Вт, 23.01.2018, 13:59
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   В рамках проекту по здійсненню Стратегічного планування міста Городок «Змінюючись – змінюємо!» Городоцька районна громадська організація «Перлина» (голова Неля Пославська) за підтримки Євросоюзу в межах проекту «Сталий міський розвиток», що впроваджується  міською радою м. Українка в партнерстві з Асоціацією малих міст України та благодійним фондом «Творчий центр «ТЦК»(Україна), - завершила реалізацію конкурсу учнівської творчості «Змінюючи себе – змінюю своє місто».
   Як каже Неля Пославська, координатор проекту, ГО «Перлина» в рамках реалізації цього проекту поставила собі за мету виявити серед учнівської молоді міста талановиті й творчі перлини, дізнатися про реальне особисте ставлення молоді до рідного міста Городок, спонукати підростаюче поколі ... Читати далі »
Переглядів: 3161 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (29)

Податкова служба забажала зустрітися з представниками малого та середнього бізнесу. По всій Україні. В Городку – також.

... Читати далі »

Переглядів: 1595 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.02.2012 | Коментарі (34)

   На поданий мною 08.02.2012р. депутатський запит сьогодні отримано лист-відповідь, копія якого і моя відповідь на нього пропонуються Вашій увазі.
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Голові  Городоцької районної ради
Воротному О.А.

Олександре Аркадійовичу!

   Вважаю, що Вам не варто дякувати мені за виконання мого депутатського обов’язку – для мене важлива лише думка простих городоччан, в інтересах яких є збереження комунального, тобто їхнього майна. У Вашому листі, я ... Читати далі »
Переглядів: 4711 | Додав: Gorycvit | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (40)

   З приводу ситуації, що склалася з районною друкарнею мною подано депутатський запит у Городоцьку районну раду. Це питання повинен вирішити депутатський корпус на черговій сесії районної ради.


Переглядів: 1815 | Додав: Gorycvit | Дата: 08.02.2012 | Коментарі (25)

   Так можна назвати події, що відбуваються на часі навколо Чорниводського ландшафтного загальнодержавного заказника. Певного розголосу набуло хвилювання представників громадськості села Чорниводи та міста Городок, які проживають неподалік лісового урочища Кошарна, щодо подальшої долі цього заказника.
   Депутати, прості громадяни та активісти природоохоронного руху райцентру занепокоєні інтенсивною вирубкою цінних порід дерев, зокрема, багатолітніх дубів, у Чорниводському заказнику й переконані, що вирубка, за їх словами, проводиться неправомірно. На ділянках, відведених під порубку, сухі й  пошкоджені хворобами та буревіями дерева, стверджують невдоволені городоччани, залишаються на коренях, а добротні, високої ділової якості столітні дуби – або зрізані, або поклеймовані під порубку. Викликає сумніви людей і те, як реалізується зрізана деревина, чи, бува, замість офіційно задекларованої дров’яної не продається ділова деревина.
  ... Читати далі »
Переглядів: 2357 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.12.2011 | Коментарі (15)

Покликав  Бог француза, американця й українця до себе й каже:
 - Ось вам по коню - скачіть й наберіть собі стільки землі,
скільки захочете.  Коли зупинитеся - то буде ваша межа.
 Сів на коня француз, не поспішаючи їде, побачив красивий краєвид, зупинився.
 Міркує: «Там поставлю будинок, там розіб’ю виноградник, мені вистачить».
 Сів на коня американець, скакав півдня. Зупинився. Думає: «Там буде моє ранчо,
а ту землю здам в оренду»...
 Заліз на коня українець. Скакав три дні, загнав коня. Побіг. Біг, ще один день. Впав, повзе… Знемагаючи, знімає шапку, кидає поперед себе й каже:
 - А там бурячки посаджу…

 

      Нещодавно Верховна Рада ухвалила в першому ... Читати далі »
Переглядів: 3419 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.12.2011 | Коментарі (79)

   Хто запросив відомого боксера і політика на зустріч із городоччанами, невідомо – про це не сказали. Втім стало відомо, що  у Городку нещодавно сформувалася нова команда від політичної сили «Удар», яку очолює Віталій Кличко. І ця нова команда, правда, із «старих» політичних городоцьких лідерів – партійців «Нашої України» - «Єдиного Центру», що переформатувалися в «Удар», і презентувала таким чином заснування районного чи то міського осередку. Відтак, запрошенням до Городка В.Кличка і організацією з ним зустрічі виборців продемонстровано вищому керівництву партії й, зокрема, городоцькій громаді можливості реалізації чи не усіх амбітних задумів.
   Так це чи не так – насправді усім було абсолютно байдуже. Факт приїзду відомого політика і боксера, попр ... Читати далі »
Переглядів: 1912 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.10.2011 | Коментарі (27)

   Мерія і керівництво комунального підприємства «Городоккомунсервіс» мають навести порядок на підприємстві. Про це, головним чином, ішлося на п’ятнадцятій за рахунком сесії міської ради шостого скликання, яка відбулася 14 жовтня 2011 року.
   Із усіх питань, що слухалися на сесії, а було їх цього разу у порівнянні з минулими засіданнями не багато – всього 16 (зазвичай депутати розглядають від 25 до 45 питань порядку денного сесії), «гарячих» питань було два. Перше – розгляд акту перевірки фінансово-господарської діяльності міського комунального підприємства Городоккомунсервіс», яке працює збитково і яке з міського бюджету постійно потребує дотацій – і то чималих. Друге – виконання рішення Городоцького районного суду від 2 серпня 2011 року щодо розгляду клопотання В.А. Вербановського про надання йому безоплатно у власність земельної ді ... Читати далі »
Переглядів: 2575 | Додав: Gorycvit | Дата: 19.10.2011 | Коментарі (37)

   Саме так можна назвати ситуацію, що склалася із призначенням директора Чорниводської ЗОШ після звільнення з цієї посади на пенсійний відпочинок колишнього директора школи Віталія Васильовича Пирожка. Або ще інакше сказати можна: «Говоріть-говоріть, ви нам не заважаєте». Чому так? Та тому, що призначення на певні керівні посади в районі останнім часом, відбуваються як не з шумом - гамом, то з відголосками…. Думали - гадали чорниводчани - вчителі, батьки, учні, що влада, яка обіцяла радитися з народом, дослухатися до народу, працювати на народ, їхні побажання почує і призначить на посаду директора нарешті - врешті достойного кандидата: кваліфікованого та досвідченого спеціаліста, вихідця з колективу з багаторічним стажем на посаді заступника директора….
   К ... Читати далі »
Переглядів: 7172 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.09.2011 | Коментарі (141)

Голова райдержадміністрації Володимир Вербановський відзвітував перед Городоччиною і представником від області про діяльність виконавчої влади та стан соціально-економічного розвитку району за 9 місяців цього року.

  …Перед Городоччиною, виявилося, - це перед керівниками установ, організацій, приватних підприємств – активних і неактивних, сільськими головами, управлінцями нижчої та середньої ланки виконавчої влади.

   Народних обранців – депутатів районної ради, не кажучи вже про депутатів міської ради, на це зібрання не запрошували. А тим депутатам, які цікавилися, чому не запрошували, ніякого розумного пояснення не дали – мовляв, навіщо від справ відривати? є перед ким і без них звітувати. Ще, не доведи Господь, питати голову про щось будуть, критикув ... Читати далі »
Переглядів: 2285 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.09.2011 | Коментарі (39)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика