Пн, 23.10.2017, 22:56
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

До Хмельницької обласної ради (за попередніми підрахунками) виборці Городоцького району віддали свої голоси кандидатам в депутати від таких партій: «За конкретні справи» - 9717 голосів (48,4%), «Батьківщина» - 2556 (12,7%), «Солідарність» - 1782 (8,9%), «Свобода» - 1666 (8,3%), «Радикальна партія Олега Ляшка» - 1280 (6,4%), Аграрна партія України – 1140 (5,7%), »Самопоміч» - 478 (2,4%), «Укроп» - 396 (2%), «Відродження» - 205 (1%).

Районну раду, в якій депутатський корпус складатиме 34 мандати, представлятимуть громаду Городоччини  депутати від 6 політичних партій.

За політичну партію «За конкретні справи» віддав свої голоси 7301 виборець району – 36,4% (14 мандатів), за «Батьківщину» -  3833 – 19,1% (7 мандатів), за «Солідарність» - 2693 – 13,4% (5 мандатів), за «Свободу»  - 1498 &ndash ... Читати далі »

Переглядів: 776 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.10.2015 | Коментарі (7)

 До першого жовтня, відповідно до чинного законодавства, усі кандидати від місцевих осередків політичних партій - як  у депутати до місцевих рад,  так і  на посаду голів міста, селища та сіл району від партій та шляхом самовисування, уже зареєстровані.

В той час, коли до Хмельницької обласної  виборчої комісії для участі у виборах до місцевих рад 25 жовтня цього року подали документи 15 обласних осередків політичних партій, на посаду мера Хмельницького  балотується 14 кандидатів, у Хмельницьку обласну раду йде 14 партій, а в Хмельницьку міську раду – 19, на Городоччині, як з’сувалося, політично активних осередків у місті та в районі виявилося менше.

Як повідомили у Городоцькій міській виборчій комісії, туди списки кандидатів у депутати до Городоцької міської ради подали всього вісім осередків районних політичних партій. Це – районні організації політичних партій: & ... Читати далі »

Переглядів: 1473 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.10.2015 | Коментарі (4)

Виборча кампанія - 2015 до органів місцевого самоврядування, яка офіційно розпочалася 5 вересня, увійшла  в активну фазу.  Політична осінь вже є гарячою. Адже від того, як представлять себе політичні сили на місцевих виборах і яку нішу займуть за результатами виборів до місцевих рад у політичному бомонді країни, напряму залежатимуть долі політичних сил і їх позиції у провладних верхівках. Це добре розуміють лідери усіх  політичних партій, відтак, неабияка відповідальність за виборчий процес і за політичний ужинок 25 жовтня покладена на місцеві осередки політичних сил, які вступають  у виборчі перегони і прагнуть набрати якнайбільшу кількість голосів виборців на підтримку саме своєї політичної партії і її кандидатів.

Тож, які саме політичні сили уже заявили про участь і висунення кандидатів усіх рівнів до участі у виборах до органів місцевого самоврядування на виборах до органів місцевого самоврядуван ... Читати далі »

Переглядів: 575 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.10.2015 | Коментарі (3)

                                10 червня  цього року з ініціативи працівників  Городоцького РВ УМВСУ в Хмельницькій області спільно з членами громадського формування “Народна Самооборона Майдану” – як реакція на численні звернення мешканців району, що ліси Городоччини  повністю вирізають і не відновлюють - було здійснено низку виїздів у ліси Городоччини. До виїзної перевірки долучилися й журналісти – Хмельницького обласного громадського руху «Народний контроль» та Городоцького телерадіопресцентру. Виїзди правоохоронці та самооборонівці здійснили у ліси Яромирки, Лісовід, Лісогірки, Матвійківці - Новий Світ.< ... Читати далі »

Переглядів: 1087 | Додав: Gorycvit | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (24)

Днями, на засіданні колегії райдержадміністрації довелося почути від Володимира Поворозника, голови Городоцької міської ради, щире спожаління, що у районі немає комунального підприємства, яке б займалося будівельними та ремонтними роботами доріг, мовляв, гроші на рахунку міської ради є, ремонтувати дороги потрібно, та шкода, що замовлення на виконання таких робіт надходять із-за меж району - і вони, чесно зароблені кровні,  з району «витікають». Добре було б, щоб хтось створив нормальне комунальне  підприємство у нас, на Городоччині, сказав на колегії мер, тоді би кошти місцевих бюджетів за межі району не виходили – і городоччанам, і району користь із цього неабияка була б.

Тоді мені й прийшла думка: а чому нема такого підприємства? Чому міське комунальне пі ... Читати далі »

Переглядів: 583 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.06.2015 | Коментарі (12)

Тижнями, під час нещодавньої засухи, городоччани, які проживають у районі Мархлівки,  зверталися до мерії, до адміністрації та до комунальників з однією вимогою -  налагодити водопостачання. Уявіть, спека до 30 градусів – а води у кранах катма…  Чому нема?

Як пояснили в мерії, причин чимало. По-перше, система водопостачання Мархлівки – на ладан дихає. Її необхідно замінити повністю. Водонапірна башта, з якої постачає комунальне підприємство воду мешканцям Мархлівки іще з часів діяльності радгоспу ім. Жданова, себе вичерпала майже повністю. Водночас, сітка водопостачання по Мархлівці настільки розгалужена, що прослідкувати, де несанкціоновані врізки, де прориви – і вода іде в землю,  де взагалі та сітка проходить – неможливо. Д ... Читати далі »

Переглядів: 553 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2015 | Коментарі (12)

Навесні, тоді, коли виконком Городоцької міської ради ініціював і запустив у дію процедуру підвищення тарифу на воду для населення міста Городок, депутати міської ради  зверталися кілька разів  до виконкому  та до колишнього керівництва міського комунального підприємства (тодішній керівник Андрій Федощук уже звільнився з посади – на його місце мерією на часі призначений новий керівник Григорій Гурний) ретельно проаналізувати усі складові тарифу на водопостачання для населення міста, економічно обґрунтувати його – і встановити його таким, щоб і по кишені людей занадто не вдарив, і підприємство могло «економічно виживати» при тому тарифі. Втім, попри все, тариф на воду у Городку був визначений і встановлений той, який, на думку депутатів і громадськості, був не обґрунтований.

... Читати далі »
Переглядів: 436 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2015 | Коментарі (6)

     У порядку денному 51 сесії Городоцької міської ради, як завжди, питань було  багато.

     Депутатський корпус міської ради  заслухав  і затвердив  відповідним рішенням  сесії звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Городок в 2014 році, прийняв таку ж програму  на 2015 рік, обговорив та затвердив деякі зміни до бюджету міста на поточний рік, розглянув і прийняв відповідні рішення по близько 40 господарських, спірних та дозвільних  питаннях сесії.

     Довго і досить бурхливо розглядали депутати звіт керівника комунального підприємства міської ради Андрія Федощука щодо результатів фінансово-господарс ... Читати далі »

Переглядів: 1827 | Додав: Gorycvit | Дата: 01.03.2015 | Коментарі (25)

   Деякий час на сайті активно обговорювалося чи то зникнення службового авто комунального підприємства, чи то викрадення або дорожньо-транспортна пригода. Інтерес до того, що сталося, і хто, як то кажуть, винен, був неабиякий. Тому дізнатися про даний випадок про пригоди зі службовим авто комунального підприємства  і – розповісти про все, як було, - обов’язок сайту.

   Про те, що пропала службова «Нива» з території комунального підприємства, забили на сполох комунальники, потім – Народна Самооборона Майдану. Городком, як то кажуть, «ходили різні версії», договорилися, навіть, до то ... Читати далі »

Переглядів: 910 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (10)

20 лютого у Городоцькій міській раді відбулися громадські слухання, ініційовані мерією за результатами численних звернень  городоччан  стосовно різкого і значного підвищення тарифів на послуги, що надає комунальне підприємство, засновником якого є Городоцька міська рада.

Близько трьох десятків городоччан – представників різних мікрорайонів міста – прийшли на громадські слухання, щоб заявити від імені мешканців своїх мікрорайонів та житлових будинків про  те, що люди стурбовані рішенням виконкому щодо такого різкого і досить суттєвого для сімейних бюджетів підняття тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів, тобто – тарифів на ті послуги, що надає «Городоккомунсервіс».

Городоччани прийшли й за конкретними роз’ясненнями: щодо причин такого зн ... Читати далі »

Переглядів: 822 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.02.2015 | Коментарі (7)

« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Вже в Городку все "по согласію". Тепер те саме з селами буде, що приєднуються. Царство Небесне і Амінь.

А чого з-під палки? вася пропонує йти під нього - село не дуже хоче і не йде. Чісто по согласію biggrin

Так і має бути. В Європі ніякого обєднання "з під палки" немає і не було - то процес історичний і  не одного десятиліття. А в нас - якийсь
дебіль вирішив, що обєднаємо громади - заживемо по-європейськи, і
впірьод з барабанамі....

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика