Купить танцевальные пилоны - Куплю - Житло - Доска объявлений - Городок-live
Пн, 27.03.2017, 10:39
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Житло » Куплю [ Додати оголошення ]

Купить танцевальные пилоны
Інформація | 12.06.2016, 17:05
Профессиональный шест для танца должен быть не только прочным, но и красивым, а, поскольку сегодня пилон зачастую становится частью интерьера жилого помещения, то он должен сохранять свою привлекательность долгое время. Наши конструкции имеют зеркальную полировку, включая основания. Все крепления и механизмы скрыты за декоративными элементами из нержавеющей стали. Поверхность пилона при электрическом освещении переливается, искрится, создавая впечатление невесомости изделия...
Контактна особа: Pole4Promece E W | Телефон: +7 (499) 409-24-94
Переглядів: 94 | Розміщено до: 12.07.2016 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
А по суті чого я маю читати тут твою тарабарщину???? Може візьми свої плювки і зразу в Демагог???? І плюйся там!!!! Чого тут ошиватись???? Краще там пиши!!! Тут не пиши!!!

А по суті? Чого ти тут? Городами і полями - і навіщо сюди ходити ічитати  якусь тарабарщину, яка тобі не подобається? Якісь заігрування до Ксю чи що?Сиди в свіоїй дирі. Читай наш Городок. І не читай Ксю і не пиши для Ксю.

А  що ж по суті? Відбулися круглі столи, доповіді заступників голів, піднято важливі рекомендації та пропозиції, окреслено коло проблем. Ксю, по суті в цій статті  - ніц. Навіщо я маю читати цю гнилу номенклатурну тарабарщину? Кажуть є програмка в інтернеті - "Демагог", так там тільки кількість сторінок тексту доповіді чиновника треба вказати - і таки видає!!! Таку ж тарабарщину. 
Якщо немає нічого по-суті, краще не пиши.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0