Вт, 20.02.2018, 17:43
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

Городоцька районна виборча комісія 3 листопада 2015 року встановила і затвердила своєю постановою результати чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбулися

25 жовтня 2015 року  до Городоцької районної ради.

Подаємо інформацію про переможців виборчих перегонів та їхні рейтинги у виборчих списках політичних партій, які взяли участь у місцевих виборах-2015.  Нагадуємо, що у Городоцькій районній раді  34 депутатських мандати поділили шість політичних партій Городоччини: "Аграрна партія України" (3 депутатські мандати),     ВО "Батьківщина" (7 депутатських мандатів), "За конкретні справи" (14 депутатських мандатів), "Народний рух України" (2 депутатских мандати), "Свобода" (3 депутатских мандати), "Солідарність" (5 депутатських мандатів). ... Читати далі »

Переглядів: 738 | Додав: Gorycvit | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

 Городоцька міська територіальна комісія визнала обраним Городоцьким міським головою на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Підлісного Василя Васильовича, народженого 13 червня 1978 року, громадянина України, освіта вища, члена політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», директора землевпорядного центру «Прометей», жителя м. Городка, висунутого Городоцькою районною організацією політичної партії "За конкретні справи".

 Визнані  обраними на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року депутатами Городоцької міської ради:

  1. Баско Володимир Анатолійович, округ № 21, 1966 р. н., осв. вища, член ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРА ... Читати далі »
Переглядів: 704 | Додав: Gorycvit | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

До Хмельницької обласної ради (за попередніми підрахунками) виборці Городоцького району віддали свої голоси кандидатам в депутати від таких партій: «За конкретні справи» - 9717 голосів (48,4%), «Батьківщина» - 2556 (12,7%), «Солідарність» - 1782 (8,9%), «Свобода» - 1666 (8,3%), «Радикальна партія Олега Ляшка» - 1280 (6,4%), Аграрна партія України – 1140 (5,7%), »Самопоміч» - 478 (2,4%), «Укроп» - 396 (2%), «Відродження» - 205 (1%).

Районну раду, в якій депутатський корпус складатиме 34 мандати, представлятимуть громаду Городоччини  депутати від 6 політичних партій.

За політичну партію «За конкретні справи» віддав свої голоси 7301 виборець району – 36,4% (14 мандатів), за «Батьківщину» -  3833 – 19,1% (7 мандатів), за «Солідарність» - 2693 – 13,4% (5 мандатів), за «Свободу»  - 1498 &ndash ... Читати далі »

Переглядів: 795 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.10.2015 | Коментарі (7)

 До першого жовтня, відповідно до чинного законодавства, усі кандидати від місцевих осередків політичних партій - як  у депутати до місцевих рад,  так і  на посаду голів міста, селища та сіл району від партій та шляхом самовисування, уже зареєстровані.

В той час, коли до Хмельницької обласної  виборчої комісії для участі у виборах до місцевих рад 25 жовтня цього року подали документи 15 обласних осередків політичних партій, на посаду мера Хмельницького  балотується 14 кандидатів, у Хмельницьку обласну раду йде 14 партій, а в Хмельницьку міську раду – 19, на Городоччині, як з’сувалося, політично активних осередків у місті та в районі виявилося менше.

Як повідомили у Городоцькій міській виборчій комісії, туди списки кандидатів у депутати до Городоцької міської ради подали всього вісім осередків районних політичних партій. Це – районні організації політичних партій: & ... Читати далі »

Переглядів: 1601 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.10.2015 | Коментарі (4)

Виборча кампанія - 2015 до органів місцевого самоврядування, яка офіційно розпочалася 5 вересня, увійшла  в активну фазу.  Політична осінь вже є гарячою. Адже від того, як представлять себе політичні сили на місцевих виборах і яку нішу займуть за результатами виборів до місцевих рад у політичному бомонді країни, напряму залежатимуть долі політичних сил і їх позиції у провладних верхівках. Це добре розуміють лідери усіх  політичних партій, відтак, неабияка відповідальність за виборчий процес і за політичний ужинок 25 жовтня покладена на місцеві осередки політичних сил, які вступають  у виборчі перегони і прагнуть набрати якнайбільшу кількість голосів виборців на підтримку саме своєї політичної партії і її кандидатів.

Тож, які саме політичні сили уже заявили про участь і висунення кандидатів усіх рівнів до участі у виборах до органів місцевого самоврядування на виборах до органів місцевого самоврядуван ... Читати далі »

Переглядів: 630 | Додав: Gorycvit | Дата: 12.10.2015 | Коментарі (3)

                                10 червня  цього року з ініціативи працівників  Городоцького РВ УМВСУ в Хмельницькій області спільно з членами громадського формування “Народна Самооборона Майдану” – як реакція на численні звернення мешканців району, що ліси Городоччини  повністю вирізають і не відновлюють - було здійснено низку виїздів у ліси Городоччини. До виїзної перевірки долучилися й журналісти – Хмельницького обласного громадського руху «Народний контроль» та Городоцького телерадіопресцентру. Виїзди правоохоронці та самооборонівці здійснили у ліси Яромирки, Лісовід, Лісогірки, Матвійківці - Новий Світ.< ... Читати далі »

Переглядів: 1156 | Додав: Gorycvit | Дата: 24.06.2015 | Коментарі (24)

Днями, на засіданні колегії райдержадміністрації довелося почути від Володимира Поворозника, голови Городоцької міської ради, щире спожаління, що у районі немає комунального підприємства, яке б займалося будівельними та ремонтними роботами доріг, мовляв, гроші на рахунку міської ради є, ремонтувати дороги потрібно, та шкода, що замовлення на виконання таких робіт надходять із-за меж району - і вони, чесно зароблені кровні,  з району «витікають». Добре було б, щоб хтось створив нормальне комунальне  підприємство у нас, на Городоччині, сказав на колегії мер, тоді би кошти місцевих бюджетів за межі району не виходили – і городоччанам, і району користь із цього неабияка була б.

Тоді мені й прийшла думка: а чому нема такого підприємства? Чому міське комунальне пі ... Читати далі »

Переглядів: 636 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.06.2015 | Коментарі (12)

Тижнями, під час нещодавньої засухи, городоччани, які проживають у районі Мархлівки,  зверталися до мерії, до адміністрації та до комунальників з однією вимогою -  налагодити водопостачання. Уявіть, спека до 30 градусів – а води у кранах катма…  Чому нема?

Як пояснили в мерії, причин чимало. По-перше, система водопостачання Мархлівки – на ладан дихає. Її необхідно замінити повністю. Водонапірна башта, з якої постачає комунальне підприємство воду мешканцям Мархлівки іще з часів діяльності радгоспу ім. Жданова, себе вичерпала майже повністю. Водночас, сітка водопостачання по Мархлівці настільки розгалужена, що прослідкувати, де несанкціоновані врізки, де прориви – і вода іде в землю,  де взагалі та сітка проходить – неможливо. Д ... Читати далі »

Переглядів: 570 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2015 | Коментарі (12)

Навесні, тоді, коли виконком Городоцької міської ради ініціював і запустив у дію процедуру підвищення тарифу на воду для населення міста Городок, депутати міської ради  зверталися кілька разів  до виконкому  та до колишнього керівництва міського комунального підприємства (тодішній керівник Андрій Федощук уже звільнився з посади – на його місце мерією на часі призначений новий керівник Григорій Гурний) ретельно проаналізувати усі складові тарифу на водопостачання для населення міста, економічно обґрунтувати його – і встановити його таким, щоб і по кишені людей занадто не вдарив, і підприємство могло «економічно виживати» при тому тарифі. Втім, попри все, тариф на воду у Городку був визначений і встановлений той, який, на думку депутатів і громадськості, був не обґрунтований.

... Читати далі »
Переглядів: 459 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2015 | Коментарі (6)

     У порядку денному 51 сесії Городоцької міської ради, як завжди, питань було  багато.

     Депутатський корпус міської ради  заслухав  і затвердив  відповідним рішенням  сесії звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Городок в 2014 році, прийняв таку ж програму  на 2015 рік, обговорив та затвердив деякі зміни до бюджету міста на поточний рік, розглянув і прийняв відповідні рішення по близько 40 господарських, спірних та дозвільних  питаннях сесії.

     Довго і досить бурхливо розглядали депутати звіт керівника комунального підприємства міської ради Андрія Федощука щодо результатів фінансово-господарс ... Читати далі »

Переглядів: 1881 | Додав: Gorycvit | Дата: 01.03.2015 | Коментарі (25)

« 1 2 3 4 5 ... 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика