Вт, 20.02.2018, 17:43
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   Городоцька районна громадська організація «Перлина» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» розпочала реалізацію інформаційно – просвітницької кампанії, спрямованої на захист прав населення Городоччини в сфері надання соціальних послуг.
   Під час презентації проекту на засіданні прес – клубу, що відбувся 14 квітня 2011 року, йшлося про те, що в рамках проекту планується зробити чимало. Уже здійснюються заходи щодо прискорення соціальних перетворень на районному рівні: вивчаються проблеми жителів району в плані соціального захисту, зокрема, питань якості надання комунальних та соціальних послуг державними органами та службами; організовуються зустрічі з представниками влади з метою налагодження діалогу між громадою та владою в сфері надання соціальних послуг і з активними жін ... Читати далі »
Переглядів: 1230 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.04.2011 | Коментарі (20)

   Підтвердження цьому - районний творчий звіт аматорів народного мистецтва, що відбувся в Городку 8 квітня - силами умільців і їхнім талантом.

   Виставка декоративно-прикладного, образотворчого та фотомистецтва представила близько 15 жанрів народного умільства: вишивки більше 40 вишивальниць міста й сіл району, полотна місцевих митців пензля та майстрів - по дереву, іконопису, в’язання, бісероплетіння.

   Журі з Хмельницького вразили Божий дар городоцьких умільців, розмаїття творінь їхніх талановитих рук та невичерпної фантазії, водночас, ба ... Читати далі »

Переглядів: 656 | Додав: Gorycvit | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (3)

на спорудження у Хмельницькому монументально-скульптурної композиції "Віра. Надія. Любов". Обласна, відтак районні, в тому числі й Городоцька, адміністрації взялися до звичних командно-адміністративних методів роботи - збору коштів на спорудження монументу. Від працівників бюджетної сфери вимагають перерахувати одноденний заробіток на побудову даного пам'ятника. Ситуація - під контролем голів адміністрацій. Спробуйте відмовитись. Водночас, додатково кошти  влада збирає з підприємців. До речі, загальна потреба коштів на монумент - 4,5 млн. грн. Обласний бюджет виділяє 1,5 млн.грн.  Чинне законодавство з цього приводу підкреслює: меценацтво - справа добровільна. І потрібна, втім, чиновники замість того, щоб широко поінформувати краян про необхідність впровадже ... Читати далі »
Переглядів: 949 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (25)

пообіцяв журналістці Городоцького телерадіопресцентру, депутату Городоцької районної ради Оксані Максімовій голова Городоцької райдержадміністрації Володимир Вербановський. Можновладцю дуже не сподобалася у районному часописі інформація про засідання сесії Городоцької міської ради, де слухалося спірне питання  про виділення земельної ділянки батькам очільника району.

  Брутальну  лайку з приниженнями людської гідності та погрози розлюченого голови адміністрації у телефонній розмові по мобільному телефону, яку журналістка переключила у гучний режим, чули працівники районного ЗМІ та депутати міської ради.

   Оксана Максімова заявила до правоохоронних органів району про погрози з боку високо посадовця, й п’ятеро свідків дали відповідні письмові підтвердження цьому факту.   

Про інцидент пишуть:

... Читати далі »

Переглядів: 2818 | Додав: Gorycvit | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (39)

"Є" народна газета

18 Листопада 2010. Дотацій для міста не буде, а підприємці нехай не забувають, що є податкова та прокуратура заявив на першій установчій сесії Городоцької міської ради голова райдержадміністрації Володимир Вербановський.
Далі...
Переглядів: 595 | Додав: Gorycvit | Дата: 11.04.2011 | Коментарі (7)

« 1 2 ... 9 10 11
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика