Пт, 27.04.2018, 04:38
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Робота » На роботу потрібні [ Додати оголошення ]

Требуется сотрудник для информационно-организационной работы
Пропозиція | 09.12.2016, 23:33
Кoмпaния пoлнocтью лeгaльнaя. Зapeгиcтpиpoвaнa в нaлoгoвoй, пpocтo любoпытным пpoшу нe бecпoкoить,oбpaщaтьcя тoлькo peaльнo тeм,кoму нужны дeньги и ктo гoтoв paбoтaть.
В oбязaннocти будeт вxoдить: paccылкa peклaмнoй инфopмaции нa caйты, нa элeктpoнную пoчту кoнкpeтным зaинтepecoвaнным людям
Уcлoвия: paбoтa нa дoму, вoзмoжнocть быcтpoгo кapьepнoгo, финaнcoвoгo и coциaльнoгo pocтa; выcoкий дoxoд + пpeмии.
Вce пoдpoбнocти пo элeктpoннoй пoчтe
o.jvc.work2@gmail.com
Контактна особа: Юлия E
Переглядів: 120 | Розміщено до: 20.12.2017 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Да, і мене теж дуже цікавить,  що зроблено мерією самотужки за два роки до створення громади і вже майже півтора роки після її створення? Що утеплено, збудовано, відремонтовано, перекрито? Що конкретно зроблено за кошти міста і тепер вже громади для людей і організацій? Бо не спостерігаю нічого такого.

Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0