Подработка для студентов - На роботу потрібні - Робота - Доска объявлений - Городок-live
Чт, 30.03.2017, 10:47
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Робота » На роботу потрібні [ Додати оголошення ]

Подработка для студентов
Пропозиція | 18.05.2016, 19:45
Приглашаем молодых мам в декрете, студентов и всех кому нужен дополнительный заработок . Проект « Бьюти- бизнес онлайн» от шведской компании Oriflame дает Вам возможность заработать деньги и построить свой бизнес в интернете ,не выходя из дома.
Работа займет 2-3 часа Вашего времени. Это современный подход. Работа информационная (общение в соц. сетях ,рассылка писем по эл. почте и т.д .) Официальное оформление. Бесплатное онлайн-обучение. Отчисления в пенсионный фонд. Своевременные выплаты + премии.
Проведите время за компьютером с пользой и заработайте на этом!!! Это работа будущего! Спешите узнать подробности.
Контактна особа: Оксана E
Переглядів: 70 | Розміщено до: 18.06.2016 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
А по суті чого я маю читати тут твою тарабарщину???? Може візьми свої плювки і зразу в Демагог???? І плюйся там!!!! Чого тут ошиватись???? Краще там пиши!!! Тут не пиши!!!

А по суті? Чого ти тут? Городами і полями - і навіщо сюди ходити ічитати  якусь тарабарщину, яка тобі не подобається? Якісь заігрування до Ксю чи що?Сиди в свіоїй дирі. Читай наш Городок. І не читай Ксю і не пиши для Ксю.

А  що ж по суті? Відбулися круглі столи, доповіді заступників голів, піднято важливі рекомендації та пропозиції, окреслено коло проблем. Ксю, по суті в цій статті  - ніц. Навіщо я маю читати цю гнилу номенклатурну тарабарщину? Кажуть є програмка в інтернеті - "Демагог", так там тільки кількість сторінок тексту доповіді чиновника треба вказати - і таки видає!!! Таку ж тарабарщину. 
Якщо немає нічого по-суті, краще не пиши.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0