Чт, 26.04.2018, 03:49
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

Тижнями, під час нещодавньої засухи, городоччани, які проживають у районі Мархлівки,  зверталися до мерії, до адміністрації та до комунальників з однією вимогою -  налагодити водопостачання. Уявіть, спека до 30 градусів – а води у кранах катма…  Чому нема?

Як пояснили в мерії, причин чимало. По-перше, система водопостачання Мархлівки – на ладан дихає. Її необхідно замінити повністю. Водонапірна башта, з якої постачає комунальне підприємство воду мешканцям Мархлівки іще з часів діяльності радгоспу ім. Жданова, себе вичерпала майже повністю. Водночас, сітка водопостачання по Мархлівці настільки розгалужена, що прослідкувати, де несанкціоновані врізки, де прориви – і вода іде в землю,  де взагалі та сітка проходить – неможливо. Д ... Читати далі »

Переглядів: 582 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2015 | Коментарі (12)

Навесні, тоді, коли виконком Городоцької міської ради ініціював і запустив у дію процедуру підвищення тарифу на воду для населення міста Городок, депутати міської ради  зверталися кілька разів  до виконкому  та до колишнього керівництва міського комунального підприємства (тодішній керівник Андрій Федощук уже звільнився з посади – на його місце мерією на часі призначений новий керівник Григорій Гурний) ретельно проаналізувати усі складові тарифу на водопостачання для населення міста, економічно обґрунтувати його – і встановити його таким, щоб і по кишені людей занадто не вдарив, і підприємство могло «економічно виживати» при тому тарифі. Втім, попри все, тариф на воду у Городку був визначений і встановлений той, який, на думку депутатів і громадськості, був не обґрунтований.

... Читати далі »
Переглядів: 474 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.06.2015 | Коментарі (6)

     У порядку денному 51 сесії Городоцької міської ради, як завжди, питань було  багато.

     Депутатський корпус міської ради  заслухав  і затвердив  відповідним рішенням  сесії звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку міста Городок в 2014 році, прийняв таку ж програму  на 2015 рік, обговорив та затвердив деякі зміни до бюджету міста на поточний рік, розглянув і прийняв відповідні рішення по близько 40 господарських, спірних та дозвільних  питаннях сесії.

     Довго і досить бурхливо розглядали депутати звіт керівника комунального підприємства міської ради Андрія Федощука щодо результатів фінансово-господарс ... Читати далі »

Переглядів: 1908 | Додав: Gorycvit | Дата: 01.03.2015 | Коментарі (25)

   Деякий час на сайті активно обговорювалося чи то зникнення службового авто комунального підприємства, чи то викрадення або дорожньо-транспортна пригода. Інтерес до того, що сталося, і хто, як то кажуть, винен, був неабиякий. Тому дізнатися про даний випадок про пригоди зі службовим авто комунального підприємства  і – розповісти про все, як було, - обов’язок сайту.

   Про те, що пропала службова «Нива» з території комунального підприємства, забили на сполох комунальники, потім – Народна Самооборона Майдану. Городком, як то кажуть, «ходили різні версії», договорилися, навіть, до то ... Читати далі »

Переглядів: 937 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (10)

20 лютого у Городоцькій міській раді відбулися громадські слухання, ініційовані мерією за результатами численних звернень  городоччан  стосовно різкого і значного підвищення тарифів на послуги, що надає комунальне підприємство, засновником якого є Городоцька міська рада.

Близько трьох десятків городоччан – представників різних мікрорайонів міста – прийшли на громадські слухання, щоб заявити від імені мешканців своїх мікрорайонів та житлових будинків про  те, що люди стурбовані рішенням виконкому щодо такого різкого і досить суттєвого для сімейних бюджетів підняття тарифів на водопостачання, водовідведення та вивіз твердих побутових відходів, тобто – тарифів на ті послуги, що надає «Городоккомунсервіс».

Городоччани прийшли й за конкретними роз’ясненнями: щодо причин такого зн ... Читати далі »

Переглядів: 903 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.02.2015 | Коментарі (7)

                                                                                                                                                          ... Читати далі »

Переглядів: 2612 | Додав: Gorycvit | Дата: 07.01.2015 | Коментарі (48)

                                                                                                                                                                                                                                                      ... Читати далі »

Переглядів: 1888 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.12.2014 | Коментарі (38)

       В останніх коментарях, що активно додають дописувачі, неодноразово йшлося про капітальний ремонт дороги, що по вулиці Станційна у Городку. Тема зацікавила. Тож, власне, про те, що передувало, та те, що відбулося із ремонтом цієї дороги, - у цьому журналістському розслідуванні.

Наприкінці року на рахунок державного казначейства у Городку надійшли кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, у нашому випадку – Городоцькій  міській раді – на капітальний ремонт доріг міста, зокрема, дороги по вулиці Станційна. Сума чимала – 556 тисяч гривень.  Керівництво міської ради вирішило ці кошти освоїти. Але… Після того, як депутати міської ради спільно із спеціалістами обласної фінансової інспекції встановили недобросовісне виконання ремонтних робіт попереднім виконавцем (по факту порушено кримінальну справу), - виконавця робіт по ре ... Читати далі »

Переглядів: 2579 | Додав: Gorycvit | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (82)

     Знову, як кажуть прості люди, «говорили – балакали – сіли та й заплакали». Мова про внутрішньобудинкові електричні мережі. Про ті самі, про які вже писалося не раз, та так нічого і не вирішилося. Хоч і була створена спеціальна комісія щодо вивчення стану внутрішньобудинкових електричних мереж у складі електриків та комунальників. Хоча та комісія й обслідувала усі – і зовнішні, і внутрішньо будинкові електромережі. І? Ніхто так нічого б і не дізнався, що «знайшли» і що потім «постановили». Мовчок! Довелося зробити інформаційні  запити, щоб напевне дізнатися, хто, попри все, несе відповідальність за стан внутрішньо будинкових електромереж, що встановила комісія після їх обслідування, що зроблено відповідальними службами по підготовці внутрішньо будинкових електромереж житлово ... Читати далі »

Переглядів: 1366 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.11.2014 | Коментарі (7)

Кілька останніх років бурлила громада Городка з приводу не надто законної діяльності літнього торговельного павільйону, що був облаштований поряд із комунальною аптекою. Ні міліція, ні міська і ні районна ради  ніяк не могли закрити одіозний «заклад», де і спиртним та цигарками «з-під поли» підторговували,  де і найбільше в місті порушень громадського спокою було зареєстровано. А скільки скарг городоцький люд на власників та працівників так званої в народі «палатки №6» у всякі інстанції спрямував!  Як кажуть у народі, «як з гусей вода».

Навесні цього року на  скарги від мешканців мікрорайону, де розміщена була палатка, відгукнулася Народна Самооборона Майдану Городка . Пильнували хлопці старанно «діяльність закладу». Спільно з правоохоронцями. Відповідно до законо ... Читати далі »

Переглядів: 1741 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (31)

« 1 2 3 4 5 6 ... 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

І якраз районні керівники розумно СПІВпрацювали, нікому ні вчому не заважали, коли треба і кому треба, допомагали, консультували, кошти залучали, бюджети формували і рішення приймали. І спільні результати - очевидні.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика