Вт, 23.01.2018, 13:59
Вітаю Вас Гість

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 ... 843 844 845 846 847 ... 860 861 »
Показано 12661-12675 з 12904 повідомлень
0  
244. Аліса.   (15.12.2011 02:00)
Дедалі в Городку чую ДОБРІ ЗВІСТКИ, частина наших Городоччан перестає бути "Люмпенами"! В деяких колективах наших установ - пробуджується свідомість того, що вони (працівники) можуть відстоювати власні права. За останій місяць почула дві таких звістки. Це всиляє надію. "Щось" змінюється в нашому суспільстві. Ябула першою на цьому сайті, яка написала в опитувані що "діяльність Городоцької райдержадміністрації ПОЗИТИВНО вплинула на моє життя". Чому я так написала? Тому що - ПОЧАЛИСЬ ЗМІНИ В СУСПІЛЬСТВІ! Люмпени починають тускніти і розчинятись на фоні тих людей, які вже відкрито починають заявляти про те що вони Люди. А як авторка сайту? Хіба її життя з приходом цієї влади не почало переходити в іншу площину? Більш досконалу. В ендалекому майбутньому будевідбуватись чистка суспільства і з кожним роком цей процес буде відчутнішим.

0  
243. Оксана Бонд журналіст Стара Синява   (14.12.2011 22:38)
Цікава розмова виходить! Одні дозволяють собі усе, іншим - нічого. Тільки треба памятати, що тих, кому нічого - більшість... Закон фізики - простий, нічого з нічого не виникає. Усьому є причина і кожному мародеру приходить кінець... Що ж ми хочемо захистити свої права на виживання, а чи можливо це в корупційній країні, яка посідає передостаннє місце серед країн світу по корупції та є "частково вільною країною"? Адресую тим, кого більше, обєднуйтесь і не мовчіть. Так це ластівка! І вона уже не перша... Старожили кажуть, революції бути!...

0  
242. Ніхто   (14.12.2011 22:16)
Щодо того, вірити чи не вірити в те, що "що писанина у цьому бложику щось змінить?"... Думаю, що якби люди не вірили - не писали б. І АУ теж не писав би. Значить вірить - його почитають, тобто почують. Вже щось міняється. Власне, свідомість людини міняється, якщо знаходять такі слова, що до неї (свідомості) ними достукуються. В принципі не дуже знайдеш зараз людей, які просто так на громадських засадах стараються відкрити очі іншим, достукатись до їх волі і розуму, вселяти віру, що ще не все втрачено в нашому суспільстві. І люди не відкриваються зараз, щоб поспілкуватись. Тут це очевидне. То невже це не є позитивом?

0  
241. вчитель історії   (14.12.2011 09:41)
Прочитав ваші відгуки. Дуже цікавий диспут вийшом між "Гостем" і "Ау". Люди дійсно почали шукати вихід із ситуації що склалась. І не потрібно ображати опонентів, якщо ви не згодні з їхніми думками. Як кажуть: "У спорі народжується істина". Я вважаю що у позиції кожного є раціональне зерно. І підтримую думку про те, що для ефективних дій опзиції потрібен лідер. І це має бути така людина яку б підтримувала більшість жителів регіону. На жаль, про таку я не прочитав у жодному відгуку. Масса обурення, розпачу, песимізму але жодної конкретної пропозиції. У свою чергу, і без підтримки народу будь-яка сила приречена на поразку. Тож давайте будемо говорити на ці теми, прислуховуватись до позиції один одного, шукати лідерів поміж нас, обов"язково підтримувати їх і у нас усе вийде. А власниці сайту велика подяку за роботу яку вона проводить. По більше б таких небайдужих людей.

0  
240. Ау...   (14.12.2011 00:30)
Прочитав "Треба щоб народ ішов до опозиці - а не опозиція йшла до народу"
Плякаль....
Ну і де таке було? В якій країні? Що за дурня?!

Як ві собі це уявляєте. Приходять люди до опозіції і просять - ведіть нас, добродії?

Режим (будь який) можна подолати лише за умови якщо політична опозіція війде до народу зі зрозумілими і актуальними вимогами та гаслами. Ну й програмою (справжньою, а не байдою на кшталт "Український прорив" чи "Україна для людей", чи забутими вже "10 кроків назустріч людям".)

На цьому дуже надовго прощаюся. Пустопорожні розмові вести не хочу. Цьомки всім читачам і писачам!

ПіСі - а шо, справді хто з того десятка людей, що тут тусуються, вірить, що писанина у цьому бложику щось змінить?

0  
239. Гість   (14.12.2011 00:06)
Ау... Треба щоб народ ішов до опозиці - а не опозиція йшла до народу. Треба, щоби люди пропонували щось опозиції - а не навпаки. Коли дойдем до цього, тоді будуть зміни в нашім суспільстві. І опозиція не повинна кричати на вулицях чи страйкувати з прапорами перед адміністраціями. Вона робить свою справу і той, хто хоче знати про ці справи, знає їх. А хто не хоче підняти свій зад і включити очі і мозок - той нічого не знає і кричить що нічого не робиться опозицієй.

0  
238. Ужас   (13.12.2011 23:38)
"Знову в кишенях крутитимем дулі, як у злопам'ятний час? Це посадили не Юлю – це посадили всіх нас. Роки в ув'язненні, підлі тортури зноситиме не сама. Що там Лук'янівські мури? Вся Україна – тюрма..."

0  
237. Підприємець   (13.12.2011 22:57)
аУ, а чого ти так образилося? Я ж з тобою та твоїй мові спілкуюсь.
".....відкрити аккурант на халявному хості та зліпити пару стандартних блоків до купи? Теж мені заслуга...". Ні, не заслуга. Заслуга - зайти на цей сайт і сказати, що журналістка не така як ти "розумна і красіва". Да, і опозиція не така як ти - "дієва, небайдужа і... знову красіва як ти". Ти маєш свою думку - кажи, а не вчи. А власне ти свою думку сказало, ще раз тебе процитую: "Жодної, дійсно гострої теми та такої, що справді шкодить ВВВ та Ко вона жодного разу не підняла." Шкодник ти...і не більше того. Ось твоя суть, ти її відкрив (відкрило).

0  
236. Пілігрим   (13.12.2011 18:49)
А що таке "городоцька опозиція"? Наскільки мені відомо, і у місті, і у районі це ПР? Чи я помиляюся? На жодному сайті склад депутського корпусу я не знайшов.

0  
235. Ау...   (13.12.2011 14:00)
Ой, а по суті і без образ відповісти слабо?

Яке, "створити сайт"? Яка заслуга? Взяти відкрити аккурант на халявному хості та зліпити пару стандартних блоків до купи? Теж мені заслуга.

І не треба тут ображати народ, мовляв то тупе та інертне бидло... Як непотрібно позірно зітхати "як мало у нас небайдужих..." А ви, небайдужі "аппазіціанєри" до того народу виходили? Пропонували йому щось? Закликали до дій? Ні сиділи у цій затишній гостьовій і втикали у комп. Ніц не робили, а лише один поперед одного випєндрювалися, які ви чесні та небайдужі. Аха! А на люди вийти - слабо?

До речі, відповіді чому депутати від опозиційн6их фракцій в рай та міськраді ніц не роблять, я не почув.

Замість того, як розяснювати мені, який я тупий та дурний, краще поясніть ситуацію з нашою городлцькою опозицією... ЧОГО ВОНА МОВЧИТЬ?!

0  
234. Zorro   (13.12.2011 01:16)
шо тут?

0  
233. Девастатор   (12.12.2011 23:26)
Ау, а я Вас вичислив по фразах biggrin От тільки позиція незрозуміла, видно під псевдо пише пару людей...

0  
232. Підприємець   (12.12.2011 22:20)
http://life.comments.ua/way/2011/12/09/308036/vvodim-stranu-uninie-dorogo.html класна стаття!!!!
Цікаві є коментарі там:
"...на сегодняшний день, чем больше дураков (безинициативных пессимистов) в низах, тем легче чиновникам в верхах решать свои вопросы и расправляться с неугодными."

"А вы чего хотели чтобы скотина которая живет в теплом хлеву и не дохнет с голоду хозяина кусала?
ну урезали пайку такой скотинке как чернобыльцы, стадо прибежало, помычало под В.Р. добрый хозяин вернул пайку. все хорошо терпим дальше smile так и со всеми остальными. они не знают что человека сделало человеком чувство собственного достоинства, а оно не подразумевает получение подачек."

0  
231. Підприємець   (12.12.2011 22:12)
"Жодної, дійсно гострої теми та такої, що справді шкодить ВВВ та Ко вона жодного разу не підняла." А ЦЕ ДІЙСНО РОЗСМІШИЛО!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)))))))))))))))))))))))))))))))))
а звідки ти взяЛО що журналістка вирішила цим сайтом "шкодити ВВВ і К"??? Ти, якщо так думаш, то ти Dибіл в квадраті! :))))))))))))))))))

0  
230. Підприємець   (12.12.2011 22:07)
і щось тому ":D аунчику" не дає спокійно дтихати "опозиція".
Цитую ":D аунчика":
Тому спадають на думку чотири версії:
1. "Опозиція" мовчить бо у долі від дерибану
2. Депутати від опозиції вирішують свої питання... тириндик - тириндик - тириндик... Більш безтолкового написати, напевне, неможна. smile
:Dибіл він і африці Dибіл, хай навіть і в капцях які вміють сміятись. А ти їх позашивати пробував? smile
Шкода шо є такі в нашому суспільстві, які самі справжній "нуль", а перкладають із хворої голови на здорову. БУВАЄ... sad


Ім`я *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0