Вт, 19.06.2018, 07:01
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   З приводу ситуації, що склалася з районною друкарнею мною подано депутатський запит у Городоцьку районну раду. Це питання повинен вирішити депутатський корпус на черговій сесії районної ради.


Переглядів: 1863 | Додав: Gorycvit | Дата: 08.02.2012 | Коментарі (25)

   Так можна назвати події, що відбуваються на часі навколо Чорниводського ландшафтного загальнодержавного заказника. Певного розголосу набуло хвилювання представників громадськості села Чорниводи та міста Городок, які проживають неподалік лісового урочища Кошарна, щодо подальшої долі цього заказника.
   Депутати, прості громадяни та активісти природоохоронного руху райцентру занепокоєні інтенсивною вирубкою цінних порід дерев, зокрема, багатолітніх дубів, у Чорниводському заказнику й переконані, що вирубка, за їх словами, проводиться неправомірно. На ділянках, відведених під порубку, сухі й  пошкоджені хворобами та буревіями дерева, стверджують невдоволені городоччани, залишаються на коренях, а добротні, високої ділової якості столітні дуби – або зрізані, або поклеймовані під порубку. Викликає сумніви людей і те, як реалізується зрізана деревина, чи, бува, замість офіційно задекларованої дров’яної не продається ділова деревина.
  ... Читати далі »
Переглядів: 2458 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.12.2011 | Коментарі (15)

Покликав  Бог француза, американця й українця до себе й каже:
 - Ось вам по коню - скачіть й наберіть собі стільки землі,
скільки захочете.  Коли зупинитеся - то буде ваша межа.
 Сів на коня француз, не поспішаючи їде, побачив красивий краєвид, зупинився.
 Міркує: «Там поставлю будинок, там розіб’ю виноградник, мені вистачить».
 Сів на коня американець, скакав півдня. Зупинився. Думає: «Там буде моє ранчо,
а ту землю здам в оренду»...
 Заліз на коня українець. Скакав три дні, загнав коня. Побіг. Біг, ще один день. Впав, повзе… Знемагаючи, знімає шапку, кидає поперед себе й каже:
 - А там бурячки посаджу…

 

      Нещодавно Верховна Рада ухвалила в першому ... Читати далі »
Переглядів: 3628 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.12.2011 | Коментарі (79)

   Хто запросив відомого боксера і політика на зустріч із городоччанами, невідомо – про це не сказали. Втім стало відомо, що  у Городку нещодавно сформувалася нова команда від політичної сили «Удар», яку очолює Віталій Кличко. І ця нова команда, правда, із «старих» політичних городоцьких лідерів – партійців «Нашої України» - «Єдиного Центру», що переформатувалися в «Удар», і презентувала таким чином заснування районного чи то міського осередку. Відтак, запрошенням до Городка В.Кличка і організацією з ним зустрічі виборців продемонстровано вищому керівництву партії й, зокрема, городоцькій громаді можливості реалізації чи не усіх амбітних задумів.
   Так це чи не так – насправді усім було абсолютно байдуже. Факт приїзду відомого політика і боксера, попр ... Читати далі »
Переглядів: 2004 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.10.2011 | Коментарі (27)

   Мерія і керівництво комунального підприємства «Городоккомунсервіс» мають навести порядок на підприємстві. Про це, головним чином, ішлося на п’ятнадцятій за рахунком сесії міської ради шостого скликання, яка відбулася 14 жовтня 2011 року.
   Із усіх питань, що слухалися на сесії, а було їх цього разу у порівнянні з минулими засіданнями не багато – всього 16 (зазвичай депутати розглядають від 25 до 45 питань порядку денного сесії), «гарячих» питань було два. Перше – розгляд акту перевірки фінансово-господарської діяльності міського комунального підприємства Городоккомунсервіс», яке працює збитково і яке з міського бюджету постійно потребує дотацій – і то чималих. Друге – виконання рішення Городоцького районного суду від 2 серпня 2011 року щодо розгляду клопотання В.А. Вербановського про надання йому безоплатно у власність земельної ді ... Читати далі »
Переглядів: 2675 | Додав: Gorycvit | Дата: 19.10.2011 | Коментарі (37)

   Саме так можна назвати ситуацію, що склалася із призначенням директора Чорниводської ЗОШ після звільнення з цієї посади на пенсійний відпочинок колишнього директора школи Віталія Васильовича Пирожка. Або ще інакше сказати можна: «Говоріть-говоріть, ви нам не заважаєте». Чому так? Та тому, що призначення на певні керівні посади в районі останнім часом, відбуваються як не з шумом - гамом, то з відголосками…. Думали - гадали чорниводчани - вчителі, батьки, учні, що влада, яка обіцяла радитися з народом, дослухатися до народу, працювати на народ, їхні побажання почує і призначить на посаду директора нарешті - врешті достойного кандидата: кваліфікованого та досвідченого спеціаліста, вихідця з колективу з багаторічним стажем на посаді заступника директора….
   К ... Читати далі »
Переглядів: 7346 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (141)

Голова райдержадміністрації Володимир Вербановський відзвітував перед Городоччиною і представником від області про діяльність виконавчої влади та стан соціально-економічного розвитку району за 9 місяців цього року.

  …Перед Городоччиною, виявилося, - це перед керівниками установ, організацій, приватних підприємств – активних і неактивних, сільськими головами, управлінцями нижчої та середньої ланки виконавчої влади.

   Народних обранців – депутатів районної ради, не кажучи вже про депутатів міської ради, на це зібрання не запрошували. А тим депутатам, які цікавилися, чому не запрошували, ніякого розумного пояснення не дали – мовляв, навіщо від справ відривати? є перед ким і без них звітувати. Ще, не доведи Господь, питати голову про щось будуть, критикув ... Читати далі »
Переглядів: 2401 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.09.2011 | Коментарі (39)

   У нас, в районі, все пречудово – всі працюють та район розвивається, навіть, займає одну із перших позицій в області за багатьма показниками соціального-економічного розвитку, як було акцентовано на колегії РДА. Так, Городоччина за І півріччя 2011 року посіла 3 місце. Правда, за окремими показниками. За якими? За такими, як: валове виробництво с/г продукції; виконання доходів місцевих бюджетів; зростання обсягів інвестицій в основний капітал та приріст прямих іноземних інвестицій; створення робочих місць; рівень сплати населенням комунальних послуг; погашення заборгованості із заробітної плати на економічно-активних підприємствах; зростання роздрібного товарообігу підприємств в торгівлі та реалізації їх продукції.
Про ті показники, що поставили Городоччину на о ... Читати далі »
Переглядів: 3392 | Додав: Gorycvit | Дата: 05.09.2011 | Коментарі (46)

  
   Розглянувши лист районного відділу освіти, депутати надали згоду на вилучення із користування Городоцької гімназії земельної ділянки по вулиці Шевченка, 17 орієнтовною площею 4 тис.кв.м. для будівництва спортивного комплексу й внесли зміни до рішення міської ради від 26 травня 2011р., якими схвалили добудову класних кімнат та їдальні до будівлі гімназії.
   Щодо питання будівництва спортивного комплексу та двох спортивних (футбольних) майданчиків у Городку, то на сесії було акцентовано увагу на тому, що є доцільність побудувати у місті сучасний спорткомплекс та два спортмайданчики, втім, коштів на будівництво таких соціально значимих об’єктів у міському бюджеті немає. Тож виникла потреба у залученні інвестицій. На звернення міської ради до відомих господарників – уродженців міста про вкладення коштів у будівництво спорткомплексу та двох спортмайданчиків дало згоду ТОВ «Епіцентр К», котре очолює заслужений керівник сфери послуг України, почесни ... Читати далі »
Переглядів: 1594 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.08.2011 | Коментарі (32)

   Врочисте таїнство освячення каплиці храму святого Онуфрія, збудованої на честь святого великомученика Георгія Побєдоносця на території центральної районної лікарні, було проведене 1 серпня 2011 року п’ятьма священослужителями Української церкви Московського патріархату Городоччини.

   На ... Читати далі »

Переглядів: 1892 | Додав: Gorycvit | Дата: 03.08.2011 | Коментарі (11)

« 1 2 ... 8 9 10 11 12 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Дуже дякуємо за таку  обгрунтовану статтю, за такі розяснення  ситуації . яка складається в районі. Зрозуміли, що обрали не тих які можуть дати  лад  у всіх проблемах району за браком  знань і досвіду, за браком  усвідомленої  відповідальності перед громадою за всі свої дії і за суспільне життя громадян.   Такого  ніколи ж не було. Думали тільки де і як увірвати для себе. А тепер треба за все відповідати і за бджоли також. Ще раз дуже дякуємо авторці цієї  інформації  дуже просто і доступно написано.


На сайті громади є весь список членів виконкому. Ознайомтесь в ліцо.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика