Пт, 27.04.2018, 04:46
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   Тринадцята сесія Городоцької районної ради заледве зібрала кворум, щоби таки розпочати роботу і прийняти рішення по якомусь десятку питань порядку денного – чи то період відпусток дещо розслабив депутатів, чи то вони взагалі не напружувалися, щоб прибути на сесію і  взяти у ній участь - у об ... Читати далі »

Переглядів: 2919 | Додав: Gorycvit | Дата: 09.08.2012 | Коментарі (61)

   Городоцька районна державна адміністрація після першої невдалої спроби приватизувати землю на південній околиці міста довго не думала і таки вирішила попитати щастя вдруге, вважаючи, що керівникам - провладцям та членам їх родин  конче потрібно по 2 гектари землі для ведення особистого селянського господарства, що на території Городоцької міської ради – за межами міста Городок. Значно потрібніша, ніж 620 городоччанам для індивідуального будівництва – після процедури розширення меж міста Городок.
   Отже Городоцька райдержадміністрація, а якщо точніше – постійно діюча комісія по передачі в оренду та у власність земельних ділянок, що перебувають у державній власності, 2 липня цього року зібралася у складі семи чоловік (як вказано у витязі з протоколу засідання даної комісії) – 5 чоловік були відсутні -  з приводу вирішення долі цієї земельної ділянки.
   І – вирішили… Що саме? Рекомендувати райдержадміністрації затве ... Читати далі »
Переглядів: 3057 | Додав: Gorycvit | Дата: 18.07.2012 | Коментарі (54)

     З вересня  до червня  року Городоцька районна громадська організація «Перлина» (голова Неля Пославська) займалася реалізацією проекту «Змінюючи себе – змінюємо своє місто» в рамках проекту «Сталий міський розвиток», впроваджуваного Українською міською радою в партнерстві з Асоціацією малих міст України, благодійним фондом «Творчий центр ТЦК»(Україна), Люблінським регіональним центром Фонду підтримки місцевої демократії (Польща), виконавчим комітетом Новолукомльської міської ради (Біларусь), Студентсько-молодіжною радою (Грузія).

   Метою даною проекту  для громадських діячів «Перлини» була активізація співпраці жителів міста Горо ... Читати далі »

Переглядів: 1011 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.07.2012 | Коментарі (9)

- Владо, та роби щось, може…

... Читати далі »

Переглядів: 3003 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.06.2012

   Дванадцята позачергова сесія Городоцької районної ради шостого скликання, яка відбулася 30 травня 2012 року, заледве зібрала кворум для роботи сесії – не з’явилася половина депутатів. Попри все, із деяким запізненням, але сесія таки розпочалася.
   Окрім того, що депутати внесли зміни до районного бюджету та заслухали і прийняли рішення по низці технічних та господарських питань, - слухання окремих питань порядку денного були, м’яко кажучи, незрозумілими для сприйняття і щодо прийняття по них рішень – тобто результатів голосування.
   Ні сіло, ні впало депутати від Партії регіонів разом з їхнім лідером – головою районного партійного осередку, водночас, головою Городоцької райдержадміністрації Володимиром Вербановським на щире здивування більшості депутатів, які взяли участь у роботі сесії, вчинили супротив і «зарізали» у зв’язку із "натягнутим за вуха» кворумом питання щодо акредитації радою обласних журналістів.
 &nbs ... Читати далі »
Переглядів: 1556 | Додав: Gorycvit | Дата: 31.05.2012 | Коментарі (19)

   Кому що – а… можновладцям земля: за будь-яку ціну і в будь-який спосіб. На двадцять третій сесії Городоцької міської ради, яка відбулася сьогодні, 29 травня 2012 року,  з- поміж питань порядку денного резонансними та значимими для міської громади було два.

   Перше питання – це розгляд і прийняття сесією Стратегічного плану розвитку міста Городок як путівника  на шляху соціально-економічного та культурного розвитку міста. Принагідно нагадати, що за три останні роки робоча група при підтримці консультантів проекту «Сталий економічний розвиток» підготувала та запропонувала на розгляд і затвердження депутатським корпусом проект цього важливого для городоччан документа, а депутати після його обгововорення та внесення деяких змін та доповнень, одностайно підтримали проект, спрямувавши у ньому до виконання усі пріоритетні напрямки розвитку Городка .
   Друге питання, яке депутати підтримали переважною більшістю голосів ... Читати далі »
Переглядів: 1959 | Додав: Gorycvit | Дата: 29.05.2012 | Коментарі (22)

   Заступник голови – керівник апарату Хмельницької обласної державної адміністрації Лілія Бернадська вважає, що влада для людей доступна. Про це йдеться у матеріалі Володимира Гординського під рубрикою «Із перших вуст» і під такою ж назвою «Влада доступна» у Хмельницькому обласному тижневику «Поділля» від 17 травня 2012 року №20 (стор.4).
   Як переконує читача Лілія Бернадська, посадовці не «відфутболюють» подолян, адже: «Ми зацікавлені повернути довіру до влади».Це сказано гарно. Але чи насправді все так, як говориться? Чи знає вона, як декларації влади реалізуються насправді, особливо на місцях? Маємо цьому яскравий приклад – з життя.
   - Не знаю, як працює з людьми Хмельницька облдержадміністрація, - реагує на слова обласного високопосадовця  Наталія Крємнєва, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Лева Васильовича Бірюка у Городоцькому районі, депутат Городоцької міської ради, - але у Городоцькій райдер ... Читати далі »
Переглядів: 2047 | Додав: Gorycvit | Дата: 22.05.2012 | Коментарі (16)

   Рік тому, з 10 на 11 квітня, городоцьке дітище – сайт «Городок – live» народився… Швидко, легко, без ускладнень. Крихітний, кволий, але не капризний і не плаксивий. Навпаки, не по-дитячому ... Читати далі »

Переглядів: 1882 | Додав: Gorycvit | Дата: 10.04.2012 | Коментарі (21)

   Громадськість прагне не потугів у імітації  демократичних процесів в Україні, а реальних кроків держави на шляху розвитку громадянського і демократичного суспільства. Про це було голосно заявлено   нещодавно у Києві в Українському домі на ІV Форумі Громадської Асамблеї України, де зібралися  громадські лідери зі всіх регіонів нашої країни.
   Але спочатку розповім про те,  що таке Громадська Асамблея України і чому вона зібрала Всеукраїнський Форум.
ГАУ -  громадське об’єднання України, створене навесні 2007 року провідними громадськими організаціями  країни задля надання національних та регіональних майданчиків для дискусії та консолідації громадських об’єднань. Діяльність ГАУ підтримує Міжнародний Фонд «Відр ... Читати далі »
Переглядів: 1168 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.03.2012 | Коментарі (16)

   Журналістська спільнота Хмельниччини на 12 звітно-виборній конференції обласної організації Національної спілки журналістів України, що відбулася 16 березня у конференц-залі ОД ТРК «Поділля-Центр», обрала нового голову обласної організації НСЖУ, новий склад правління, секретаріату і комітету статутного нагляду та захисту прав журналістів. Делегатом конференції Хмельницької обласної організації НСЖУ випало бути й мені. І так як було неабияке бажання та потреба почути і побачити, що на часі відбувається у журналістському середовищі краю, зголосилася до участі у конференції.
   Тут, думаю, варто наголосити, що за 5 років – термін діяльності голови та правління обласної журналістської організації, за який, власне, й звітувало керівництво журналістської спільноти краю – журналістів поспілкуватися про їх життя-буття жодного разу чомусь не збирали.
   Було цікаво, чи змінився контингент спілчан, які проблеми і здобутки у спілчанської ... Читати далі »
Переглядів: 1816 | Додав: Gorycvit | Дата: 25.03.2012 | Коментарі (11)

« 1 2 ... 6 7 8 9 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Да, і мене теж дуже цікавить,  що зроблено мерією самотужки за два роки до створення громади і вже майже півтора роки після її створення? Що утеплено, збудовано, відремонтовано, перекрито? Що конкретно зроблено за кошти міста і тепер вже громади для людей і організацій? Бо не спостерігаю нічого такого.

Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика