Сб, 20.01.2018, 15:25
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Квітень » 12 » 12.04.2011 Місцева влада вимагає від бюджетників перерахувати одноденний заробіток
13:16
12.04.2011 Місцева влада вимагає від бюджетників перерахувати одноденний заробіток
на спорудження у Хмельницькому монументально-скульптурної композиції "Віра. Надія. Любов". Обласна, відтак районні, в тому числі й Городоцька, адміністрації взялися до звичних командно-адміністративних методів роботи - збору коштів на спорудження монументу. Від працівників бюджетної сфери вимагають перерахувати одноденний заробіток на побудову даного пам'ятника. Ситуація - під контролем голів адміністрацій. Спробуйте відмовитись. Водночас, додатково кошти  влада збирає з підприємців. До речі, загальна потреба коштів на монумент - 4,5 млн. грн. Обласний бюджет виділяє 1,5 млн.грн.  Чинне законодавство з цього приводу підкреслює: меценацтво - справа добровільна. І потрібна, втім, чиновники замість того, щоб широко поінформувати краян про необхідність впровадження в життя цієї справи, зацікавити та спонукати людей до благодійних внесків у будівництво, формально виконують завдання вищого керівництва. Правду люди кажуть - застав дурня Богу молитися, то він і лоба розіб'є...

З цього приводу читайте також статтю у газеті "Проскурів": "І все ж..." 
Переглядів: 933 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 4.9/12
Всього коментарів: 251 2 3 »
0
25  
Тепер на ремонт машини своєї певне збирати гроші з народу буде!!!! ПОДАЙТЕ БІДНОМУ!!!!!!!! dollar dollar dollar hands help king killed

0
24  
Іменно ті лавки!!!!! Бивший мер спригнув, а глава немає чим розщитуватись!!! От і ходять ходатаї з простягнутой рукой помежи люди - авось люд добрий скинется на прокази глави- фантазьора!!!! facepalm fool haha hands help teehee biggrin angel cake killed

0
23  
Це ті лавки, про які голова трубів у фанфари на всіх каналах телебаченя і в всіх газетах що то він? і що - здають люди гроші? Господи - в якім болоті ми живем! певне на це справді заслуговуєм.

0
22  
Як не чули - почуйте!!! З людей тихееенько на скандально ізвєсні лавки в центрі по копійці збирають!!! Свій памятник глава мєстний поставив!! А люди розщитуются за його хвантазію бурну на благо тогож народу!!!! bye crazy facepalm facepalm haha hands help killed king lol

0
21  
Скоро День Незалежності. знов за людскі гроші відмічати свято будем?

0
20  
Сюжет цього фільму знятий на реальних подіях Стенфордського тюремного експерименту, який був проведений в 1971 американським психологом Філіпом Зімбардо. Данийе ксперимент є психологічним дослідженням реакції людини на обмеження свободи, на умови тюремного життя, і на вплив нав'язаної соціальної ролі на поведінку.
«Если вы даете человеку власть над кем-то беззащитным, кем-то униженным, именно тогда абсолютная власть развращает абсолютно»

Добровольці грали ролі охоронців і ув'язнених і жили в умовній в'язниці, влаштованій в корпусі кафедри психології. Ув'язнені і охоронці швидко пристосувалися до своїх ролей, і, усупереч очікуванням, стали виникати по-справжньому небезпечні ситуації. У кожному третьому охоронцеві виявилися садистські схильності, а ув'язнені були сильно морально травмовані і двоє завчасно були виключені з експерименту.
Незважаючи на очевидну втрату контролю над експериментом, тільки один з 50 спостерігачів, виступив проти його продовження. Зімбардо закінчив експеримент завчасно.
Результати експерименту використовувалися для того, щоб продемонструвати сприйнятливість і покірність людей, коли є присутньою "оправдывающая идеология" підтримана суспільством і державою. Також їх використали в якості ілюстрації до теорії когнітивного дисонансу і впливу влади авторитетів.

На жаль, такі експерименти в наш час над людьми стали нормою, як це не прикро звучить. sad

0
19  
І ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ПРИКОЛ!
http://prikol.i.ua/view/596828/

0
18  
Ніхто не задумувався про енеогетику того памятника, якщо людей "з під палки, окремі керівники, заставляли здавати гроші, при цьому погрожуючи звільнити з роботи за "непослушаніє". Про це мені говорили не одні знайомі з держзакладів Городка, особливий тиск чннився в освіті Городоцького району. А можливо, "шановній керівничці освіти" варто було переразувати гроші, які вона отримує у вигляді взяток за опсаду у школах роайону (теж розповідала одна знайома, яка скористалась "такою послугою"), а можливо переражувати слід було гроші, які керівництво відмиває на будівельних матеріалах з директорами шкіл? Народ наш Городоцький - усе бачить, а ДУМКИ ЛЮДЕЙ МАЮТЬ ЗДАТНІСТЬ МАТЕРІАЛІЗУВАТИСЬ... angel

0
17  
Дивлюсь на той "памятник" і згадую казку про "семеро козлят і вовока"... Памятаєте, як вовк приходив до тих козлят і на себе "шкуру овці" натягував? Так і "наша влада" з тим памятником! "Натягують" на себе образ "Віри, Надії. Любові"... А насправді, як в тій казці...

0
16  
Народом керує - СТРАХ! Раджу усім подивитись фільм "ЕКСПЕРЕМЕНТ", дуже повчальний фільм для теперішньої ситуації в нашій країні.

"В ходе научного эксперимента 12 обыкновенных людей добровольно становятся на две недели «заключенными» тюрьмы (ЦЕ - НАШ НАРОД), в то время как 8 таких же добровольцев становятся "надзирателями" (ЦЕ ТЕПЕРІШНЯ НАША ВЛАДА!). Задача первых — соблюдать правила тюремного режима; задача вторых — поддерживать порядок. Но человеческая природа берет свое, и эксперимент выходит из-под контроля: под бесстрастными взглядами ученых надзиратели упиваются властью, унижая заключенных, и в тюрьме назревает бунт…"

ЦЕ НАС ЧЕКАЄ!

Нічого в нашому житті не відбувається випадково! І те, що прийшла ця влада - теж закономірність! вона прийшла знущатись над народом і знищувати народ, але... що нас не вбиває - робить сильнішим! Не дайте себе "вбити"!

1-10 11-20 21-25
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0