Сб, 21.04.2018, 11:24
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Жовтень » 19 » 19.10.2011 року - В комунальній сфері міста має бути порядок.
19:17
19.10.2011 року - В комунальній сфері міста має бути порядок.
   Мерія і керівництво комунального підприємства «Городоккомунсервіс» мають навести порядок на підприємстві. Про це, головним чином, ішлося на п’ятнадцятій за рахунком сесії міської ради шостого скликання, яка відбулася 14 жовтня 2011 року.
   Із усіх питань, що слухалися на сесії, а було їх цього разу у порівнянні з минулими засіданнями не багато – всього 16 (зазвичай депутати розглядають від 25 до 45 питань порядку денного сесії), «гарячих» питань було два. Перше – розгляд акту перевірки фінансово-господарської діяльності міського комунального підприємства Городоккомунсервіс», яке працює збитково і яке з міського бюджету постійно потребує дотацій – і то чималих. Друге – виконання рішення Городоцького районного суду від 2 серпня 2011 року щодо розгляду клопотання В.А. Вербановського про надання йому безоплатно у власність земельної ділянки по пров. Ванагса, 7 – тієї, яка наробила в місті багато шуму навесні цього року.
   Щодо першого питання – перевірки фінансово-господарської діяльності «Городоккомунсервісу» тимчасовою комісією Городоцької міської ради, то, насамперед, варто відзначити головне. Тимчасова комісія міськради у складі трьох осіб з 25.07.2011р.- 31.07.2011р. провела вибіркову, але скрупульозну перевірку фінансово-господарської діяльності «Городоккомунсервісу». Перевірка проводилася з метою:
- аналізу організаційної структури підприємства задля визначення, наскільки діючий штатний розклад дозволяє досягти статутних цілей;
- аналізу роботи транспорту та обліку паливно – мастильних матеріалів;
- аналізу рентабельності та собівартості послуг для визначення розміру тарифів.
   У акті перевірки, що потрапив до рук, зокрема, вказано, що за період з 1 квітня до 30 червня цього року підприємство спрацювало збитково. Сума збитків, відображена у звіті про фінансові результати - 94 тис.грн. Втім, фактичні збитки – набагато більші. Вони становлять 137 тис.грн. Збитки підприємства на 1 серпня цього року склали 195,3 тис. грн. і за липень збільшилися на 101 тис. грн.
Штатний розпис підприємства також був проаналізований комісією. Було встановлено, що окремі працівники – надмірно навантажені, а деякі – недостатньо. Щоб вирівняти робоче навантаження працівників та оптимізувати витрати на оплату праці, комісія у своєму акті, який був заслуханий на сесії, запропонувала або, точніше буде сказано, рекомендувала меру та керівнику підприємства затвердити новий штатний розпис, який дозволить значно  зменшити фонд заробітної плати із загальною економією за квартал в сумі 94 тис.725 грн.
   Проаналізувавши роботу транспорту, комісія встановила витрати підприємством паливно–мастильних матеріалів за період з 1 квітня до 31 липня цього року в розмірі 124,4 тис. грн, в тому числі сума витрат на два орендованих директором та заступником – 14, 8 тис. грн.
Щодо рентабельності та собівартості послуг, то комісія встановила – об’єктивність собівартості послуг, які надаються підприємством, … встановити неможливо. Чому? Через неведення відповідної документації.
   До прикладу, за ІІ квартал 2011 року на асанмашину списано паливо-мастильних матеріалів на суму 9646 грн., виплачено заробітну плату водію з нарахуваннями в розмірі 5100 грн. Загальна сума витрат підприємства на вивезення стоків без врахування витрат на амортизацію, ремонт автомобіля та утилізацію стоків склала 14746 грн. При цьому в касу підприємства виручка від вивезення стоків не поступила. Ще приклад. Підприємство надає послуги по утилізації стоків приватному підприємцю, який їх вивозить з приватного сектору і зливає в комунальну каналізаційну систему. На момент перевірки жодного договору на утилізацію стоків не укладено, жодних доходів від надання цієї послуги підприємство не отримувало. Залишається запитати підприємця та абонентів, яким надавалися вище зазначені послуги – підприємство надавало їх безкоштовно? Воно займається благодійністю?
   Звісно, що перевірка комісією, як вказано у акті, проводилася вибірково й не включала у себе всі аспекти діяльності «Городоккомунсервісу». Але, як наголосили члени комісії, усунення лише виявлених фактів неоптимального використання паливно-мастильних матеріалів та, зокрема, закупівля товарно - матеріальних цінностей від постачальників, які є платниками ПДВ, дозволить зменшити витрати підприємства на 134тис.грн. за квартал.
    « Окрім того, існує ряд додаткових резервів зменшення витрат підприємства, які можливо задіяти при запровадженні правильного обліку та контролю за використанням товарно–матеріальних цінностей», - вказано у акті. Одним словом, резерви розвитку у підприємства є. Але керівництво підприємства чомусь їх не бачить і не задіює. Тому підприємство і занепадає.
Депутати на сесії розглянули, обговорили та затвердили акт перевірки, рекомендували міському голові затвердити новий штатний розпис підприємства, скоротивши штатну чисельність не менше 15%, а директору підприємства – розробити комплекс заходів щодо виправлення встановлених комісією недоліків.
   По другому питанню – щодо виконання рішення Городоцького районного суду від 2 серпня 2011 року стосовно клопотання Вербановського Володимира Антоновича про надання безоплатно йому у власність земельної ділянки по пров. Ванагса, 7 - також розгорілися гарячі дебати. Депутати заслухали та обговорили постанову Городоцького райсуду про розгляд адмінпозову Володимира Антоновича Вербановського про визнання неправомірною бездіяльність Городоцької міської ради щодо затвердження технічної документації на земельну ділянку для обслуговування житлового будинку загальною площею 434 кв.м. та зобов’язання цією постановою вирішити земельне питання. Обговорюючи питання, депутати виходили з того, що діє рішення №6 42 сесії міської ради від 16 вересня 2010 р., відповідно до якого В.А. Вербановському надано дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою, що посвідчує право власності на земельну ділянку загальною площею 327 кв. м. Чому площа ділянки, вказана у технічній документації, виготовленій заявником, перевищує більш ніж на 30% площу, на яку міська рада дала дозвіл, - депутатам незрозуміло і досі.
Тож сесія, зваживши всі «за» і «проти», більшістю голосів відмовила у затвердженні технічної документації із землеустрою, яка посвідчує право власності В.А.Вербановського на земельну ділянку, тим самим відмовила заявнику у передачі йому у власність земельної ділянки загальною площею 434 кв. м. А члени тимчасової контрольної комісії обіцяють таки докопатися до істини: чому в технічній документації замість 327 кв.м. з’явилася цифра 434 кв.м.? хто правий у даній ситуації, а хто ні? що депутатам і міській раді робити далі з цим питанням? Тож, вочевидь, далі буде…
Переглядів: 2630 | Додав: Gorycvit | Теги: городок, комунальне господарство, Новини | Рейтинг: 4.9/34
Всього коментарів: 371 2 3 4 »
0
37  
За вимагання коштів у дитсадках та в школах звертайтеся на програму надзвичайні новини.В Севастополі теж вимагали,що зараз займається прокуратура.

0
36  
"Люди теперь так и родятся, зеваками. И это неплохо. Кино, дешевые папиросы и футбольные матчи — пока они существуют, настоящей революции не будет. А всего этого, по-видимому, с каждым годом прибавляется..."
(Дж. Голсуорси,
Сага о Форсайтах).

0
35  
Навіть на цьому сайті кожен, хто заходить інкогніто почитати, що робиться в районі насправді - остерігається лишити свій анонімний коментар або заявити про проблему, яка існує! Що тоді казати про протест з приводу діяльності того чи іншого кервіника району або міста ВІДКРИТО? Про державні діянння взагалі мовчу...

0
34  
Але кожна людина може ОДНЕ - почати з себе. Якщо її щось не задовільняє (наприклад, погане водопостачання або незадовільна робота апарату міської ради) - вона елементарно пише лист до голови міської ради або начальника воканалу з претензіями до їх роботи. Ще краще, знайти однодумців, щоб і вони підписалися під такими претензіями. І подати в секретаріат міської ради, зареєструвавши. І тоді - це головний біль чиновників, як вирішити проблему. Так можна почати з себе і протести проти влади. Протест. Підписи. Підтримка опозиції чи громадських організацій... Але, почнімо з того - чи багато городоччан так робить? Мовчать...Чекають... Поки хтось проблему помітить, заявить про неї, вирішить... А самі? Нема чого чекати на лідерів - ми самі маємо бути лідерами, навіть в найменшій несправедливості, яка коїться, в тому числі - і на рівні держави. Тоді й не буде таких загальнодержавних негативних проявів в Україні, які маємо... За мовчазного спостерігання збоку КОЖНОГО.

0
33  
PEARL, ніяка людина сама не вийде на площу і не почне протестувати проти безчинств влади!!! А ще проти такої безкришної як наша!!!! Треба щоб був ОГАНІЗАТОР!!!! Тоді б люди підтягнулись!!!! В нас є такий герой???? Он Ю. Тимошенко як наш народ кинув!!! Сидить за гратами - а всім пофєні!!!!! Порадьте людям - що можна зробити!!! І тоді вони може й будуть це робити!!! Як Вам повірять!!! cake facepalm hello shades v

0
32  
І куди має людина проста звернутись, якщо воду постійно відключають, лінії електричні тижнями тягнуть і люди без світла сидять, сміття один раз в тиждень вивозять або довго не вивозять? Хто наведе порядок нарешті?

0
31  
Шановні Городоччани, скільки б ми не нарікали на владу - вона є нашим відзеркаллям. Дуже мені подобається стаття:
http://www.pravda.com.ua/articles/2009/05/20/3956281/ РЕКОМЕНДУЮ ПОЧИТАТИ!
А з іншої сторони УСІ ЧЕКАЮТЬ, ЩО ХТОСЬ ПРИЙДЕ І ЩОСЬ ЗРОБИТЬ, А САМ (САМА) навіть "ПАЛЬЦЕМ ОБ ПАЛЕЦЬ НЕ ХОЧЕ ВДАРИТИ". Так що - поки МИ НЕ ЗМІНИМОСЬ, ми будемо мати те що маємо, а можливо життя може лише погіршуватись з таким відношенням до нього!

0
30  
"Кожен народ заслуговуэ на ту владу, яку має". Наша ГО "Перлина" в рамках проекту "ЗМІНЮЮЧИСЬ-ЗМІНЮЄМО" розповсюдила АНКЕТИ (600 шт!) , за допомогою яких має бути вивчена думка жителів Городка. Іншими словами ми ДОПОМАГАЄМО міській раді " поцікавилась в людей, що так і що не так в Городку". Через місяць часу нам повернуто лише 250! анкет, інші респонденти (350!!!) не виявили бажання прийняти участь в анкетуванні (не повернуті навіть незаповненні анкети). При чому на запитання "Чому не заповнили анкету?", відповіді були наступні "НЕ МАЄ ЧАСУ, щоб заповнити"(!!!!!!????), "Не знаю, що писати...", "Та, воно все рівно нічого не дасть.", "Я - держслужбовиць і не маю права..." (!!!???).
Ще щось потрібно коментувати???????????????????????

0
29  
Дійсно балакати треба переставати. треба щось робити. Міська влада хоч би поцікавилась в людей, що так і що не так в Городку. В люди, шановні наші треба виходити частіше і слухати що вони вам скажуть. А люди багато чого бачать і знають. І багато кажуть вам всім, що треба робити. Тільки не хочуть вони робити нічого. от в цьомуі проблема.

0
28  
Гроші всім потрібні. І більше нічого. В цьому вже всі переконались давно. До чого зараз тут ці балачки?

1-10 11-20 21-30 31-37
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Спеціально зайшов в бібліотеку подивитись що там! В половині приміщення  точно міськрада сидить! Оце їх розвелось!!

Та не стидно! Навіть коли видно! В Камянці влада встеляє бруківкою тротуари і площі і сквери, а в нас наша вклала бруківку тільки перед своїми приватними фірмами! І це для всіх нормально! А центральна площа скоро піде під землю! І тротуарами вже неможливо ходити, такі вони рівні і гарні! Гості приїжають і стидно їх в Городок вивести! А як виходять, то плюються. До чого ми тут докотились!

Що роблять??? А ставлять лежачі поліцейські, що ні пройти ні проїхати!! А за тим пішоходним переходом що??? Яма на ямі??? Місто це чи дєровня якась??? Не стидно??

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0