Чт, 26.04.2018, 03:47
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Квітень » 12 » 12.04.2011 Місцева влада вимагає від бюджетників перерахувати одноденний заробіток
13:16
12.04.2011 Місцева влада вимагає від бюджетників перерахувати одноденний заробіток
на спорудження у Хмельницькому монументально-скульптурної композиції "Віра. Надія. Любов". Обласна, відтак районні, в тому числі й Городоцька, адміністрації взялися до звичних командно-адміністративних методів роботи - збору коштів на спорудження монументу. Від працівників бюджетної сфери вимагають перерахувати одноденний заробіток на побудову даного пам'ятника. Ситуація - під контролем голів адміністрацій. Спробуйте відмовитись. Водночас, додатково кошти  влада збирає з підприємців. До речі, загальна потреба коштів на монумент - 4,5 млн. грн. Обласний бюджет виділяє 1,5 млн.грн.  Чинне законодавство з цього приводу підкреслює: меценацтво - справа добровільна. І потрібна, втім, чиновники замість того, щоб широко поінформувати краян про необхідність впровадження в життя цієї справи, зацікавити та спонукати людей до благодійних внесків у будівництво, формально виконують завдання вищого керівництва. Правду люди кажуть - застав дурня Богу молитися, то він і лоба розіб'є...

З цього приводу читайте також статтю у газеті "Проскурів": "І все ж..." 
Переглядів: 977 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 4.9/12
Всього коментарів: 251 2 3 »
0
25  
Тепер на ремонт машини своєї певне збирати гроші з народу буде!!!! ПОДАЙТЕ БІДНОМУ!!!!!!!! dollar dollar dollar hands help king killed

0
24  
Іменно ті лавки!!!!! Бивший мер спригнув, а глава немає чим розщитуватись!!! От і ходять ходатаї з простягнутой рукой помежи люди - авось люд добрий скинется на прокази глави- фантазьора!!!! facepalm fool haha hands help teehee biggrin angel cake killed

0
23  
Це ті лавки, про які голова трубів у фанфари на всіх каналах телебаченя і в всіх газетах що то він? і що - здають люди гроші? Господи - в якім болоті ми живем! певне на це справді заслуговуєм.

0
22  
Як не чули - почуйте!!! З людей тихееенько на скандально ізвєсні лавки в центрі по копійці збирають!!! Свій памятник глава мєстний поставив!! А люди розщитуются за його хвантазію бурну на благо тогож народу!!!! bye crazy facepalm facepalm haha hands help killed king lol

0
21  
Скоро День Незалежності. знов за людскі гроші відмічати свято будем?

0
20  
Сюжет цього фільму знятий на реальних подіях Стенфордського тюремного експерименту, який був проведений в 1971 американським психологом Філіпом Зімбардо. Данийе ксперимент є психологічним дослідженням реакції людини на обмеження свободи, на умови тюремного життя, і на вплив нав'язаної соціальної ролі на поведінку.
«Если вы даете человеку власть над кем-то беззащитным, кем-то униженным, именно тогда абсолютная власть развращает абсолютно»

Добровольці грали ролі охоронців і ув'язнених і жили в умовній в'язниці, влаштованій в корпусі кафедри психології. Ув'язнені і охоронці швидко пристосувалися до своїх ролей, і, усупереч очікуванням, стали виникати по-справжньому небезпечні ситуації. У кожному третьому охоронцеві виявилися садистські схильності, а ув'язнені були сильно морально травмовані і двоє завчасно були виключені з експерименту.
Незважаючи на очевидну втрату контролю над експериментом, тільки один з 50 спостерігачів, виступив проти його продовження. Зімбардо закінчив експеримент завчасно.
Результати експерименту використовувалися для того, щоб продемонструвати сприйнятливість і покірність людей, коли є присутньою "оправдывающая идеология" підтримана суспільством і державою. Також їх використали в якості ілюстрації до теорії когнітивного дисонансу і впливу влади авторитетів.

На жаль, такі експерименти в наш час над людьми стали нормою, як це не прикро звучить. sad

0
19  
І ЦЕ ЗОВСІМ НЕ ПРИКОЛ!
http://prikol.i.ua/view/596828/

0
18  
Ніхто не задумувався про енеогетику того памятника, якщо людей "з під палки, окремі керівники, заставляли здавати гроші, при цьому погрожуючи звільнити з роботи за "непослушаніє". Про це мені говорили не одні знайомі з держзакладів Городка, особливий тиск чннився в освіті Городоцького району. А можливо, "шановній керівничці освіти" варто було переразувати гроші, які вона отримує у вигляді взяток за опсаду у школах роайону (теж розповідала одна знайома, яка скористалась "такою послугою"), а можливо переражувати слід було гроші, які керівництво відмиває на будівельних матеріалах з директорами шкіл? Народ наш Городоцький - усе бачить, а ДУМКИ ЛЮДЕЙ МАЮТЬ ЗДАТНІСТЬ МАТЕРІАЛІЗУВАТИСЬ... angel

0
17  
Дивлюсь на той "памятник" і згадую казку про "семеро козлят і вовока"... Памятаєте, як вовк приходив до тих козлят і на себе "шкуру овці" натягував? Так і "наша влада" з тим памятником! "Натягують" на себе образ "Віри, Надії. Любові"... А насправді, як в тій казці...

0
16  
Народом керує - СТРАХ! Раджу усім подивитись фільм "ЕКСПЕРЕМЕНТ", дуже повчальний фільм для теперішньої ситуації в нашій країні.

"В ходе научного эксперимента 12 обыкновенных людей добровольно становятся на две недели «заключенными» тюрьмы (ЦЕ - НАШ НАРОД), в то время как 8 таких же добровольцев становятся "надзирателями" (ЦЕ ТЕПЕРІШНЯ НАША ВЛАДА!). Задача первых — соблюдать правила тюремного режима; задача вторых — поддерживать порядок. Но человеческая природа берет свое, и эксперимент выходит из-под контроля: под бесстрастными взглядами ученых надзиратели упиваются властью, унижая заключенных, и в тюрьме назревает бунт…"

ЦЕ НАС ЧЕКАЄ!

Нічого в нашому житті не відбувається випадково! І те, що прийшла ця влада - теж закономірність! вона прийшла знущатись над народом і знищувати народ, але... що нас не вбиває - робить сильнішим! Не дайте себе "вбити"!

1-10 11-20 21-25
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

І якраз районні керівники розумно СПІВпрацювали, нікому ні вчому не заважали, коли треба і кому треба, допомагали, консультували, кошти залучали, бюджети формували і рішення приймали. І спільні результати - очевидні.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0