Вт, 19.06.2018, 07:01
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   П’ята сесія Городоцької міської ради голосувала вперше відповідно  до Закону України №2016, до якого Верховна Рада України внесла зміни (до статті 59 Закону « Про місцеве самоврядування в Україні») щодо запровадження поіменного голосування.
Для чого були прийняті відповідні зміни? – запитаєте.  Щоб зробити голоси в радах усіх рівнів поіменними, а результати голосувань – загально доступними, що має підвищити відповідальність, а також якість роботи депутатів місцевих рад. Водночас, результати поіменних голосувань підлягають обов’язковому оприлюдненню і є невід’ємною  частиною протоколів сесій рад, розміщених на веб-сайтах відповідних органів місцевого самоврядування.

   Що таке персоніфіковане голосування? – запитаєте.  Це – поіменне голосування, процедура го ... Читати далі »

Переглядів: 1599 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.03.2016

5 Сесія Городоцької міської ради, що відбулася 3 березня, була  для апарату Городоцької міської  ради і депутатського корпусу дещо незвичною, бо проходила вперше відповідно до змін у чинному законодавстві, що вимагає поіменного голосування та оприлюднення рішень сесії у день проведення сесійного засідання.

Насамперед, як уже стало звичним для  депутатів цієї каденції, прозвітував перед сесією по найважливіших поточних питаннях Городоцький міський голова Василь Підлісний, акцентувавши, зокрема,  увагу депутатів на тому, що цьогоріч міська рада вибирає основний напрямок у спрямуванні коштів та зусиль на комунальну сферу місту. Василь Підлісний від імені виконкому та депутатського корпусу ради привітав жінок-депутатів із наступаючим на той день Жіночим весняним святом, вручивши жінкам-депутаткам, які були присутні на сесії, квіти, а також повідомив депутатів, що голосування у залі відбуватиметься за нов ... Читати далі »

Переглядів: 579 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.03.2016 | Коментарі (11)

   Днями відбулася чергова сесія Городоцької міської ради, і я як депутат Городоцької міської ради не можу не висловити свою думку з окремих питань порядку денного цієї сесії. Адже ми, депутати  Городоцької міської ради, прийшли працювати в Городоцьку міську раду, захищати інтереси громади, яка висловила нам свою довіру, тому повинні звітувати перед нашими виборцями про те, що ми робимо у Городоцькій  міській раді. Вдячний цьому сайту за те, що люб’язно  надав нам, депутатам,  які хочуть висловити громаді  свою позицію, таку можливість.

   Одним із питань порядку денного сесії Городоцької міської ради було питання подальшої долі і подальшого функціонування об’єкта комунальної власності міста Городок – Городоцької міської лазні. Тут варто підкреслити, що депутати разом з головою Городоцької міської рад ... Читати далі »

Переглядів: 690 | Додав: Gorycvit | Дата: 14.02.2016 | Коментарі (6)

   3 грудня 2015 року відбулася перша установча сесія новообраної Городоцької міської ради сьомого скликання.

   Голова Городоцької міської виборчої комісії Валентина Могутова підбила підсумки виборів до Городоцької міської ради, що відбулися 25 жовтня цього року.

  Депутати затвердили постанову "Про визнання обр ... Читати далі »

Переглядів: 873 | Додав: Gorycvit | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (14)

 У вівторок 1 грудня на другому засіданні установчої сесії Городоцької районної ради депутати  обрали голову  і заступника голови Городоцької районної ради. 

Із залу була запропонована одна кандидатура на посаду голови Городоцької районної ради - Ольги Зелінської  від фракції політичної партії «За конкретні справи» у  Городоцькій районній раді. Кандидат на посаду голови районної ради Ольга Зелінська коротко розповіла про себе й відповіла на усі запитання та репліки із залу від представників депутатського корпусу ради.

Опісля у виборчий бюлетень було внесено одне прізвище  - Ольги Зелінської,  і 19 депутатів із 34 присутніх на установчій сесії Городоцької районної ради  - депутати від фракції ПП «За конкретні справи» (14 депутатів) і від фракції ПП «Солідарність» Петра Порошенка (5 депутатів) взяли участь у голосуванні й своїми 19 го ... Читати далі »

Переглядів: 552 | Додав: Gorycvit | Дата: 18.12.2015 | Коментарі (1)

Початком діяльності  місцевих рад нового скликання є  їхні  перші  установчі сесії, які відповідно до статті  46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" проводяться не пізніш як через два тижні після реєстрації новообраних депутатів.

Такі сесії уже проходять в органах місцевого самоврядування України  й, зокрема, Хмельниччини - після тривалої та складної поствиборчої фази, оскільки  політичні сили, що увійшли до  складу місцевих рад мали достатньо часу  домовлятися між собою, втім,  і досі ведуть переговори про формат співпраці та погоджують кандидатури на посаду голів та заступників рад.

Перше засідання сесії Городоцької районної ради сьомого скликання  на запрошення Городоцької районної виборчої комісії відбулося у п’ятницю  27 листопад ... Читати далі »

Переглядів: 1099 | Додав: Gorycvit | Дата: 29.11.2015 | Коментарі (21)

Як кажуть у народі, з горем  наполовину,  вибори до місцевих рад  у районі та в місті, попри все, відбулися. Так само, з горем наполовину, як і готувалися та проходили,  й встановлювалися  результати місцевих виборів-2015.  Усе –з горем наполовину, і те горе наполовину – навіть, не у "перетягуванні ковдри на свою половину" політичних партій та їх активістів-спостерігачів, як вважає багато учасників виборчого процесу чи простих пересічних городоччан, а, на мою думку, перш за все, у елементарній і  суцільній некомпетентності –  насамперед, тих, хто «творив» закон про місцеві вибори, і  витворив те, що маємо, потім - тих, хто делегував у виборчі комісії усіх рівнів абсолютно некомпетентних, несумлінних  і недосвідчених  у цій справі людей - голів, заступників, секретарів та членів виборчих комісій, а також - безпосередньо  тих, хто ... Читати далі »

Переглядів: 1026 | Додав: Gorycvit | Дата: 07.11.2015 | Коментарі (31)

Городоцька районна виборча комісія 3 листопада 2015 року встановила і затвердила своєю постановою результати чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, що відбулися

25 жовтня 2015 року  до Городоцької районної ради.

Подаємо інформацію про переможців виборчих перегонів та їхні рейтинги у виборчих списках політичних партій, які взяли участь у місцевих виборах-2015.  Нагадуємо, що у Городоцькій районній раді  34 депутатських мандати поділили шість політичних партій Городоччини: "Аграрна партія України" (3 депутатські мандати),     ВО "Батьківщина" (7 депутатських мандатів), "За конкретні справи" (14 депутатських мандатів), "Народний рух України" (2 депутатских мандати), "Свобода" (3 депутатских мандати), "Солідарність" (5 депутатських мандатів). ... Читати далі »

Переглядів: 758 | Додав: Gorycvit | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

 Городоцька міська територіальна комісія визнала обраним Городоцьким міським головою на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року Підлісного Василя Васильовича, народженого 13 червня 1978 року, громадянина України, освіта вища, члена політичної партії «ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», директора землевпорядного центру «Прометей», жителя м. Городка, висунутого Городоцькою районною організацією політичної партії "За конкретні справи".

 Визнані  обраними на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року депутатами Городоцької міської ради:

  1. Баско Володимир Анатолійович, округ № 21, 1966 р. н., осв. вища, член ПП «ЗА КОНКРЕТНІ СПРА ... Читати далі »
Переглядів: 742 | Додав: Gorycvit | Дата: 03.11.2015 | Коментарі (0)

До Хмельницької обласної ради (за попередніми підрахунками) виборці Городоцького району віддали свої голоси кандидатам в депутати від таких партій: «За конкретні справи» - 9717 голосів (48,4%), «Батьківщина» - 2556 (12,7%), «Солідарність» - 1782 (8,9%), «Свобода» - 1666 (8,3%), «Радикальна партія Олега Ляшка» - 1280 (6,4%), Аграрна партія України – 1140 (5,7%), »Самопоміч» - 478 (2,4%), «Укроп» - 396 (2%), «Відродження» - 205 (1%).

Районну раду, в якій депутатський корпус складатиме 34 мандати, представлятимуть громаду Городоччини  депутати від 6 політичних партій.

За політичну партію «За конкретні справи» віддав свої голоси 7301 виборець району – 36,4% (14 мандатів), за «Батьківщину» -  3833 – 19,1% (7 мандатів), за «Солідарність» - 2693 – 13,4% (5 мандатів), за «Свободу»  - 1498 &ndash ... Читати далі »

Переглядів: 815 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.10.2015 | Коментарі (7)

« 1 2 3 4 5 ... 11 12 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Дуже дякуємо за таку  обгрунтовану статтю, за такі розяснення  ситуації . яка складається в районі. Зрозуміли, що обрали не тих які можуть дати  лад  у всіх проблемах району за браком  знань і досвіду, за браком  усвідомленої  відповідальності перед громадою за всі свої дії і за суспільне життя громадян.   Такого  ніколи ж не було. Думали тільки де і як увірвати для себе. А тепер треба за все відповідати і за бджоли також. Ще раз дуже дякуємо авторці цієї  інформації  дуже просто і доступно написано.


На сайті громади є весь список членів виконкому. Ознайомтесь в ліцо.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика