Сб, 21.04.2018, 09:34
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Архів новин

   Чи варто, все-таки, з погляду у минуле, відзначати, як це вже традиційно склалося, Міжнародний Жіночий день 8 березня? Власне, нічого проти не маю щодо святкувань, якщо вони усім  приносять радість і задоволення: якщо люди відчувають настрій свята, бажають його відзначати хто як вміє - то чому б ні? Вони мають на це право.
   І ніхто нікому ніколи не повинен у цьому перечити чи заважати. Навіть, якщо окремі об’єднання українців закликають не святкувати 8 Березня, акцентуючи увагу на тому, що це свято – соціалістичне чи комуністичне, або ігнорувати свято, переконуючи, що вшановувати повагу до жінок потрібно не одного дня, встановленого і відзначеного кимось червоним у календарі, а щоденно – щорічно. Навіть, якщо церкви закликають відмовитися від цього свята, зважаючи на т ... Читати далі »
Переглядів: 3238 | Додав: Gorycvit | Дата: 06.03.2012 | Коментарі (45)

   Депутат Городоцької міської ради, помічник-консультант депутата Верховної Ради України Лева Бірюка Наталія Крємнєва звернулася письмово до районної прокуратури та міжрайонного управління СБУ задля встановлення ними правомірності дій голови Городоцької райдержадміністрації Вербановського В.В. щодо відведення йому, членам його родини та іншим громадянам земельних ділянок загальною площею 62 га. Поки СБУ думає, прокуратура працює. Подаємо копії депутатського звернення та відповіді на нього із прокуратури.

Переглядів: 4279 | Додав: Gorycvit | Дата: 02.03.2012 | Коментарі (40)

   21 лютого 2012 року відбулася сесія Городоцької міської ради. Питань на сесію у порядку денному  було винесено немало – 42. Але найцікавіше питання, як це буває дуже часто, випливло несподівано. Депутат міської ради Володимир Федощук вніс пропозицію включити до порядку денного сесії питання про надання розпорядженням голови райдержадміністрації Вербановського В.В. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок на території Городоцької міської ради. Тобто – про виділення головою адміністрації собі і своїй родині , а також колишньому своєму заступнику, голові районної ради і депутату районної ради та членам їх родин по 2 га землі (загалом 32 людям – 62 га землі) із земель міської ради за межами міста..
   Депутата хвилювало питання, чи виготовляються документи на дані ділянки землі, бо міська рада своїм рішенням від 27 грудня 2011р. не погодила межі даної ділянки землі, а в найближчі терміни запланува ... Читати далі »
Переглядів: 2528 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.02.2012 | Коментарі (33)

   В рамках проекту по здійсненню Стратегічного планування міста Городок «Змінюючись – змінюємо!» Городоцька районна громадська організація «Перлина» (голова Неля Пославська) за підтримки Євросоюзу в межах проекту «Сталий міський розвиток», що впроваджується  міською радою м. Українка в партнерстві з Асоціацією малих міст України та благодійним фондом «Творчий центр «ТЦК»(Україна), - завершила реалізацію конкурсу учнівської творчості «Змінюючи себе – змінюю своє місто».
   Як каже Неля Пославська, координатор проекту, ГО «Перлина» в рамках реалізації цього проекту поставила собі за мету виявити серед учнівської молоді міста талановиті й творчі перлини, дізнатися про реальне особисте ставлення молоді до рідного міста Городок, спонукати підростаюче поколі ... Читати далі »
Переглядів: 3222 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.02.2012 | Коментарі (29)

Податкова служба забажала зустрітися з представниками малого та середнього бізнесу. По всій Україні. В Городку – також.

... Читати далі »

Переглядів: 1660 | Додав: Gorycvit | Дата: 15.02.2012 | Коментарі (34)

   На поданий мною 08.02.2012р. депутатський запит сьогодні отримано лист-відповідь, копія якого і моя відповідь на нього пропонуються Вашій увазі.
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ

Голові  Городоцької районної ради
Воротному О.А.

Олександре Аркадійовичу!

   Вважаю, що Вам не варто дякувати мені за виконання мого депутатського обов’язку – для мене важлива лише думка простих городоччан, в інтересах яких є збереження комунального, тобто їхнього майна. У Вашому листі, я ... Читати далі »
Переглядів: 4813 | Додав: Gorycvit | Дата: 09.02.2012 | Коментарі (40)

   З приводу ситуації, що склалася з районною друкарнею мною подано депутатський запит у Городоцьку районну раду. Це питання повинен вирішити депутатський корпус на черговій сесії районної ради.


Переглядів: 1850 | Додав: Gorycvit | Дата: 08.02.2012 | Коментарі (25)

   Так можна назвати події, що відбуваються на часі навколо Чорниводського ландшафтного загальнодержавного заказника. Певного розголосу набуло хвилювання представників громадськості села Чорниводи та міста Городок, які проживають неподалік лісового урочища Кошарна, щодо подальшої долі цього заказника.
   Депутати, прості громадяни та активісти природоохоронного руху райцентру занепокоєні інтенсивною вирубкою цінних порід дерев, зокрема, багатолітніх дубів, у Чорниводському заказнику й переконані, що вирубка, за їх словами, проводиться неправомірно. На ділянках, відведених під порубку, сухі й  пошкоджені хворобами та буревіями дерева, стверджують невдоволені городоччани, залишаються на коренях, а добротні, високої ділової якості столітні дуби – або зрізані, або поклеймовані під порубку. Викликає сумніви людей і те, як реалізується зрізана деревина, чи, бува, замість офіційно задекларованої дров’яної не продається ділова деревина.
  ... Читати далі »
Переглядів: 2433 | Додав: Gorycvit | Дата: 28.12.2011 | Коментарі (15)

Покликав  Бог француза, американця й українця до себе й каже:
 - Ось вам по коню - скачіть й наберіть собі стільки землі,
скільки захочете.  Коли зупинитеся - то буде ваша межа.
 Сів на коня француз, не поспішаючи їде, побачив красивий краєвид, зупинився.
 Міркує: «Там поставлю будинок, там розіб’ю виноградник, мені вистачить».
 Сів на коня американець, скакав півдня. Зупинився. Думає: «Там буде моє ранчо,
а ту землю здам в оренду»...
 Заліз на коня українець. Скакав три дні, загнав коня. Побіг. Біг, ще один день. Впав, повзе… Знемагаючи, знімає шапку, кидає поперед себе й каже:
 - А там бурячки посаджу…

 

      Нещодавно Верховна Рада ухвалила в першому ... Читати далі »
Переглядів: 3570 | Додав: Gorycvit | Дата: 21.12.2011 | Коментарі (79)

   Хто запросив відомого боксера і політика на зустріч із городоччанами, невідомо – про це не сказали. Втім стало відомо, що  у Городку нещодавно сформувалася нова команда від політичної сили «Удар», яку очолює Віталій Кличко. І ця нова команда, правда, із «старих» політичних городоцьких лідерів – партійців «Нашої України» - «Єдиного Центру», що переформатувалися в «Удар», і презентувала таким чином заснування районного чи то міського осередку. Відтак, запрошенням до Городка В.Кличка і організацією з ним зустрічі виборців продемонстровано вищому керівництву партії й, зокрема, городоцькій громаді можливості реалізації чи не усіх амбітних задумів.
   Так це чи не так – насправді усім було абсолютно байдуже. Факт приїзду відомого політика і боксера, попр ... Читати далі »
Переглядів: 1968 | Додав: Gorycvit | Дата: 27.10.2011 | Коментарі (27)

« 1 2 ... 7 8 9 10 11 »
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Спеціально зайшов в бібліотеку подивитись що там! В половині приміщення  точно міськрада сидить! Оце їх розвелось!!

Та не стидно! Навіть коли видно! В Камянці влада встеляє бруківкою тротуари і площі і сквери, а в нас наша вклала бруківку тільки перед своїми приватними фірмами! І це для всіх нормально! А центральна площа скоро піде під землю! І тротуарами вже неможливо ходити, такі вони рівні і гарні! Гості приїжають і стидно їх в Городок вивести! А як виходять, то плюються. До чого ми тут докотились!

Що роблять??? А ставлять лежачі поліцейські, що ні пройти ні проїхати!! А за тим пішоходним переходом що??? Яма на ямі??? Місто це чи дєровня якась??? Не стидно??

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика