Чт, 22.02.2018, 12:18
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

- Владо, та роби щось, може…

... Читати далі »

Переглядів: 2960 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.06.2012

   Дванадцята позачергова сесія Городоцької районної ради шостого скликання, яка відбулася 30 травня 2012 року, заледве зібрала кворум для роботи сесії – не з’явилася половина депутатів. Попри все, із деяким запізненням, але сесія таки розпочалася.
   Окрім того, що депутати внесли зміни до районного бюджету та заслухали і прийняли рішення по низці технічних та господарських питань, - слухання окремих питань порядку денного були, м’яко кажучи, незрозумілими для сприйняття і щодо прийняття по них рішень – тобто результатів голосування.
   Ні сіло, ні впало депутати від Партії регіонів разом з їхнім лідером – головою районного партійного осередку, водночас, головою Городоцької райдержадміністрації Володимиром Вербановським на щире здивування більшості депутатів, які взяли участь у роботі сесії, вчинили супротив і «зарізали» у зв’язку із "натягнутим за вуха» кворумом питання щодо акредитації радою обласних журналістів.
 &nbs ... Читати далі »
Переглядів: 1537 | Додав: Gorycvit | Дата: 31.05.2012 | Коментарі (19)

   Кому що – а… можновладцям земля: за будь-яку ціну і в будь-який спосіб. На двадцять третій сесії Городоцької міської ради, яка відбулася сьогодні, 29 травня 2012 року,  з- поміж питань порядку денного резонансними та значимими для міської громади було два.

   Перше питання – це розгляд і прийняття сесією Стратегічного плану розвитку міста Городок як путівника  на шляху соціально-економічного та культурного розвитку міста. Принагідно нагадати, що за три останні роки робоча група при підтримці консультантів проекту «Сталий економічний розвиток» підготувала та запропонувала на розгляд і затвердження депутатським корпусом проект цього важливого для городоччан документа, а депутати після його обгововорення та внесення деяких змін та доповнень, одностайно підтримали проект, спрямувавши у ньому до виконання усі пріоритетні напрямки розвитку Городка .
   Друге питання, яке депутати підтримали переважною більшістю голосів ... Читати далі »
Переглядів: 1927 | Додав: Gorycvit | Дата: 29.05.2012 | Коментарі (22)

   Заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська вважає, що влада для людей доступна. Про це йдеться у матеріалі Володимира Гординського під рубрикою «Із перших вуст» і під такою ж назвою «Влада доступна» у Хмельницькому обласному тижневику «Поділля» від 17 травня 2012 року №20 (стор.4).
   Як переконує читача Лілія Бернадська, посадовці не «відфутболюють» подолян, адже: «Ми зацікавлені повернути довіру до влади».Це сказано гарно. Але чи насправді все так, як говориться? Чи знає вона, як декларації влади реалізуються насправді, особливо на місцях? Маємо цьому яскравий приклад – з життя.
   - Не знаю, як працює з людьми Хмельницька облдержадміністрація, - реагує на слова обласного високопосадовця  Наталія Крємнєва, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Лева Васильовича Бірюка у Городоцькому районі, депутат Городоцької міської ради, - але у Городоцькій райдер ... Читати далі »
Переглядів: 2019 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.05.2012 | Коментарі (16)

   Рік тому, з 10 на 11 квітня, городоцьке дітище – сайт «Городок – live» народився… Швидко, легко, без ускладнень. Крихітний, кволий, але не капризний і не плаксивий. Навпаки, не по-дитячому ... Читати далі »

Переглядів: 1846 | Додав: Gorycvit | Дата: 10.04.2012 | Коментарі (21)

   Громадськість прагне не потугів у імітації  демократичних процесів в Україні, а реальних кроків держави на шляху розвитку громадянського і демократичного суспільства. Про це було голосно заявлено   нещодавно у Києві в Українському домі на ІV Форумі Громадської Асамблеї України, де зібралися  громадські лідери зі всіх регіонів нашої країни.
   Але спочатку розповім про те,  що таке Громадська Асамблея України і чому вона зібрала Всеукраїнський Форум.
ГАУ -  громадське об’єднання України, створене навесні 2007 року провідними громадськими організаціями  країни задля надання національних та регіональних майданчиків для дискусії та консолідації громадських об’єднань. Діяльність ГАУ підтримує Міжнародний Фонд «Відр ... Читати далі »
Переглядів: 1140 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (16)

   Журналістська спільнота Хмельниччини на 12 звітно-виборній конференції обласної організації Національної спілки журналістів України, що відбулася 16 березня у конференц-залі ОД ТРК «Поділля-Центр», обрала нового голову обласної організації НСЖУ, новий склад правління, секретаріату і комітету статутного нагляду та захисту прав журналістів. Делегатом конференції Хмельницької обласної організації НСЖУ випало бути й мені. І так як було неабияке бажання та потреба почути і побачити, що на часі відбувається у журналістському середовищі краю, зголосилася до участі у конференції.
   Тут, думаю, варто наголосити, що за 5 років – термін діяльності голови та правління обласної журналістської організації, за який, власне, й звітувало керівництво журналістської спільноти краю – журналістів поспілкуватися про їх життя-буття жодного разу чомусь не збирали.
   Було цікаво, чи змінився контингент спілчан, які проблеми і здобутки у спілчанської ... Читати далі »
Переглядів: 1779 | Додав: Gorycvit | Дата: 25.03.2012 | Коментарі (11)

   Чи варто, все-таки, з погляду у минуле, відзначати, як це вже традиційно склалося, Міжнародний Жіночий день 8 березня? Власне, нічого проти не маю щодо святкувань, якщо вони усім  приносять радість і задоволення: якщо люди відчувають настрій свята, бажають його відзначати хто як вміє - то чому б ні? Вони мають на це право.
   І ніхто нікому ніколи не повинен у цьому перечити чи заважати. Навіть, якщо окремі об’єднання українців закликають не святкувати 8 Березня, акцентуючи увагу на тому, що це свято – соціалістичне чи комуністичне, або ігнорувати свято, переконуючи, що вшановувати повагу до жінок потрібно не одного дня, встановленого і відзначеного кимось червоним у календарі, а щоденно – щорічно. Навіть, якщо церкви закликають відмовитися від цього свята, зважаючи на т ... Читати далі »
Переглядів: 3188 | Додав: Gorycvit | Дата: 06.03.2012 | Коментарі (45)

   Депутат Городоцької міської ради, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Лева Бірюка Наталія Крємнєва звернулася письмово до районної прокуратури та міжрайонного управління СБУ задля встановлення ними правомірності дій голови Городоцької райдержадміністрації Вербановського В.В. щодо відведення йому, членам його родини та іншим громадянам земельних ділянок загальною площею 62 га. Поки СБУ думає, прокуратура працює. Подаємо копії депутатського звернення та відповіді на нього із прокуратури.

Переглядів: 4201 | Додав: Gorycvit | Дата: 02.03.2012 | Коментарі (40)

   21 лютого 2012 року відбулася сесія Городоцької міської ради. Питань на сесію у порядку денному  було винесено немало – 42. Але найцікавіше питання, як це буває дуже часто, випливло несподівано. Депутат міської ради Володимир Федощук вніс пропозицію включити до порядку денного сесії питання про надання розпорядженням голови райдержадміністрації Вербановського В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Городоцької міської ради. Тобто – про виділення головою адміністрації собі і своїй родині , а також колишньому своєму заступнику, голові районної ради і депутату районної ради та членам їх родин по 2 га землі (загалом 32 людям – 62 га землі) із земель міської ради за межами міста..
   Депутата хвилювало питання, чи виготовляються документи на дані ділянки землі, бо міська рада своїм рішенням від 27 грудня 2011р. не погодила межі даної ділянки землі, а в найближчі терміни запланува ... Читати далі »
Переглядів: 2473 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (33)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика