Вт, 19.06.2018, 06:58
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Слухання. У чому їх суть? Зрозуміло, що від слова «слухати». Тобто, процес, де дві сторони доносять одна до одної свою позицію – і дуже уважно слухають опонента чи опонентів, щоб дізнатися, що з приводу даної ситуації думають інші, і відповідно краще зрозуміти ситуацію. Втім, слухати, однозначно, це замало: просто ніщо. Важливо, навіть, визначально – чути: аналізувати, зважувати, робити відповідні висновки і потім відповідно діяти. Причому, на користь усім сторонам процесу.

Під час громадських слухань щодо підняття тарифів на комунальні послуги, що надає КП «Городоккомунсервіс» населенню міста, склалося враження, що між керівниками Городоцької міської ради та людьми, які взяли участь у громадських слуханнях, - глуха стіна. Причому, непробивна.

Спочатку – реєстрація. Навіщо, спитаєте? Невідомо. Ніякими законами (стосовно ... Читати далі »

Переглядів: 11 | Додав: Gorycvit | Дата: Вчора | Коментарі (0)

У державі вже три роки триває адміністративно-територіальна реформа. І процес децентралізації влади, можна сказати, у розпалі, якщо не на завершальних її етапах. Відчувається: завершення реформи може фінішувати з дня на день, адже, на думку вищого керівництва держави, це вигідно громадам і країні загалом, бо має стимулювати поступальний рух – шляхом демократичних перетворень.

Втім, у круговерті подій, які відбуваються, приходить ясне розуміння: люди, наші земляки, й досі не можуть розібратися, де на місцях влада? Хто якими повноваженнями володіє і які функції здійснює? Хто і за що несе відповідальність перед людьми? Чому змін від реформ не видно або те, що робиться, неефективне? Чому жити не стало краще?

Спочатку, мабуть, нагадаємо, що ж таке «децентралізація». Буквально — це передача значних повноважень та бюджетів від державних органів влади органам місцев ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.06.2018 | Коментарі (1)

Громадські слухання щодо обговорення обґрунтованості зміни тарифів на житлово – комунальні послуги, які надає КП «Городоккомунсервіс», таки відбулися, як і планувалися, - 29 травня в сесійній залі Городоцької міської ради.
... Читати далі »

Переглядів: 96 | Додав: Gorycvit | Дата: 06.06.2018 | Коментарі (3)

«Школа має бути В БОРЩІВЦІ». Про це заявили близько сорока мешканців села Борщівка – батьки учнів Борщівської ЗОШ І-ІІ ступенів, котрі приїхали у понеділок 14 травня до Городка і зі свою вимогою не закривати школу в Борщівці побували і у Городоцькій райдержадміністрації, і у Городоцькій міській раді.
Школа – у Борщівці. Така вимога борщівчан. Їм, як вони розповіли, під час виїзного прийому на територію старостинського округу про це повідомили представники Городоцької ОТГ: з-поміж Турчинецької та Борщівської планують залишити діяти Турчинецьку ЗОШ. Борщівську – закрити. Дітей з Борщівки – довозити у Турчинці.
- Чому саме так? - обурюються борщівчани. - Адже у Борщівці проживає 50 діток шкільного віку і у Борщівській, хоча й дев’ятилітці, але вже зараз навчається 45 учнів.
У той час, у Турчинцях проживає всьог ... Читати далі »

Переглядів: 175 | Додав: Gorycvit | Дата: 20.05.2018 | Коментарі (5)

Дуже дивно у нас виходить… Будували і наповняли свій рідний дім «всією багатодітною родиною», а перепадає все, не зрозуміло чому, тільки «одній дитині».
Це  я, знову ж таки, про майно комунальної власності району. Пам’ятаєте?
Як тільки-но в державі стартувала адміністративно-територіальна реформа і розпочався процес формування ОТГ, ідея створення однієї об’єднаної Городоцької ОТГ в рамках всього району, яку досить виважено та обмірковано пропонували керівники області та району, чомусь не сподобалася елітам. Певне, девіз «розділяй і володарюй» більше припав до душі. Хай там як, але на одну Городоцьку ОТГ тоді не погодилися.
Спочатку про створення своєї окремої ОТГ заявили громади Сатанівської зони. І вони й сформували на базі Сатанова і окремих прилеглих сільських рад Сатанівську ОТГ.
Потім, за якихось два роки, до створення своєї ОТГ «дозрів» і Городок. Водночас, майже з десяток сільських ... Читати далі »

Переглядів: 368 | Додав: Gorycvit | Дата: 16.03.2018 | Коментарі (45)

На часі, як було сказано, відбувається процес передачі-приймання управління та майна комунальної власності району в Городоцьку міську раду (ОТГ).

І відбувається цей процес, м’яко кажучи, не відповідно до діючого законодавства. У зв’язку з цим і враховуючи, що попереду – процес передачі-приймання управління та майна сфер освіти та й – у майбутньому – медицини, публічне звернення до здорового глузду керівництва Городоцької районної ради. Зрештою, - і Городоцької міської ради. ... Читати далі »

Переглядів: 187 | Додав: Gorycvit | Дата: 10.03.2018 | Коментарі (17)

Саме так, на мій погляд, передавалося управління окремими районними установами та їх приміщення і майно, а це було майно комунальної власності району, в управління Городоцької міської ради (ОТГ).

Це відбулося на сесії Городоцької районної ради 22 грудня минулого 2017 року. На позачерговій сесії, зауважу. На ній слухалося майже 30 питань – і такої насиченої «програми» роботи райради, пригадую, в історії Городоцької районної раніше не було навіть на чергових зібраннях.

За якийсь тиждень до цієї сесії депутатам житлово-комунальної комісії Городоцької районної ради (тим, які прийшли на засідання комісії – кворуму для повноцінної роботи комісії, як завжди, не «назбиралося») роздали роздруковані проекти рішень (якщо ц ... Читати далі »

Переглядів: 110 | Додав: Gorycvit | Дата: 10.03.2018 | Коментарі (2)

Найбільшу кількість голосів виборців у єдиному одномандатному виборчому окрузі - шість тисяч чотириста дев’ятнадцять (6419) - набрав Підлісний Василь Васильович, 13.06.1968 р.н., освіта вища, член політичної партії «За конкретні справи», Городоцький міський голова, суб’єкт висування – ГО політичної партії «За конкретні справи», якого постановою Городоцької міської виборчої комісії №45 від 2.11.2017 року визнано обраним Городоцьким міським головою.

Список депутатів Городоцької міської ради Хмельницької області, яких постановою Городоцької міської виборчої комісії №46 від 03.11.2017 р. визнано обраними депутатами Городоцької міської ради у багатомандатному в ... Читати далі »

Переглядів: 2913 | Додав: Gorycvit | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (5)

29 жовтня на Городоччині відбулися перші вибори голови та депутатів Городоцької об’єднаної територіальної громади. Вибори відбулися у 34 сільських населених пунктах району та у Городку. Виборчий процес забезпечували 43 дільничних, районна та міська територіальні виборчі комісії .

За попередніми даними всього у виборчому процесі взяли участь 9949 громадян, що становить близько 38% виборців.

Найбільшу кількість голосів громадяни віддали за представників політичної партії «За конкретні справи». За попередніми підрахунками результати виборів такі:

ПП «За конкретні справи» - 47,98%;

ВО «Батьківщина» - 16,34%;

Аграрна партія України – 7,5%;

БПП «Солідарність» - 6,08%;

Радикальна партія О. Ляшка – 5, 48 %.

Не подолали 5% межу: ВО «Свобода» - 4,22%, Народний Рух України – 3,23%, ВО УОП «Укроп» - 2,53%, «Самопоміч» -1,96%. ... Читати далі »

Переглядів: 309 | Додав: Gorycvit | Дата: 09.11.2017 | Коментарі (6)

(Висновки робочої групи при спеціальній і постійно діючій комісії при голові Городоцької РДА щодо результатів ознайомлення з лісогосподарською діяльністю СЛГП "Горліс" у сфері лісових відносин).

   Протягом осені (з вересня до листопада 2016 р.) робоча група в присутності посадових осіб ГСЛП "Горліс" побувала в лісових кварталах підприємства поблизу сіл Зверхівці, Лісоводи, Підлісний Олексинець, Чорниводи, Варівці, Матвійківці, Кузьмин, Ульянівка, Великий Карабчіїв.
   Група вивчала на місцях стан ведення лісового господарства лісогосподарським підприємством «Горліс». Результати обстежень оформлено у 8 актах. Їх подано і затверджено головою і комісією Городоцької РДА, офіційно передано керівництву Городоцької районної ради.
   Із досить широкого комплексу лісогосподарських робіт за вищезгаданий період група стала свідком лише двох видів робіт &n ... Читати далі »

Переглядів: 717 | Додав: Gorycvit | Дата: 06.04.2017

1 2 3 ... 11 12 »


Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Дуже дякуємо за таку  обгрунтовану статтю, за такі розяснення  ситуації . яка складається в районі. Зрозуміли, що обрали не тих які можуть дати  лад  у всіх проблемах району за браком  знань і досвіду, за браком  усвідомленої  відповідальності перед громадою за всі свої дії і за суспільне життя громадян.   Такого  ніколи ж не було. Думали тільки де і як увірвати для себе. А тепер треба за все відповідати і за бджоли також. Ще раз дуже дякуємо авторці цієї  інформації  дуже просто і доступно написано.


На сайті громади є весь список членів виконкому. Ознайомтесь в ліцо.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Яндекс.Метрика