Нд, 18.03.2018, 19:21
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Житло » Куплю [ Додати оголошення ]

Детские часы с мобильным телефоном и GPS - Вы всегда знаете, где находится Ваш ребенок
Інформація | 16.09.2016, 22:51
Привет всем! smile
Совсем недавно как-то вообще случайно нашла на одном сайте для своего ребенка я думаю очень нужную в нашем неспокойном городе вещь - наручные часы для детей с телефоном и GPS трекером !!!. И сейчас получается я постоянно в онлайн с планшета или мобильника точно знаю где тусуется мой мелкий и могу позвонить ему сразу прямо на симку в часах-телефоне. Обалдеть! В плане безопасности детей самое то. Купила за 3 тысячи восемьсот рублей !!. Все положенное в комплекте как обычно без обмана, оплатила на почте спустя почти две недели!. В конечном итоге довольна как слон, брала тут: http://batic.apishops.ru. Через неделю купила и старшей. Сейчас не беспокоюсь .

В общем надеюсь что всем пригодится
Контактна особа: Maderalux E W
Переглядів: 97 | Розміщено до: 16.10.2016 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Ну звичайно. Сказав мер забрати бібліотеку під адміністрацію - забрали. Сказав  не брати сільські приміщення будинків культури і клубів і бібліотек  і сільських рад - не беруться на баланс громади. Сказав "не треба мені освіти з 1 квітня" - не береться освіта в громаду! Так і з медициною буде з 1 липня. А що взяв? Може дороги чи проблеми простих людей? Не взяв. Бо нічого не планується з селами і не буде нічого там робитися. Що взяв в свої руки , то лиш зовсім мало - всі кошти бюджетів сільських рад і повноваження керувати багатьма сільськими громадами. А решта - не його голови думки і не його рук справа. Бравісімо, Вася!

Імператор сказали. Імператор зробили. Як зробили, це їх тільки величне право. Ніхто не має права втручатись і щось вказувати і дозволяти імператору. Ніхто не сміє імператору перечити. Закон єсть він. Так і буде. Прийшов пастух до вовець.

Да. Розділяй і властвуй. Нічого не змінилося. Скільки роботи попереду.  Пора засукувати рукави вже.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0