Продаются участки в 93 км от МКАД - Куплю - Житло - Доска объявлений - Городок-live
Чт, 30.03.2017, 10:40
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Житло » Куплю [ Додати оголошення ]

Продаются участки в 93 км от МКАД
Інформація | 14.07.2015, 12:21
Новая жизнь в новом элитном посёлке! Продаются участки в 93 км от МКАД по Каширскому или Новокаширскому шоссе на полностью закрытой территории с въездом через КПП в экологически чистой и безопасной местности. Густые леса, грибы, земляника, чистая вода в лесных речках и родниках, пруды – это то, что сделает жизнь в посёлке здоровой и уютной. К участку подведены все коммуникации: свет, вода, газ, удобный круглогодичный подъезд, охрана. Хорошо развита инфраструктура. Собственность, возможно оформление прописки. За подробностями звоните! +7(929)604-58-46
Контактна особа: newecojizn E | Телефон: +7(929)604-58-46
Переглядів: 65 | Розміщено до: 14.08.2015 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
А по суті чого я маю читати тут твою тарабарщину???? Може візьми свої плювки і зразу в Демагог???? І плюйся там!!!! Чого тут ошиватись???? Краще там пиши!!! Тут не пиши!!!

А по суті? Чого ти тут? Городами і полями - і навіщо сюди ходити ічитати  якусь тарабарщину, яка тобі не подобається? Якісь заігрування до Ксю чи що?Сиди в свіоїй дирі. Читай наш Городок. І не читай Ксю і не пиши для Ксю.

А  що ж по суті? Відбулися круглі столи, доповіді заступників голів, піднято важливі рекомендації та пропозиції, окреслено коло проблем. Ксю, по суті в цій статті  - ніц. Навіщо я маю читати цю гнилу номенклатурну тарабарщину? Кажуть є програмка в інтернеті - "Демагог", так там тільки кількість сторінок тексту доповіді чиновника треба вказати - і таки видає!!! Таку ж тарабарщину. 
Якщо немає нічого по-суті, краще не пиши.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0