Пт, 27.04.2018, 04:45
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

 - Люстрацію! Повну люстрацію влади! – вимагав народ України. Ще там, на Майдані в Києві. І опісля. Скільки разів… І не злічити. І от. Нарешті. Під шаленим тиском громадськості Парламент України 16 вересня  таки прийняв Закон «Про очищення влади», тобто закон про люстрацію органів влади в Україні. І Президент 9 жовтня підписав цей закон.

І вже майже не суттєво, що юристи та експерти не дуже впевнені у дієвості прийнятого  закону, бо передбачають, що з його реалізацію ще буде чимало проблем. Адже закон цей  містить у собі масу протиріч із законодавством про працю в Україні і, навіть, з  нормами Конституції України. Про це вже криком кричить опозиція, яка чи не уся, повним складом, попадає під дію даного закону і не хоче з цим змиритися ... Читати далі »

Переглядів: 756 | Додав: Gorycvit | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (10)

Чому  ледве зібрався кворум Городоцької міської ради? Чому депутати не бажають приходити і працювати на сесіях відповідно до законів України та до своїх обов’язків депутата місцевих рад? Про це завжди хочеться запитати у тих депутатів місцевих рад, які як самовисуванці і в списках партій висунули себе в кандидати, пройшли в раду і …не працюють. Втім, питати нема в кого – депутати-прогульники як не ходили, так і не бажають далі брати участь у сесійних засіданнях.  Тож засідання 46 сесії  Городоцької міської ради, яке зібрав апарат ради 10 жовтня, винісши на слухання сесії близько 40 питань,  тривалий час перебувало на межі зриву. Депутати від більшості у своїй більшості прийшли на сесію, а від меншості – знов сесію «прогуляли». Втім, з натугою зібралися таки і сесію провели.

... Читати далі »

Переглядів: 2539 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.10.2014 | Коментарі (63)

Проблеми житлового фонду комунальної власності міста… Вирішаться вони колись чи так і залишаться невирішеними, поки житловий фонд Городка або не розвалиться зовсім, або поки люди самі не візьмуться – своїми коштами і своїми руками – за покращення якості свого проживання?

Про це йдеться роками. Але, як кажуть, «віз і досі на тому самому місці, де й був». Наприкінці літа – на початку осені мерія та комунальники з величезним азартом беруться за «підготовку  до роботи житлового фонду міста до зими»: вивчають (що ж її вивчати, як вона впродовж багатьох десятиліть та сама!) дану проблему, встановлюють факти, що треба зробити і на який кошт, навіть, терміни, коли все буде зроблено. А потім - як завжди. Коштів нема – ні у комунальників, ні у міському бюд ... Читати далі »

Переглядів: 846 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (14)

Днями мешканці вул. Шевченка звернулися з проханням з’ясувати, що за вирізка дерев відбувається на центральній алеї при в’їзді в Городок з боку обласного центру. Як розповіли люди, працівники комунальної служби вирізали фруктові та ягідні дерева, але чагарники, що порозросталися по усій алеї, залишаються там і досі.

Перше, що стурбувало городоччан, це зрізані черешні та яблуньки. Мешканці вулиці самі висаджували ці дерева. І коли побачили їх зрізаними, з порізаними стовбурами, - невдоволення  городоччан  не мало меж. Але  Анатолій Нищий, начальник по благоустрою КП «Городоккомунсервіс» сказав, що дерева ріжуть відповідно до рішення, яке прийняли депутати на сесії.

 Втім, як з’ясувалося, приймали рішення про очистку полоси ... Читати далі »

Переглядів: 760 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.09.2014 | Коментарі (4)

   Чергова 44 сесія міської ради VI скликання, на яку прийшли Голова райдержадміністрації Лихва В. Б. та жителі міста відбулася 6 червня цього року. Сесія розпочалася із запізненням, так як не було кворуму, тож обурення міського голови з цього приводу було спрямоване на присутніх депутатів, які, до речі,постійно беруть участь у всіх засіданнях і не пропускають їх без поважних причин. Але врешті кворум зібрався і під гімн України сесія розпочалася. Порядок денний нараховував більше 30 питань. Крім того, додатково були внесені питання про виготовлення технічної документації на міське кладовище; заслуховування звіту депутатської комісії по ремонту доріг міста та про закриття ЗОШ №3.

   Так як на пленарне засідання прийшли мешканці міста, сесію розпочали з питання про депутатський запит депутата міської ради Федощука В.С. щодо встановлення великої кількості блоків у центрі міста та недопущення будівниц ... Читати далі »

Переглядів: 1700 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.06.2014

   Президентські вибори  в Україні, призначені на 25 травня, зависли у повітрі. Відбудуться чи не відбудуться? Чесно і прозоро чи як завжди, з підкупами і фальсифікаціями? Виберемо, врешті,  достойного президента, і  держава візьме курс на Захід – зміцнюючи свою зовнішню незалежність від Кремля й стабілізуючи  внутрішню політику та економіку з допомогою Європейської  та світової спільноти,  чи знову, як минулого разу, за нас вибере хтось  комусь вигідного  кандидата? Зуміє влада  не допустити зриву виборів через кремлівську агресію чи сепаратисти зі своїми поводирями з Кремля таки завадять українському народу обрати проукраїнського очільника  країни?

   Щодо того, чи робить і що робить влада, аби вибори відбулися, то,очевидно, робить – і все можливе і навіть неможливе: парламент &la ... Читати далі »

Переглядів: 945 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (3)

   Так мало часу пройшло відтоді, як студенти вийшли на Євромайдан, а силовики грубо і незаконно розігнали мирних протестувальників протестувальників, жорстоко побивши їх та ув’язнивши, не маючи на це ніяких законних підстав. Тоді в акціях протесту щодо дій влади чи не вперше за останні роки вийшли на Майдан Незалежності та на майдани країни не сотні, а тисячі українців. До тих акцій протесту, не чисельно, досить - таки не активно, але долучилися городоччани. Власне, після «кривавої Соборності» на Грушевського Майдан у Городку збирав десятки громадян щодня. Що хотіли люди, які виходили на центральну площу? Підтримати протести в Києві, засвідчити – Городок з протестувальниками і – за ті вимоги, які вони поставили перед владою, за які цілодобово мерзнуть у двадцятиградусні морози і йдуть під кулі снайперів та під осколки шумових гранат. За що? За ... Читати далі »
Переглядів: 2179 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.02.2014 | Коментарі (47)


   24-та позачергова сесія Городоцької  районної ради, яка була  ініційована та підтверджена підписами депутатів районної ради, які не побоялися  висловити волю своїх громад,   відбулася у вівторок 28 січня. (До слова, нагадаю, що позицію громади міста Городка у зверненні до Президента  депутати Городоцької міської ради прийняли ще наприкінці листопада, після скандального і жорстокого розгону силовиками мирних мітингувальників Євромайдану в Києві).
На порядок денний 24 позачергової сесії райради було винесено єдине питання – прийняття звернення до Президента України та до Верховної Ради України з приводу суспільно - політичної ситуації, що склалася в Україні.
   На с ... Читати далі »
Переглядів: 3939 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.01.2014 | Коментарі (105)

   Двадцять друга позачергова сесія Городоцької районної ради відбулася у залі для зібрань районної ради та адміністрації третього грудня. Із вимогою терміново скликати сесію районної ради, яка повинна відреагувати на призупинення Евроінтеграції  України  та, зокрема, на жорстоке побиття силовиками демонстрантів у Києві під час мирних акцій, звернувся із заявою депутат Городоцької міської ради, голова Городоцької ВО «Свобода» Петро Войталюк.

... Читати далі »

Переглядів: 8203 | Додав: Gorycvit | Дата: 05.12.2013 | Коментарі (52)

   39 сесія Городоцької міської ради,  яка була скликана міським головою відповідно до листа-звернення більш ніж третини депутатів Городоцької міської ради, чи не вперше в історії міста з ініціативи більшості депутатського корпусу відбулася відкрито – на центральній площі міста біля погруддя М.Грушевського.

   На порядок денний сесії було винесене одне питання – про звернення депутатів Городоцької міської ради до Президента України В.Ф.Януковича.

   У зверненні, яке б ... Читати далі »

Переглядів: 2062 | Додав: Gorycvit | Дата: 03.12.2013 | Коментарі (23)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Да, і мене теж дуже цікавить,  що зроблено мерією самотужки за два роки до створення громади і вже майже півтора роки після її створення? Що утеплено, збудовано, відремонтовано, перекрито? Що конкретно зроблено за кошти міста і тепер вже громади для людей і організацій? Бо не спостерігаю нічого такого.

Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика