Чт, 21.06.2018, 17:57
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

                                                                                                                                                                                                                                                      ... Читати далі »

Переглядів: 1905 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.12.2014 | Коментарі (38)

       В останніх коментарях, що активно додають дописувачі, неодноразово йшлося про капітальний ремонт дороги, що по вулиці Станційна у Городку. Тема зацікавила. Тож, власне, про те, що передувало, та те, що відбулося із ремонтом цієї дороги, - у цьому журналістському розслідуванні.

Наприкінці року на рахунок державного казначейства у Городку надійшли кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, у нашому випадку – Городоцькій  міській раді – на капітальний ремонт доріг міста, зокрема, дороги по вулиці Станційна. Сума чимала – 556 тисяч гривень.  Керівництво міської ради вирішило ці кошти освоїти. Але… Після того, як депутати міської ради спільно із спеціалістами обласної фінансової інспекції встановили недобросовісне виконання ремонтних робіт попереднім виконавцем (по факту порушено кримінальну справу), - виконавця робіт по ре ... Читати далі »

Переглядів: 2608 | Додав: Gorycvit | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (82)

     Знову, як кажуть прості люди, «говорили – балакали – сіли та й заплакали». Мова про внутрішньобудинкові електричні мережі. Про ті самі, про які вже писалося не раз, та так нічого і не вирішилося. Хоч і була створена спеціальна комісія щодо вивчення стану внутрішньобудинкових електричних мереж у складі електриків та комунальників. Хоча та комісія й обслідувала усі – і зовнішні, і внутрішньо будинкові електромережі. І? Ніхто так нічого б і не дізнався, що «знайшли» і що потім «постановили». Мовчок! Довелося зробити інформаційні  запити, щоб напевне дізнатися, хто, попри все, несе відповідальність за стан внутрішньо будинкових електромереж, що встановила комісія після їх обслідування, що зроблено відповідальними службами по підготовці внутрішньо будинкових електромереж житлово ... Читати далі »

Переглядів: 1379 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.11.2014 | Коментарі (7)

Кілька останніх років бурлила громада Городка з приводу не надто законної діяльності літнього торговельного павільйону, що був облаштований поряд із комунальною аптекою. Ні міліція, ні міська і ні районна ради  ніяк не могли закрити одіозний «заклад», де і спиртним та цигарками «з-під поли» підторговували,  де і найбільше в місті порушень громадського спокою було зареєстровано. А скільки скарг городоцький люд на власників та працівників так званої в народі «палатки №6» у всякі інстанції спрямував!  Як кажуть у народі, «як з гусей вода».

Навесні цього року на  скарги від мешканців мікрорайону, де розміщена була палатка, відгукнулася Народна Самооборона Майдану Городка . Пильнували хлопці старанно «діяльність закладу». Спільно з правоохоронцями. Відповідно до законо ... Читати далі »

Переглядів: 1784 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.11.2014 | Коментарі (31)

 - Люстрацію! Повну люстрацію влади! – вимагав народ України. Ще там, на Майдані в Києві. І опісля. Скільки разів… І не злічити. І от. Нарешті. Під шаленим тиском громадськості Парламент України 16 вересня  таки прийняв Закон «Про очищення влади», тобто закон про люстрацію органів влади в Україні. І Президент 9 жовтня підписав цей закон.

І вже майже не суттєво, що юристи та експерти не дуже впевнені у дієвості прийнятого  закону, бо передбачають, що з його реалізацію ще буде чимало проблем. Адже закон цей  містить у собі масу протиріч із законодавством про працю в Україні і, навіть, з  нормами Конституції України. Про це вже криком кричить опозиція, яка чи не уся, повним складом, попадає під дію даного закону і не хоче з цим змиритися ... Читати далі »

Переглядів: 772 | Додав: Gorycvit | Дата: 13.11.2014 | Коментарі (10)

Чому  ледве зібрався кворум Городоцької міської ради? Чому депутати не бажають приходити і працювати на сесіях відповідно до законів України та до своїх обов’язків депутата місцевих рад? Про це завжди хочеться запитати у тих депутатів місцевих рад, які як самовисуванці і в списках партій висунули себе в кандидати, пройшли в раду і …не працюють. Втім, питати нема в кого – депутати-прогульники як не ходили, так і не бажають далі брати участь у сесійних засіданнях.  Тож засідання 46 сесії  Городоцької міської ради, яке зібрав апарат ради 10 жовтня, винісши на слухання сесії близько 40 питань,  тривалий час перебувало на межі зриву. Депутати від більшості у своїй більшості прийшли на сесію, а від меншості – знов сесію «прогуляли». Втім, з натугою зібралися таки і сесію провели.

... Читати далі »

Переглядів: 2567 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.10.2014 | Коментарі (63)

Проблеми житлового фонду комунальної власності міста… Вирішаться вони колись чи так і залишаться невирішеними, поки житловий фонд Городка або не розвалиться зовсім, або поки люди самі не візьмуться – своїми коштами і своїми руками – за покращення якості свого проживання?

Про це йдеться роками. Але, як кажуть, «віз і досі на тому самому місці, де й був». Наприкінці літа – на початку осені мерія та комунальники з величезним азартом беруться за «підготовку  до роботи житлового фонду міста до зими»: вивчають (що ж її вивчати, як вона впродовж багатьох десятиліть та сама!) дану проблему, встановлюють факти, що треба зробити і на який кошт, навіть, терміни, коли все буде зроблено. А потім - як завжди. Коштів нема – ні у комунальників, ні у міському бюд ... Читати далі »

Переглядів: 855 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.09.2014 | Коментарі (14)

Днями мешканці вул. Шевченка звернулися з проханням з’ясувати, що за вирізка дерев відбувається на центральній алеї при в’їзді в Городок з боку обласного центру. Як розповіли люди, працівники комунальної служби вирізали фруктові та ягідні дерева, але чагарники, що порозросталися по усій алеї, залишаються там і досі.

Перше, що стурбувало городоччан, це зрізані черешні та яблуньки. Мешканці вулиці самі висаджували ці дерева. І коли побачили їх зрізаними, з порізаними стовбурами, - невдоволення  городоччан  не мало меж. Але  Анатолій Нищий, начальник по благоустрою КП «Городоккомунсервіс» сказав, що дерева ріжуть відповідно до рішення, яке прийняли депутати на сесії.

 Втім, як з’ясувалося, приймали рішення про очистку полоси ... Читати далі »

Переглядів: 767 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.09.2014 | Коментарі (4)

   Чергова 44 сесія міської ради VI скликання, на яку прийшли Голова райдержадміністрації Лихва В. Б. та жителі міста відбулася 6 червня цього року. Сесія розпочалася із запізненням, так як не було кворуму, тож обурення міського голови з цього приводу було спрямоване на присутніх депутатів, які, до речі,постійно беруть участь у всіх засіданнях і не пропускають їх без поважних причин. Але врешті кворум зібрався і під гімн України сесія розпочалася. Порядок денний нараховував більше 30 питань. Крім того, додатково були внесені питання про виготовлення технічної документації на міське кладовище; заслуховування звіту депутатської комісії по ремонту доріг міста та про закриття ЗОШ №3.

   Так як на пленарне засідання прийшли мешканці міста, сесію розпочали з питання про депутатський запит депутата міської ради Федощука В.С. щодо встановлення великої кількості блоків у центрі міста та недопущення будівниц ... Читати далі »

Переглядів: 1707 | Додав: Gorycvit | Дата: 17.06.2014

   Президентські вибори  в Україні, призначені на 25 травня, зависли у повітрі. Відбудуться чи не відбудуться? Чесно і прозоро чи як завжди, з підкупами і фальсифікаціями? Виберемо, врешті,  достойного президента, і  держава візьме курс на Захід – зміцнюючи свою зовнішню незалежність від Кремля й стабілізуючи  внутрішню політику та економіку з допомогою Європейської  та світової спільноти,  чи знову, як минулого разу, за нас вибере хтось  комусь вигідного  кандидата? Зуміє влада  не допустити зриву виборів через кремлівську агресію чи сепаратисти зі своїми поводирями з Кремля таки завадять українському народу обрати проукраїнського очільника  країни?

   Щодо того, чи робить і що робить влада, аби вибори відбулися, то,очевидно, робить – і все можливе і навіть неможливе: парламент &la ... Читати далі »

Переглядів: 957 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.05.2014 | Коментарі (3)

« 1 2 3 4 5 6 7 ... 11 12 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Ти правий як ніколи, Плутарх! Тому, хто плазує перед владою, це слави не додає. А  тому, хто не плазує перед владою, слави не треба - і перед ним плазує влада. ))))))

Сіру. Не керувати вміти треба чи управляти іншими. А сприймати вміти треба, як є: і себе, і інших. Поки ти до цього не доростеш, Сір, людини з тебе не вийде.

... філософи, пііти, плазуючи перед владою,їм слави не додають, а ось себе знеславлюють

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика