Вт, 20.02.2018, 17:47
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Житло » Куплю [ Додати оголошення ]

Продам шест для танцев
Інформація | 23.05.2016, 21:09
Компания «Мир ШЕСТОВ» специализируется на производстве профессиональных шестов для танца. Сегодня танцы на шесте пилоне исполняют и женщины, и мужчины, ведь это очень яркий, динамичный процесс, насыщенный интересными хореографическими и спортивными элементами. Научиться красиво двигаться может каждый — для этого необходимо освоить пластику движений под руководством инструктора и ежедневно заниматься самостоятельно. Дома тоже можно установить пилон шест для танца — это будет красивая деталь интерьера и незаменимый атрибут Pole Dance. Для женщины занятия Pole Dance помогут сбросить лишний вес, приобрести отличную спортивную форму, уверенность в себе, а также укрепить здоровье.
Контактна особа: RadkaVot E | Телефон: +7 (499) 409-24-94
Переглядів: 153 | Розміщено до: 23.06.2016 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0