Нд, 25.02.2018, 06:10
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2013 » Січень » 11 » 12.01.2013 Правосуддя, яке не по кишені місту.
00:28
12.01.2013 Правосуддя, яке не по кишені місту.
   Сесія Городоцької міської ради, яка винесла на розгляд бюджет міста Городок на 2013 рік, відбулася 9 січня. На противагу депутатам районної ради, проект бюджету був детально розглянутий бюджетною комісією, виконкомом та депутатами, які забажали взяти участь у розробці основного економічного документу на 2013 рік.
   Що стосується власне затвердження проекту бюджету - 2013, то чи не єдиним каменем спотикання депутатів у фінансовому документі стало питання забезпечення коштом міського бюджету двох держслужбовців – судді та помічника прокурора житлом.
   Як пояснив депутатам секретар Городоцької міської ради Олег Пукліч, до міської ради надійшла вимога державного судвиконавця, у якому вказано, що своїм  рішенням Городоцький та Ярмолинецький районні суди зобов’язує виконком міської ради забезпечити житлом – трикімнатними квартирами помічника прокурора та суддю Городоцького районного суду за кошти, виділені на ці потреби з міського бюджету.     Депутати, які взяли участь у обговоренні даного питання, акцентували, зокрема, увагу сесії на тому, що суддя і помічник прокурора є державними службовцями, яких наймає на роботу держава, і саме в державному бюджеті повинні закладатися кошти і з того ж таки державного бюджету, а не з місцевих, виділятися на придбання житла державним посадовцям. Кошти, все-таки,  чималі – 600 тисяч гривень.  Із спецфонду їх, мабуть, було би краще спрямувати на житлово-комунальне господарство, яке ледь животіє, або на дошкільну освіту.
   Як з’ясувалося у обговоренні даного питання, основні видатки загального фонду міського бюджету припадають саме на фінансування закладів дошкільної освіти міста. Фінансовим управлінням Городоцької райдержадміністрації доведено показник у проекті міського бюджету на 2013 рік  на видатки дошкільної освіти в сумі 6 млн. грн. Це, зокрема, передбачає виплати  лише «голих» посадових окладів педагогам. А для того, щоб повноцінно профінансувати усі передбачені законом надбавки та доплати, оздоровчі виплати працівникам дошкільної освіти міста, необхідно близько 7 млн. грн. Вочевидь, прихований дефіцит міського бюджету на 2013 рік по дошкільній освіті складає 1 млн. грн. Коштів таких у міському бюджеті немає.
   Стурбованості мера та  депутатів Городоцької міської ради не було меж. Тим - що основною причиною недофінансування освіти є держава, яка перекладає фінансування на ці потреби на місцеві бюджети, зменшивши дотацію вирівнювання з держбюджету на 2013 рік на 300 тисяч гривень у порівнянні з 2012 роком. Зрештою, зважаючи на те, що держбюджетом запланований на 2013 рік ріст мінімальних зарплат на 7,4%, а також прогнозований рівень інфляції – на 4,8%, то дотація вирівнювання з держбюджету мала б збільшитися, а не зменшитися  мінімум на 7,4%, то  додатково міський бюджет мав би отримати з держбюджету 272 тис. грн. на утримання дошкільної освіти.
   Врешті, коли на сесії дійшло до голосування, депутати, щоб не допустити кризи у фінансуванні дошкільної освіти та комунальної сфери міста у 2013 році,   разом з мером одноголосно проголосували  проти включення до міського бюджету 2013 року видатків у сумі 600 тисяч гривень на придбання трикімнатних квартир судді та помічнику прокурора,  спрямувавши ці кошти на потреби дошкільної освіти  та комунальної сфери міста, які гостро потребують фінансової підтримки з міського бюджету.
   Іще одне питання, яке депутати одноголосно зняли з порядку денного сесії – це питання щодо виділення земельної ділянки в розмірі 6 соток під забудову іще одному судді Городоцького районного суду, мотивуючи свої дії тим, що рішенням попередньої сесії міської ради створено комісію по інвентаризації земельних ділянок міста, і  на сьогодні  інвентаризація земельних ділянок міською радою поки що не проведена.

Переглядів: 2041 | Додав: Gorycvit | Теги: бюджет, міська рада, городок | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 251 2 3 »
0
25  
Може й ви так і туди хочете? Будь ласка, каже Гриценко... http://www.pravda.com.ua/news/2012/12/17/6979928/ biggrin

0
24  
Не буде цього при даній нам владі точно. Владарюючим беззаконникам це не вигідно. Може, хіба що влада зміниться. Але коли то буде... Бо хто ж її змінить...

0
23  
Для САМ. Це не сам хмельничанин пише, просто не раз приходилось бувати на засіданнях і чути його претензіїї до місцевої влади, от і зрозумів, що йому на них начхати. А взагалі йде поголос, що скоро суддів району та області будуть вибирати прості громадяни, представляєте? Оце насміємось.

0
22  
В стране не останется бизнеса, не подконтрольного Януковичам.

Так называемая «реформа центральных органов власти» в Украине, похоже, преследует одну цель: сохранение безраздельной власти президентского семейства над страной и ее гражданами. За разговорами о реформах кроется кропотливая работа клана Януковича по подготовке к президентским выборам-2015.

Обеспечить победу Виктора Федоровича должны полностью подконтрольные «Семье» МВД, СБУ, ГПУ и суд. Но мало того: президентская семья намерена тотально контролировать все финансовые потоки в государстве — вплоть до «карманных расходов» украинцев. Новой «дубинкой» власти станет финансовая милиция.

http://argumentua.com/stati/semyu-nakormyat-orly-klimenko

Все! Треба валити! sad

0
21  
таке враження що це сам хмельничанин молодий пише biggrin biggrin biggrin biggrin

0
20  
Для "Це щира правда". Дійсно цей суддя судить по букві закону,просто він хмельничанин і йому до лампочки наші місцеві бонзи з їхніми претензіями на вищість та царювання. Та й брати треба знати від кого, а то можна влетіти "не по-детски". Зараз він на терміні, якщо пройде цей термін "без сучка и задоринки", то залишиться по життєво суддею. Так що йому зараз не вигідно судити за власними уподобаннями. Може потім...... Прийде час.... Але будемо надіятись на те, що хоч один суддя чесний і правдивий і залишиться такий надовго. angel angel angel angel angel angel angel

0
19  
Зять голови СБУ Олександра Якименка, молодий прокурор Анатолій Абраменко розмістив в соціальних мережах свої знімки з голим торсом.
Також на фото він позує з пістолетом і смокче пустушку .

http://ua.comments.ua/politics/194040-zyat-novospechenogo-glavi-sbu-lyubit.html

Ну, — что тут комментировать? Эти "детки" вершат судьбы других людей. С оружием. И большинство из таких — не задумываясь его против нас применят. У них нет ни мозгов, ни совести. И страха перед Законом они тоже не испытывают.
В общем, — сами понимаете в каких руках оказалась Украина.

0
18  
Погано ми бачимо - бо потрібно щоб ми були сліпими!!!
Погано ми чуємо - бо потрібно що ми були глухими!!!
Стукаємо в двері де потрібно, але нам не відчинять - потрібно щоб ми були не ходячими!!!
Але де ж є правда!!!

0
17  
Так, у нашому суді якимось дивом працює суддя (бо це рідкість) згідно букви закону. Перевірено на власному досвіді, але, кажуть, що він не хоче тут надовго затримуватись. Не здогадуєтесь, чому?

0
16  
Читачу. Ти дуже добре обізнаний - хто і що робить. Певне, суддя, або прокурор.Прикинь, всі, хто працюють, чесно відпрацьовують мізерні(!!!!) зарплати! Не знав? Чи думаєш, що ти найобділеніший і тебе влада карає тим, що ...чогось тобі там не зробила? Чи медаль тобі не дала та влада за "добросовісний труд"? А мала це зробити?

1-10 11-20 21-25
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0