Чт, 22.02.2018, 02:51
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

Правоохоронці району звітували перед громадськістю про свою діяльність за перший квартал цього року. Говорили мовою цифр і фактів, про позитивні моменти, здобутки та недопрацювання, проблеми, які в процесі вирішення, і які важко вирішувати.  Основним лейтмотивом і звіту, і загалом діяльності Городоцького відділу Національної поліції  ГУНП в Хмельницькій області було не допустити росту злочинності на території району, розслідувати і довести до логічного завершення в межах чинного законодавства факти уже скоєних правопорушень, поставити на вищий рівень діяльність по профілактиці та запобіганню скоєння громадськістю району злочинів та правопорушень. Ситуація, благо, як кажуть, поки що – під контролем, втім, якщо залишати все, як є – наслідки можуть бути плачевними для усіх. Особливо, для людей.  Нарада правоохоронців та їх діяльність навіяли деякі роздуми щодо територіальних громад та їх діяльності в «світлі рефо ... Читати далі »

Переглядів: 833 | Додав: Gorycvit | Дата: 25.04.2016

З 1 липня минулого року вступив у дію новий закон України № 417-VIII «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних  будинках», широко розрекламований урядом  як «вбивця ЖЕКів» і «скарбниця» небачених і нечуваних можливостей для самоврядування багатоквартирним житлом.

Насправді, закон цей, кажуть правозахисники, був напрацьований у кабінетах уряду Азарова. І  хоча «прийшов у парламент» з певними змінами, попри численні юридичні зауваження та перестороги юристів, був проголосований теперішнім парламентом - і  інакше бути і не могло, стверджують експерти: цей закон розробило Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, яке очолював В. Гройсман до того, як став спікером парламенту.

До 1 липня 2016 року, відповідно до цього закону, усі багатоповерхівки житлового фонду міста мають на законному рівні перейти під опіку мешканців багатоповерхівок.
Втім, про цей факт протягом ... Читати далі »

Переглядів: 741 | Додав: Gorycvit | Дата: 06.04.2016

   Одним із пунктів порядку денного сесії був звіт керівника КП «Городоккомунсервіс» Григорія Гурного. Спочатку, як планував апарат ради, і це підтвердили депутати, звіт не мав бути «звітом» як таким - на сесії, як планував апарат ради, мала заслухатися і  взятися до уваги лише інформація (хто мав інформувати сесію – чи заступник міського голови з комунальних питань, чи керівник підприємства – невідомо) щодо діяльності міського комунального підприємства. Втім, на вимогу голови комісії з житлово-комунальних питань та депутатів, котрі працюють у цій комісії, на розгляд сесії таки був винесений звіт керівника комунального підприємства із результатами діяльності підприємства  в минулому 2015 році.

   Водночас, у порядку денному сесії з’явилося іще одне питання, яке не слу ... Читати далі »

Переглядів: 653 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.03.2016 | Коментарі (7)

   П’ята сесія Городоцької міської ради голосувала вперше відповідно  до Закону України №2016, до якого Верховна Рада України внесла зміни (до статті 59 Закону « Про місцеве самоврядування в Україні») щодо запровадження поіменного голосування.
Для чого були прийняті відповідні зміни? – запитаєте.  Щоб зробити голоси в радах усіх рівнів поіменними, а результати голосувань – загально доступними, що має підвищити відповідальність, а також якість роботи депутатів місцевих рад. Водночас, результати поіменних голосувань підлягають обов’язковому оприлюдненню і є невід’ємною  частиною протоколів сесій рад, розміщених на веб-сайтах відповідних органів місцевого самоврядування.

   Що таке персоніфіковане голосування? – запитаєте.  Це – поіменне голосування, процедура го ... Читати далі »

Переглядів: 1360 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.03.2016

5 Сесія Городоцької міської ради, що відбулася 3 березня, була  для апарату Городоцької міської  ради і депутатського корпусу дещо незвичною, бо проходила вперше відповідно до змін у чинному законодавстві, що вимагає поіменного голосування та оприлюднення рішень сесії у день проведення сесійного засідання.

Насамперед, як уже стало звичним для  депутатів цієї каденції, прозвітував перед сесією по найважливіших поточних питаннях Городоцький міський голова Василь Підлісний, акцентувавши, зокрема,  увагу депутатів на тому, що цьогоріч міська рада вибирає основний напрямок у спрямуванні коштів та зусиль на комунальну сферу місту. Василь Підлісний від імені виконкому та депутатського корпусу ради привітав жінок-депутатів із наступаючим на той день Жіночим весняним святом, вручивши жінкам-депутаткам, які були присутні на сесії, квіти, а також повідомив депутатів, що голосування у залі відбуватиметься за нов ... Читати далі »

Переглядів: 537 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.03.2016 | Коментарі (11)

   Днями відбулася чергова сесія Городоцької міської ради, і я як депутат Городоцької міської ради не можу не висловити свою думку з окремих питань порядку денного цієї сесії. Адже ми, депутати  Городоцької міської ради, прийшли працювати в Городоцьку міську раду, захищати інтереси громади, яка висловила нам свою довіру, тому повинні звітувати перед нашими виборцями про те, що ми робимо у Городоцькій  міській раді. Вдячний цьому сайту за те, що люб’язно  надав нам, депутатам,  які хочуть висловити громаді  свою позицію, таку можливість.

   Одним із питань порядку денного сесії Городоцької міської ради було питання подальшої долі і подальшого функціонування об’єкта комунальної власності міста Городок – Городоцької міської лазні. Тут варто підкреслити, що депутати разом з головою Городоцької міської рад ... Читати далі »

Переглядів: 669 | Додав: Gorycvit | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (6)

   3 грудня 2015 року відбулася перша установча сесія новообраної Городоцької міської ради сьомого скликання.

   Голова Городоцької міської виборчої комісії Валентина Могутова підбила підсумки виборів до Городоцької міської ради, що відбулися 25 жовтня цього року.

  Депутати затвердили постанову "Про визнання обр ... Читати далі »

Переглядів: 835 | Додав: Gorycvit | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (14)

 У вівторок 1 грудня на другому засіданні установчої сесії Городоцької районної ради депутати  обрали голову  і заступника голови Городоцької районної ради. 

Із залу була запропонована одна кандидатура на посаду голови Городоцької районної ради - Ольги Зелінської  від фракції політичної партії «За конкретні справи» у  Городоцькій районній раді. Кандидат на посаду голови районної ради Ольга Зелінська коротко розповіла про себе й відповіла на усі запитання та репліки із залу від представників депутатського корпусу ради.

Опісля у виборчий бюлетень було внесено одне прізвище  - Ольги Зелінської,  і 19 депутатів із 34 присутніх на установчій сесії Городоцької районної ради  - депутати від фракції ПП «За конкретні справи» (14 депутатів) і від фракції ПП «Солідарність» Петра Порошенка (5 депутатів) взяли участь у голосуванні й своїми 19 го ... Читати далі »

Переглядів: 510 | Додав: Gorycvit | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (1)

Початком діяльності  місцевих рад нового скликання є  їхні  перші  установчі сесії, які відповідно до статті  46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" проводяться не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів.

Такі сесії уже проходять в органах місцевого самоврядування України  й, зокрема, Хмельниччини - після тривалої та складної поствиборчої фази, оскільки  політичні сили, що увійшли до  складу місцевих рад мали достатньо часу  домовлятися між собою, втім,  і досі ведуть переговори про формат співпраці та погоджують кандидатури на посаду голів та заступників рад.

Перше засідання сесії Городоцької районної ради сьомого скликання  на запрошення Городоцької районної виборчої комісії відбулося у п’ятницю  27 листопад ... Читати далі »

Переглядів: 1058 | Додав: Gorycvit | Дата: 29.11.2015 | Коментарі (21)

Як кажуть у народі, з горем  наполовину,  вибори до місцевих рад  у районі та в місті, попри все, відбулися. Так само, з горем наполовину, як і готувалися та проходили,  й встановлювалися  результати місцевих виборів-2015.  Усе –з горем наполовину, і те горе наполовину – навіть, не у "перетягуванні ковдри на свою половину" політичних партій та їх активістів-спостерігачів, як вважає багато учасників виборчого процесу чи простих пересічних городоччан, а, на мою думку, перш за все, у елементарній і  суцільній некомпетентності –  насамперед, тих, хто «творив» закон про місцеві вибори, і  витворив те, що маємо, потім - тих, хто делегував у виборчі комісії усіх рівнів абсолютно некомпетентних, несумлінних  і недосвідчених  у цій справі людей - голів, заступників, секретарів та членів виборчих комісій, а також - безпосередньо  тих, хто ... Читати далі »

Переглядів: 981 | Додав: Gorycvit | Дата: 07.11.2015 | Коментарі (31)

« 1 2 3 4 ... 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика