Пт, 27.04.2018, 04:21
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Продам, куплю » Продам [ Додати оголошення ]

Виміряти нітрати в домашніх умовах
Пропозиція | 16.02.2013, 20:47
Виміряти нітрати в продуктах в домашніх умовах допоможе нітрат тестер СОЕКС від російського виробника. Прилад всього за 5 секунд визначить рівень вмісту нітратів у продуктах (всього 34 найменування, в тому числі свіже м'ясо і дитяче харчування)! Крім нітратів в кожному продукті можуть міститися іони інших речовин, тому в пам'яті приладу записані коефіцієнти гранично допустимої концентрації (ГДК) цих речовин. Крім цього, нітрат-тестер СОЕКС може аналізувати і будь-які інші продукти.
Завдяки компактним розмірам прилад можна брати з собою на ринок або в магазин. Ціна: 1340 грн. Гарантія. Сертифікат якості. Безкоштовна доставка.
Замовити: 0973937888 та на сайті - i4protect.com.ua
Контактна особа: Ivan E W | Телефон: (066) 39-37-888
Переглядів: 615 | Розміщено до: 16.03.2014 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Да, і мене теж дуже цікавить,  що зроблено мерією самотужки за два роки до створення громади і вже майже півтора роки після її створення? Що утеплено, збудовано, відремонтовано, перекрито? Що конкретно зроблено за кошти міста і тепер вже громади для людей і організацій? Бо не спостерігаю нічого такого.

Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0