Чт, 26.04.2018, 05:45
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Червень » 21 » 16.06.2011 - Відбувся перший тренінг
22:47
16.06.2011 - Відбувся перший тренінг

в рамках проекту "Інформаційно-просвітницька кампанія, спрямована на захист прав населення Городоцького району в сфері надання соціальних послуг", який проводиться у Городоцькому районі громадською організацією "ПЕРЛИНА". 

   Основною метою тренінгу було отримання нових знань, умінь, навичок та соціальних установок по відстоюванню власних прав щодо надання соціальних послуг жителям Городоччини.

   На тренінг були запрошені представники сільских громад Городоцького району та представники педагогічних колективів району - активні учителі та голови профсоюзних комітетів закладів освіти.

   Учасники самі собі розробили певні правила поведінки під час тренінгу, які сприяли добрій і злагоженій атмосфері.

  Було проведено ділові ігри, які чітко показали істиний стан справ, з якими    стикаються нащодень жителі нашого району та міста під час відстоювання власних прав та вирішення соціальних питань.

   Після проведення ділових ігор відбулося обговорення "життєвих ситуацій", які розігрувалися на імпровізованій сцені. Під час обговорення було висуното ряд пропозицій та зауважень, які керівники міста, району та керівники соціальніх служб мають взяти до уваги:

  • низька просвітницька робота серед населення щодо соціальних послуг, які закріплені законами України;
  • відсутність правової освіти як серед населення району щодо відстоювання власних прав, так і серед керівного складу району щодо дотримання законів України;
  • те, що в багатьох державних установах району не виконуються засади Закону України "Про звернення громадян";
  • те, що окремі державні особи, відповідальні за надання соціальних послуг, здійснюють протиправні дії - відмовляють особі в зверненні, хоча за Законом України "Про соціальні послуги" вони несуть відповідальнисть за порушення чинного Законодавства.

    Учасники тренінгу було висуното ряд пропозицій щодо покращення роботи державних органів:

  • в разі відсутності спеціаліста в держустанові, який займається певними соціальними питаннями, його повинен замінити інший спеціаліст і прийняти будь-якого жителя району, не пропонуючи "прийти завтра";
  • розпорядок роботи органів державної влади має бути узгодженим, оскільки в районі достатня кількість держустанов, важко визначитися з обідніми перервами цих установ, з цієї причини людина, яка хоче звернутися в ту чи іншу установу, іноді втрачає дві або більше годин;
  • має бути тісна співпраця між держустановами та жителями району з питань надання соціальних послуг жителям району, наприклад, шляхом створення дорадчих органів при органах соціального захисту населення та при органах виконавчої влади;
  • владі необхідно шукати альтернативні джерела фінансування соціальних програм, наприклад, через підписання меморандумів з потужними інвесторами району щодо підтримки малозахищених верств населення.

Під час тренінгу учасники отримали пакет матеріалів, серед яких - перелік основних нормативно – правових актів, що регламентують соціальний захист населення України, структуру діючої системи судоустрою, матеріал "Алгоритм твоїх дій - як написати скаргу", диск із законами України тощо.

Після тренінгу учасники побажали один одному успіхів, натхнення, сили та побільше таких зустрічей!


Голова ГО "Перлина"   Неля Пославська


Переглядів: 670 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 8
0
8  
Поймуть. Но треба шоб самі. коли втовкмачувати нічого не получитьсся. Хай лучше пізніше - оале самі дойдуть до громадської свідомості.

0
7  
А ше голововтолкмачуваням!!! Причом, во всі голови!!!По сто раз!!! Може поймут?!!! book deal megaphone prof yes up thumb

0
6  
ВОДА КАМІНЬ ТОЧЕ, НЕ СИЛОЮ, А ЧАСТОТОЮ ПАДІННЯ... bye

0
5  
Починати в житті - ніколи, нічого, не пізно... Головне пам'ятати, що життя надто коротке, щоб дозволити собі так його безцінно віддавати - на утіху "іншим". Потрібно навчитись бути Людьми! Хто хоче - той стане, ну а інші... це їх вибір, це їх життя.

0
4  
Не вірю, що такі зібрання щось змінять. Починати, й справді, треба було давним-давно. По крайній мірі, у часи помаранчевих - коли розвитку громадянського суспільства давали "зелене світло". Зараз запізно.

0
3  
Підтримую починання ПЕРЛИНИ. Молодці.

0
2  
Добре, що в Городку громада трохи ворушитись стала. чи то нею ворушити стали. Хотілось би і в нас розвинутого громадського руху - як за кордоном. починати давно треба було цю роботу. Но нарешті почали і - хай би далі пішло. тільки в цім буде покращення і до людей прислухаються.

0
1  
О! Бачу тепер перлини!!! Респект і уважуха!!! bye hands heart hello snap up v love

Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

І якраз районні керівники розумно СПІВпрацювали, нікому ні вчому не заважали, коли треба і кому треба, допомагали, консультували, кошти залучали, бюджети формували і рішення приймали. І спільні результати - очевидні.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0