Чт, 19.10.2017, 07:29
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   Кому що – а… можновладцям земля: за будь-яку ціну і в будь-який спосіб. На двадцять третій сесії Городоцької міської ради, яка відбулася сьогодні, 29 травня 2012 року,  з- поміж питань порядку денного резонансними та значимими для міської громади було два.

   Перше питання – це розгляд і прийняття сесією Стратегічного плану розвитку міста Городок як путівника  на шляху соціально-економічного та культурного розвитку міста. Принагідно нагадати, що за три останні роки робоча група при підтримці консультантів проекту «Сталий економічний розвиток» підготувала та запропонувала на розгляд і затвердження депутатським корпусом проект цього важливого для городоччан документа, а депутати після його обгововорення та внесення деяких змін та доповнень, одностайно підтримали проект, спрямувавши у ньому до виконання усі пріоритетні напрямки розвитку Городка .
   Друге питання, яке депутати підтримали переважною більшістю голосів ... Читати далі »
Переглядів: 1850 | Додав: Gorycvit | Дата: 29.05.2012 | Коментарі (22)

   Заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська вважає, що влада для людей доступна. Про це йдеться у матеріалі Володимира Гординського під рубрикою «Із перших вуст» і під такою ж назвою «Влада доступна» у Хмельницькому обласному тижневику «Поділля» від 17 травня 2012 року №20 (стор.4).
   Як переконує читача Лілія Бернадська, посадовці не «відфутболюють» подолян, адже: «Ми зацікавлені повернути довіру до влади».Це сказано гарно. Але чи насправді все так, як говориться? Чи знає вона, як декларації влади реалізуються насправді, особливо на місцях? Маємо цьому яскравий приклад – з життя.
   - Не знаю, як працює з людьми Хмельницька облдержадміністрація, - реагує на слова обласного високопосадовця  Наталія Крємнєва, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Лева Васильовича Бірюка у Городоцькому районі, депутат Городоцької міської ради, - але у Городоцькій райдер ... Читати далі »
Переглядів: 1973 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.05.2012 | Коментарі (16)

   Рік тому, з 10 на 11 квітня, городоцьке дітище – сайт «Городок – live» народився… Швидко, легко, без ускладнень. Крихітний, кволий, але не капризний і не плаксивий. Навпаки, не по-дитячому ... Читати далі »

Переглядів: 1740 | Додав: Gorycvit | Дата: 10.04.2012 | Коментарі (21)

   Громадськість прагне не потугів у імітації  демократичних процесів в Україні, а реальних кроків держави на шляху розвитку громадянського і демократичного суспільства. Про це було голосно заявлено   нещодавно у Києві в Українському домі на ІV Форумі Громадської Асамблеї України, де зібралися  громадські лідери зі всіх регіонів нашої країни.
   Але спочатку розповім про те,  що таке Громадська Асамблея України і чому вона зібрала Всеукраїнський Форум.
ГАУ -  громадське об’єднання України, створене навесні 2007 року провідними громадськими організаціями  країни задля надання національних та регіональних майданчиків для дискусії та консолідації громадських об’єднань. Діяльність ГАУ підтримує Міжнародний Фонд «Відр ... Читати далі »
Переглядів: 1100 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (16)

   Журналістська спільнота Хмельниччини на 12 звітно-виборній конференції обласної організації Національної спілки журналістів України, що відбулася 16 березня у конференц-залі ОД ТРК «Поділля-Центр», обрала нового голову обласної організації НСЖУ, новий склад правління, секретаріату і комітету статутного нагляду та захисту прав журналістів. Делегатом конференції Хмельницької обласної організації НСЖУ випало бути й мені. І так як було неабияке бажання та потреба почути і побачити, що на часі відбувається у журналістському середовищі краю, зголосилася до участі у конференції.
   Тут, думаю, варто наголосити, що за 5 років – термін діяльності голови та правління обласної журналістської організації, за який, власне, й звітувало керівництво журналістської спільноти краю – журналістів поспілкуватися про їх життя-буття жодного разу чомусь не збирали.
   Було цікаво, чи змінився контингент спілчан, які проблеми і здобутки у спілчанської ... Читати далі »
Переглядів: 1674 | Додав: Gorycvit | Дата: 25.03.2012 | Коментарі (11)

   Чи варто, все-таки, з погляду у минуле, відзначати, як це вже традиційно склалося, Міжнародний Жіночий день 8 березня? Власне, нічого проти не маю щодо святкувань, якщо вони усім  приносять радість і задоволення: якщо люди відчувають настрій свята, бажають його відзначати хто як вміє - то чому б ні? Вони мають на це право.
   І ніхто нікому ніколи не повинен у цьому перечити чи заважати. Навіть, якщо окремі об’єднання українців закликають не святкувати 8 Березня, акцентуючи увагу на тому, що це свято – соціалістичне чи комуністичне, або ігнорувати свято, переконуючи, що вшановувати повагу до жінок потрібно не одного дня, встановленого і відзначеного кимось червоним у календарі, а щоденно – щорічно. Навіть, якщо церкви закликають відмовитися від цього свята, зважаючи на т ... Читати далі »
Переглядів: 3047 | Додав: Gorycvit | Дата: 06.03.2012 | Коментарі (45)

   Депутат Городоцької міської ради, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Лева Бірюка Наталія Крємнєва звернулася письмово до районної прокуратури та міжрайонного управління СБУ задля встановлення ними правомірності дій голови Городоцької райдержадміністрації Вербановського В.В. щодо відведення йому, членам його родини та іншим громадянам земельних ділянок загальною площею 62 га. Поки СБУ думає, прокуратура працює. Подаємо копії депутатського звернення та відповіді на нього із прокуратури.

Переглядів: 3941 | Додав: Gorycvit | Дата: 02.03.2012 | Коментарі (40)

   21 лютого 2012 року відбулася сесія Городоцької міської ради. Питань на сесію у порядку денному  було винесено немало – 42. Але найцікавіше питання, як це буває дуже часто, випливло несподівано. Депутат міської ради Володимир Федощук вніс пропозицію включити до порядку денного сесії питання про надання розпорядженням голови райдержадміністрації Вербановського В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Городоцької міської ради. Тобто – про виділення головою адміністрації собі і своїй родині , а також колишньому своєму заступнику, голові районної ради і депутату районної ради та членам їх родин по 2 га землі (загалом 32 людям – 62 га землі) із земель міської ради за межами міста..
   Депутата хвилювало питання, чи виготовляються документи на дані ділянки землі, бо міська рада своїм рішенням від 27 грудня 2011р. не погодила межі даної ділянки землі, а в найближчі терміни запланува ... Читати далі »
Переглядів: 2323 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (33)

   В рамках проекту по здійсненню Стратегічного планування міста Городок «Змінюючись – змінюємо!» Городоцька районна громадська організація «Перлина» (голова Неля Пославська) за підтримки Євросоюзу в межах проекту «Сталий міський розвиток», що впроваджується  міською радою м. Українка в партнерстві з Асоціацією малих міст України та благодійним фондом «Творчий центр «ТЦК»(Україна), - завершила реалізацію конкурсу учнівської творчості «Змінюючи себе – змінюю своє місто».
   Як каже Неля Пославська, координатор проекту, ГО «Перлина» в рамках реалізації цього проекту поставила собі за мету виявити серед учнівської молоді міста талановиті й творчі перлини, дізнатися про реальне особисте ставлення молоді до рідного міста Городок, спонукати підростаюче поколі ... Читати далі »
Переглядів: 3053 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (29)

Податкова служба забажала зустрітися з представниками малого та середнього бізнесу. По всій Україні. В Городку – також.

... Читати далі »

Переглядів: 1505 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.02.2012 | Коментарі (34)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Вже в Городку все "по согласію". Тепер те саме з селами буде, що приєднуються. Царство Небесне і Амінь.

А чого з-під палки? вася пропонує йти під нього - село не дуже хоче і не йде. Чісто по согласію biggrin

Так і має бути. В Європі ніякого обєднання "з під палки" немає і не було - то процес історичний і  не одного десятиліття. А в нас - якийсь
дебіль вирішив, що обєднаємо громади - заживемо по-європейськи, і
впірьод з барабанамі....

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика