Сб, 20.01.2018, 15:23
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Доска объявлений

Головна » Дошка оголошень » Житло » Куплю [ Додати оголошення ]

ТАИЦ (Триаллилизоцианурат) на продажу
Інформація | 11.06.2015, 09:14
ТАИЦ (Триаллилизоцианурат) на продажу
ТАИЦ применяется в качестве сшивающего соагента для полиолефинов, хлорированного полиэтилена, поливинилхлорида, полиметилметакрилата, при пероксидной сшивки ЭПДМ, нитрилбутадиеновых каучуков, фторсодержащих эластомеров, ЭПМ, ЭВА, TЭП, CR и ПЭ, а также как внутримолекулярная пластифицирующая добавка к стирольным полимерам. Улучшает физико-механические свойства, эластичность, термостабильность и химическую стабильность. В резинотехнической промышленности используется как эффективный вулканизатор для резин и каучуков. Область применения - РТИ, шланги, изоляция для кабелей, подошвы обуви и др. изделия из полимеров.
Александр
Телефон: +7 910-899-86-37
Тел/факс +7 (8313) 25-71-24
ICQ: 325624138
Контактна особа: izomer E W | Телефон: (8313) 25-71-24
Переглядів: 114 | Розміщено до: 11.07.2015 | Рейтинг: 0.0/0
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0