Чт, 26.04.2018, 05:46
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2015 » Жовтень » 12 » 12. 10. 2015 - Вибори до місцевих рад на Городоччині стартували
17:48
12. 10. 2015 - Вибори до місцевих рад на Городоччині стартували

 До першого жовтня, відповідно до чинного законодавства, усі кандидати від місцевих осередків політичних партій - як  у депутати до місцевих рад,  так і  на посаду голів міста, селища та сіл району від партій та шляхом самовисування, уже зареєстровані.

В той час, коли до Хмельницької обласної  виборчої комісії для участі у виборах до місцевих рад 25 жовтня цього року подали документи 15 обласних осередків політичних партій, на посаду мера Хмельницького  балотується 14 кандидатів, у Хмельницьку обласну раду йде 14 партій, а в Хмельницьку міську раду – 19, на Городоччині, як з’сувалося, політично активних осередків у місті та в районі виявилося менше.

Як повідомили у Городоцькій міській виборчій комісії, туди списки кандидатів у депутати до Городоцької міської ради подали всього вісім осередків районних політичних партій. Це – районні організації політичних партій: «За конкретні справи» Олександра Гереги, «Солідарність» Петра Порошенка,  ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко, «Радикальна партія» Олега Ляшка, «Свобода» Олега Тягнибока, «Громадський рух «Народний контроль», «Аграрна партія», «Відродження».

Системно і повністю «закрили» усі виборчі округи  міста три політичні осередки: «За конкретні справи», «Батьківщина» і «Солідарність» - подали по одному першому кандидату і по одному кандидату в усі 26 виборчих округи у місті Городок. Політична партія «Відродження» подала на реєстрацію до міської виборчої комісії 20 кандидатів (першого і  19), «Свобода» - 23 (першого і  22) , «Радикальна партія» - 6 (першого і  5), «Аграрна партія» - 4 (першого і 3) і  «Громадський рух «Народний контроль» - 3 (першого і  2). Всього подано у міську виборчу комісію на реєстрацію 137 кандидатів у депутати до Городоцької міської ради.

 До речі, у місті під час виборчої кампанії-2015 до органів місцевих рад працюватиме 9 виборчих дільниць, 8 з яких охоплюють по 3 виборчих округи, одна – два виборчих округи, що в сумі становить 26 виборчих округів Городоцької міської ради.

Кандидатами на посаду Городоцького міського голови заявлено 4 кандидатури. Від районного осередку політичної партії «За конкретні справи» балотується Підлісний Василь Васильович, директор землевпорядного центру «Прометей» м. Городок, від  ВО «Батьківщина» - Зборовський Сергій Анатолійович, перший заступник голови Городоцької райдержадміністрації, від «Солідарності» - Лихва В’ячеслав Борисович, тимчасово не працюючий, шляхом самовисування зареєструвався Рудь Василь Володимирович, начальник управління агропромислового розвитку Городоцької райдержадміністрації.

До Городоцької районної виборчої комісії подання  на кандидатів у депутати до Городоцької районної ради подали 11 осередків районних політичних партій. «Солідарність»  подала до реєстрації  в Городоцьку районну виборчу комісію подання на 35 кандидатів у депутати до Городоцької районної ради,  «За конкретні справи» та «Свобода» -  по 34 кандидати  , «Народний рух» -  31 кандидата, «Батьківщина» та «Відродження»  - по 27 кандидатів, «Аграрна партія» - 21, «Наш край» - 9, «Радикальна партія» - 5, «Нова держава» - 3, «Укроп» - 1. Всього 227 кандидатів.

На даний момент можливі деякі зміни, втім, вони, як кажуть у комісіях, незначні.

 
Переглядів: 1673 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 4.5/4
Всього коментарів: 4
0
4  
Які результати Вас Цікавлять?

0
3  
Автору сайта. Ви хоч результати людям дайте тут. Коли будуть. Чекають всі.

0
2  
Для тих  дописувачів, які вважають, що сайт втручатиметься у передвиборні баталії кандидатів та їх прихильників, повідомляємо  - 
ЦЬОГО НЕ БУДЕ. Як спостерігаєте, САЙТ у передвиборній агітаційній
компанії, у підтримці когось із кандидатів чи у закулісному впливі на
рейтинги кандидатів участі НЕ БЕРЕ. Політичні замовлення дописувачів  НЕ
ПРИЙМАЄМО. Розслідування щодо особистого життя, бізнесу чи професійної
діяльності когось із кандидатів НЕ ПРОВОДИМО. Впевнені, свідомі читачі
та прихильники тих чи інших кандидатів і партій добре розуміють, що
бездоказові дописи і звинувачення інкогніто в обговореннях та у
гостьовій книзі, що стала своєрідним форумом сайту,  - не що інше, як
спекуляції довкола особистостей кандидатів. Вони не додають ні рейтингу
кандидатам, ні позитивного іміджу тому, хто їх дописує. У свій час, коли
вибори тільки-но розпочалися, і  було зрозуміло, що виборна кампанія
буде, як завжди, брудною, постала дилема: заблокувати на період
передвиборної агітації коментарі на сайті чи не робити цього. Втім,
зважаючи на те, що сайт -  громадський, для загального і вільного
спілкування, бо спілкуватися тут має право і може кожен, хто забажає, а
також те, що поміж певної частини коментарів, які не несуть жодної
інформації, є такі, які відкривають болючі проблеми громади, потребують
втручання, вивчення і вирішення, ми  вирішили коментарі не відключати.
Відтак, наголошуємо: за інформацію, яку подаєте ви, дописувачі, у своїх
коментарях, ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ НЕ НЕСЕМО.  У обговореннях, що ведуться в
коментарях та у Гостьовій книзі,  участі НЕ БЕРЕМО. Закликаємо тих, хто
спілкується на сайті, бути об'єктивними, толерантними,  доносити
інформацію, що варта уваги, у випадах агресивних і безпідставних
звинувачень не піддаватися на провокації, не зважати на неправдиві
коментарі, що не вартують уваги. У свою чергу, обіцяємо, попередні
результати виборчих перегонів оприлюднити одразу ж після попереднього
підрахунку голосів виборців.

0
1  
А чого тільки чотири? Це тільки ті, яких благословили на похід в мери "в штабі" ? Кажуть, штаб Рудя знімає з виборів вже цілий тиждень. Може і за інших так сказать кандидатів, крім Підлісного, візьмуться основатєльно. Смішно буде, якщо взагалі до виборів зо два лишиться. І так "самі демократичні" вибори в історії міста, а після...саме "демократичне" місто будем мати.

Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

І якраз районні керівники розумно СПІВпрацювали, нікому ні вчому не заважали, коли треба і кому треба, допомагали, консультували, кошти залучали, бюджети формували і рішення приймали. І спільні результати - очевидні.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0