Вт, 19.06.2018, 07:01
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

в рамках проекту „Інформаційно-просвітницька кампанія, спрямована на захист прав населення Городоцького району в сфері надання соціальних послуг”, підтриманого міжнародною організацією „Український жіночій фонд”.
   На тренінг були запрошені жителі міста Городка та Городоцького району, зокрема, підприємці, працівники культури та медицини.
Враховуючи те, що тренінг - це  вид групової роботи з метою формування нових навичок, самопізнання та розвитку, присутні на початку роботи тренінгу виразили надію, що поставлена мета буде досягнута.
   Під час  ділових ігор учасники отримали навики відстоювання власних прав у процесі отримання соціальних послуг, які надаються відповідними установами Городоцького району, а також набули нових навиків позит ... Читати далі »
Переглядів: 875 | Додав: Gorycvit | Дата: 01.07.2011 | Коментарі (3)

в рамках проекту "Інформаційно-просвітницька кампанія, спрямована на захист прав населення Городоцького району в сфері надання соціальних послуг", який проводиться у Городоцькому районі громадською організацією "ПЕРЛИНА". 

   Основною метою тренінгу було отримання нових знань, умінь, навичок та соціальних установок по відстоюванню власних прав щодо надання соціальних послуг жителям Городоччини.

   На тренінг були запрошені представники сільских громад Городоцького району та представники педагогічних колективів району - активні учителі та голови профсоюзних комітетів закладів освіти.

... Читати далі »

Переглядів: 674 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2011 | Коментарі (8)

   Чергова колегія Хмельницької облдержадміністрації пройшла під умовним гаслом "Хто не з нами, той проти нас". Скуштували не досить смачної березової каші від губернатора керівники районів, які додають йому проблем та створюють від'ємні показники соціально-економічного розвитку краю.

 

Чиновники обпеклися на статистиці

 

   Проінспектував райони на готовність до збору урожаю-2011 начальник Головного управління агропромислового розвитку ОДА Олег Стрілецький. За його словами, загальна площа сільськогосподарських культур цьогоріч зросла на 55 тис. га і становить 1 млн. 50 тис. га. Зокрема, збільшилися посіви озимих культур (на 12 тис. га—до 253 тис. га), у тому числі пшениці (на 12 тис. га — до 218 тис. га). Однак у райдужні звіти аграрного відомства закралося одне "але": половина зернозбиральної техніки краю має радян ... Читати далі »
Переглядів: 1673 | Додав: Gorycvit | Дата: 07.06.2011 | Коментарі (39)

назва європейського проекту, в рамках якого відбулася зустріч представників Фонду Конрада Аденауера з молоддю Городка Хмельницької області, представниками громадських організацій та жителями Городдочини 13 травня 2011 року у нашому місті.
   Євроінтеграція України є сьогодні одним з тих питань життя нашої держави, яке хвилює не лише чиновників та політиків, але практично усіх громадян нашої країни.
Бажання жити «як у Європі» виникло і закріпилося серед наших співгромадян ще до отримання незалежності України. І тепер влада прагне залучити європейських інвесторів і партнерів, а десятки тисяч громадян України, особливо з західних регіонів, у тому числі і велика кількість жителів Городоччини, направилися на Захід в пошуках роботи.
   І дійсно, повага до свободи особистості і пр ... Читати далі »
Переглядів: 2100 | Додав: Gorycvit | Дата: 13.05.2011 | Коментарі (10)

   Круглий стіл у рамках спільного проекту Українського Жіночого фонду та Городоцької районної громадської організації «Перлина» (голова Неля Пославська ) під назвою «Інформаційно - просвітницька кампанія, спрямована на захист прав населення Городоцького району в сфері надання соціальних послуг» відбувся 28 квітня 2011 року.
   На засіданні круглого столу активно обговорювалося актуальне на часі питання – надання соціальних послуг населенню Городоччини.
   Представники влади і органів самоврядування району та міста, представники районних служб, що надають соціальні послуги городоччанам, та духовенства, лідери громадських організацій Городоччини акцентували увагу на проблемах і здобутках у сфері надання соціальних послуг у районі, обґрунтували в ... Читати далі »
Переглядів: 1588 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.04.2011 | Коментарі (15)

відкрилася 27 квітня 2011 року у Городку і, завдячуючи присутності Духу Божого, в атмосфері врочистості стала своєрідним символом єднання довкола неї настоятелів кількох християнських конфесій Городоччини.
   Кілька десятків художніх робіт із ряду канонічного іконопису, а також із деякими елементами сакрального мистецтва виставив на огляд і на оцінку городоччан та гостей Городоччини місцевий художник Петро Войталюк.
   На врочисте відкриття виставки на запрошення митця прийшли настоятелі місцевих храмів – протоієрей Благочинний Городоцького району Української православної церкви Московського патріархату Олексій Добош, настоятель Римо – католицького храму святого Антонія Віктор Лутковський, настоятель храму святої Людмили – княгині Чеської Української церкви Київського пат ... Читати далі »
Переглядів: 1561 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.04.2011 | Коментарі (11)

бо розуміють – ніхто не буде вирішувати їхні проблеми і захищати їхні права, тож мусять об’єднуватися і робити це самі.
   Громадська свідомість зростає, стверджують лідери громадського руху, відтак громадянське суспільство робить поступ, щоб пройти не революційним, а еволюційним шляхом розвитку. Днями відповідно до Закону України «Про об’єднання громадян» представниками малого та середнього бізнесу району створено Городоцьку районну громадську організацію «Спілка підприємців Городоччини» ( ГО «Спілка ПГ»).
   Серед основних завдань, що ставлять перед собою члени цієї громадської організації, - забезпечення представництва та захист законних інтересів і прав підприємців Городоччини у відносинах з органами державної влади і місцевого самоврядування; розробка та впровадження в життя заходів, які поліпшать умови здійс ... Читати далі »
Переглядів: 811 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.04.2011 | Коментарі (16)

   Городоцька районна громадська організація «Перлина» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» розпочала реалізацію інформаційно – просвітницької кампанії, спрямованої на захист прав населення Городоччини в сфері надання соціальних послуг.
   Під час презентації проекту на засіданні прес – клубу, що відбувся 14 квітня 2011 року, йшлося про те, що в рамках проекту планується зробити чимало. Уже здійснюються заходи щодо прискорення соціальних перетворень на районному рівні: вивчаються проблеми жителів району в плані соціального захисту, зокрема, питань якості надання комунальних та соціальних послуг державними органами та службами; організовуються зустрічі з представниками влади з метою налагодження діалогу між громадою та владою в сфері надання соціальних послуг і з активними жін ... Читати далі »
Переглядів: 1271 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.04.2011 | Коментарі (20)

   Підтвердження цьому - районний творчий звіт аматорів народного мистецтва, що відбувся в Городку 8 квітня - силами умільців і їхнім талантом.

   Виставка декоративно-прикладного, образотворчого та фотомистецтва представила близько 15 жанрів народного умільства: вишивки більше 40 вишивальниць міста й сіл району, полотна місцевих митців пензля та майстрів - по дереву, іконопису, в’язання, бісероплетіння.

   Журі з Хмельницького вразили Божий дар городоцьких умільців, розмаїття творінь їхніх талановитих рук та невичерпної фантазії, водночас, ба ... Читати далі »

Переглядів: 680 | Додав: Gorycvit | Дата: 14.04.2011 | Коментарі (3)

на спорудження у Хмельницькому монументально-скульптурної композиції "Віра. Надія. Любов". Обласна, відтак районні, в тому числі й Городоцька, адміністрації взялися до звичних командно-адміністративних методів роботи - збору коштів на спорудження монументу. Від працівників бюджетної сфери вимагають перерахувати одноденний заробіток на побудову даного пам'ятника. Ситуація - під контролем голів адміністрацій. Спробуйте відмовитись. Водночас, додатково кошти  влада збирає з підприємців. До речі, загальна потреба коштів на монумент - 4,5 млн. грн. Обласний бюджет виділяє 1,5 млн.грн.  Чинне законодавство з цього приводу підкреслює: меценацтво - справа добровільна. І потрібна, втім, чиновники замість того, щоб широко поінформувати краян про необхідність впровадже ... Читати далі »
Переглядів: 992 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.04.2011 | Коментарі (25)

« 1 2 ... 9 10 11 12 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Дуже дякуємо за таку  обгрунтовану статтю, за такі розяснення  ситуації . яка складається в районі. Зрозуміли, що обрали не тих які можуть дати  лад  у всіх проблемах району за браком  знань і досвіду, за браком  усвідомленої  відповідальності перед громадою за всі свої дії і за суспільне життя громадян.   Такого  ніколи ж не було. Думали тільки де і як увірвати для себе. А тепер треба за все відповідати і за бджоли також. Ще раз дуже дякуємо авторці цієї  інформації  дуже просто і доступно написано.


На сайті громади є весь список членів виконкому. Ознайомтесь в ліцо.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика