Нд, 21.01.2018, 22:34
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2012 » Квітень » 10 » 10.04.2012 - З днем народження!
19:00
10.04.2012 - З днем народження!

   Рік тому, з 10 на 11 квітня, городоцьке дітище – сайт «Городок – live» народився… Швидко, легко, без ускладнень. Крихітний, кволий, але не капризний і не плаксивий. Навпаки, не по-дитячому виважений і врівноважений, поміркований і далекоглядний.

   Поки батьки - адміністратори тішилися і всіляко намагалися підтримувати життя у вразливому немовляті: плекали, міняли підгузки, готували суміші, щоб підгодувати, кожну вільну хвилину схилялися над колискою – щоб переконатися, чи дитя іще дихає – живе, - інші, які не люблять дітей і всього, що з ними пов’язане, яким заважає дитяче щебетання і дитячий безтурботний гомін, капризи і плач, тим часом намагалися чиїмись руками і долями, правдами і не правдами закрити немовляті рота, чужими руками підло задушити дитину, викинути із зручної теплої колиски через вікно – у небуття нескінченного інтернетпростору…Одним словом, - знищити. Та не вдалося!

   Цілий рік пройшов… Немовля, здорове, усміхнене, оточене любов’ю і піклуванням рідні, впевнено і міцно зіп’ялося на ноги, тримаючись за руку тих, хто дав йому життя, хто його любить, впевнено перебираючи ніжками, іде безтурботно життям.

   Пустун, який за рік уважно слухав і вчився ретельно вимовляти слово за словом, вимагати те, що йому необхідно, дякувати за те, що йому дали і що йому дуже сподобалося.

   Із кожним днем словниковий запас малюка росте – збільшується, розширюються його розумові можливості та здібності. І це, звісно, радує тих – хто поруч.

   І хоч ті, які взагалі не люблять дітей і людей, досі не можуть терпіти сміх річної дитини, її крик та вимоги – у малого Божого творіння появилися симпатики, які заходять у гості, щоб провідати – побавити, хресні батьки, які люблять і тримають постійно у своїх теплих, міцних і надійних долонях свого улюбленця, друзі, які граються із малим шибеником.

   Так. Малюкові всього лиш рік. Моменти сумнівів «виживе – не виживе» - далеко позаду, момент «я є тут – і зараз» наступив і голосно заявив про себе, момент «я хочу бути цікавим і потрібним людям» - завтра і потім, попереду.

   Сьогодні малюку – рік У нього пробиваються один за одним білі гострі та міцні зубки. І хоч через це він не дає жити і спати ні тим, хто його породив, ні тим, хто не радий його появі на світ, - він поступово починає сам їсти, гризти, кусати, кусатися…

   Єдине, від чого залежить сьогодні повноцінний і всебічний розвиток цієї дитини, в принципі – як і всіх дітей, і загалом усіх людей на цій планеті, - це від її оточення, від живого і безперервного мудрого спілкування з іншими людьми, від того відбитку, який накладає на людину Всесвіт і суспільство – такі, які на часі є…

   І сьогодні, у свою першу річницю, маля – симпатичне, відкрите до спілкування і до світу, говірке і компанійське, яке дуже любить життя і людей, котрі сьогодні є у ньому,обожнює посмішки, позитив, міцні обійми і поцілунки, втім, дослухається до розумних зауважень і зважає на конструктивну критику, а також – грається, творить, заперечує, пропонує, ініціює, експериментує, - живе…

   Тож привітайте сьогодні малюка - сайт «Городок-live». Подаруйте йому посмішку і жаринку вашого великого теплого і щирого людського серця. А ще – свою увагу і часточку ваших нескінченних глибин розуму та почуттів. Йому це так потрібно!

   Повірте, в майбутньому ця паросль юна віддасть вам сторицею… Вона ж бо – ваше сьогодення і майбутнє. Вільне. Неупереджене. Незвичне, але прогресивне. Спільне.

   Тож з першою річницею тебе, наш «Городок - live»! З води і роси!
Переглядів: 1830 | Додав: Gorycvit | Теги: Городок-live, день народження | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 211 2 3 »
0
21  
З Днем НАРОДЖЕННЯ, Інтернет - ресурс "Городок - live"!  Сьогодні -  три роки з часу заснування сайту! Три роки - ми разом! Будьмо й надалі разом! Будьмо активними! Будьмо свідомими! Будьмо!

0
20  
Дорогі шанувальники, дописувачі та гості інтернет-ресурсу "Городок-live"! Засновники та адміністрація сайту відзначають  другу
річницю від Дня заснування "Городок-live"! Відверто радіємо від того, що
ви у нас є,  щиро сподіваємося, що ви і надалі залишатиметеся разом з
нами, глибоко віримо, що матеріали та інформації нашого інтернет-ресурсу
будуть вам цікаві, потрібні, актуальні! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ,
"ГОРОДОК-live"!

0
19  
Та хай вчать, кого хочуть. Люди слухають - і не чують. Бо те, якими вони були чи є при владі, показує - які вони насправді. ЇХ всі бачили за результатами їх балачок і діяльності - і прийде час, а ніхто навіть не плюне в їхню сторону. За Ющака ніхто більше не буде голосувати, тадеушів і костів - пускати до влади, а вовочкам, як наш - взагалі ніхто навіть :" Та пішов ти ..." не скаже. Бо це тоже заслужити ще треба.

0
18  
16 Я (Вчора 09:47)
А що мають вищеперераховані особи???
Здається, вони себе дуже добре почувають і в вус не дують.
Ще й далі продовжують нас вчити - як нам в світі жити. Одним словом "Ющенки №2,3,4".

0
17  
15 Ну да! (25.07.2012 22:47)
газифікацію - Хоптинець???!!! ))))))))))))))))))
газифікацію ініціювали - ЛЮДИ ГОРОДОЦЬКІ! Бо так, як працювало наше комунальне "теплове" підприємство (як завжди під "успішним" керуванням Хоптинця), то якби люди автономно не почали обігрівати свої помешкання, то в нас би настав "лєдніковий період"!
А Хоптинець ПОКЛАВ КАРЄРУ, по тій простій причині - бо ПОКЛАВ НА ГОРОДОЧЧАН! Деребан коштів з місцевого бюджету, а "кримінальна справа по Годованому", а продаж комунального майна (і "негласні тендери" - хто більше дасть в карман - то й і отримає майно), вже помовчимо про землю, яка при Хоптинцю продавалась по "завишинем цінам" також в карман "нашому славному керманичу". Йдіть і не зліть народ!!!

0
16  
Ніхто до нього не чіпався. Має те - на що заслужив. І Тадеуш своє має і матиме далі, і Костя, і Кропивницький. Кожен відповідає за свої вчинки, свої слова і дії, своє відношення до роботи, ставлення до людей. Якщо з цим все добре в людини - то і добро вона від людей отримує. Якщо не дружить людина з головою і не має Бога в серці - то і ставлення з боку інших до неї відповідне. smile

0
15  
Та чого ви вчіпились до Вербановського ? Ніби ваш Тадеуш і Костя зробили щось сутєве? Чи той заєжжий Кропивницький? А газифікацію взагалі то Хоптинець лобірував а не бют. І на ній може карєру і поклав. Так що не треба ля-ля!

0
14  
Минула влада газифікувала увесь район де ще не було газу, перевела на індивідуальне опалення все населення м. Городок, всі підприємства, організації і бюджетні установи, за рахунок чого зекономили мільйони бюджетних коштів. Добудувала другу ЗОШ, під Європейські стандарти, привела до порядку районну лікарню і ФАПи в селах. А Вербановський тільки кусочок дороги збудував до свого тестя на Мархлівку, а на решту дороги не хватило сили, хоча обіцяв зробити всю вулицю Калініна, що слабо?
Парк, сквер і пам'ятник Виногородському упорядковані та зроблені за кошти меценатів
присвоює собі, як видатні заслуги. Чоловіче як не дуж, то не берися за гуж. Ступися і не муч людей і сам не мучся, ця посада не для тупих......

0
13  
З Днем народження! Повірте, думки матеріалізуються, нічого не зникає безслідно! І такі люди як Оксана Радішевська вміють відстоювати честь та гідність, з таких як вона формуються рятівники правди. На жаль, таких мало. І справа тут зовсім не в "коротких штанях", Умієте інакше - спочатку зробіть самі, тоді осуджуйте інших!....

0
12  
Вы вздохните, спокойно вздохните.
Перемелется, станет мукóю.
В череде многолетней событий
Попадалось ещё не такое.
Сколько вера ослабшая крепла,
Поочистившись в исповедальной,
Сколько раз восставали из пепла
На земле нашей многострадальной.

Вы остыньте, немного остыньте.
Отдохните от протуберанцев
И не жгите в припадочном спринте
Вы себя в середине дистанций.
Как бы маятник вбок не кидался,
Равновесие всё же настанет!
И наестся кто изголодался,
И от сытости вскоре устанет.

Успокойтесь, друзья, успокойтесь.
Перестаньте оружием бряцать.
Вы двуглавых драконов не бойтесь:
Они сами не меньше боятся.
Вы поймёте, конечно, поймёте,
Не оправдана ваша тревога.
Вы без них-то вполне проживёте,
А они без вас явно не смогут.

Оглянитесь вокруг, оглянитесь.
Вы себе и вольны, и тверёзы.
И землице родной поклонитесь,
Что по-прежнему держат берёзы.
Повторятся усушки, утруски
Вереницей своей бесконечной.
"Новый" так же состарится русский -
Всё, что новое, тоже не вечно.

Не волнуйтесь вы так, не волнуйтесь.
Не сидите с поруганным видом.
Обнимитесь, да и расцелуйтесь,
Позабудьте пустые обиды.
Вы простите друг друга, простите,
А вину отошедших столетий,
Бесполезное дело делить-то,
На малюсенькой нашей планете.

Отогрейте сердца, отогрейте.
Кто умеет - играющей скрипкой,
А кто может - игрою на флейте,
Кто не может - простою улыбкой.
Вы рубашек на теле не рвите,
И не нойте, и не угрожайте.
Вы живите, родные. Живите.
И рожайте детишек, рожайте.

Вы любите, родные. Любите!
И рожайте побольше, рожайте.

1-10 11-20 21-21
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0