання довкола неї настоятелів кількох християнських конфесій Городоччини.
   Кілька десятків художніх робіт із ряду канонічного іконопису, а також із деякими елементами сакрального мистецтва виставив на огляд і на оцінку городоччан та гостей Городоччини місцевий художник Петро Войталюк.
   На врочисте відкриття виставки на запрошення митця прийшли настоятелі місцевих храмів – протоієрей Благочинний Городоцького району Української православної церкви Московського патріархату Олексій Добош, настоятель Римо – католицького храму святого Антонія Віктор Лутковський, настоятель храму святої Людмили – княгині Чеської Української церкви Київського пат ... Читати далі »
Переглядів: 1510 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.04.2011 | Коментарі (11)

бо розуміють – ніхто не буде вирішувати їхні проблеми і захищати їхні права, тож мусять об’єднуватися і робити це самі.
   Громадська свідомість зростає, стверджують лідери громадського руху, відтак громадянське суспільство робить поступ, щоб пройти не революційним, а еволюційним шляхом розвитку. Днями відповідно до Закону України «Про об’єднання громадян» представниками малого та середнього бізнесу району створено Городоцьку районну громадську організацію «Спілка підприємців Городоччини» ( ГО «Спілка ПГ»).
   Серед основних завдань, що ставлять перед собою члени цієї громадської організації, - забезпечення представництва та захист законних інтересів і прав підприємців Городоччини у відносинах з органами державної влади і місцевого самоврядування; розробка та впровадження в життя заходів, які поліпшать умови здійс ... Читати далі »
Переглядів: 788 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.04.2011 | Коментарі (16)

« 1 2 ... 8 9 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика