Сб, 16.12.2017, 20:55
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2017 » Лютий » 25 » 27. 02. 2017 - Використання – раціональне чи не раціональне?
14:59
27. 02. 2017 - Використання – раціональне чи не раціональне?

   Ще на початку літа минулого року, нагадаємо, на вимогу громадськості (представників громадської ради при голові ОДА) губернатор Хмельниччини Олександр Корнійчук із численною свитою - з керівниками структурних підрозділів Хмельницької ОДА та Хмельницької обласної ради, Городоцької РДА і Городоцької районної ради, депутатами області та району, представниками силових відомств і громадськості - як області, так і району – інспектував незаконність вирубок у лісових масивах Городоччини. Саме ті лісові масиви, котрі у обслуговування лісогосподарського підприємства комунальної власності району «Горліс» (директор Валерій Короташ).

   Опісля відбулася в області не одна нарада - і обласним та районним очільникам та силовикам губернатором відповідно до його розпорядження було вказано провести спільно з громадськістю перевірки на місцях щодо законності чи незаконності використання лісових ресурсів. Так як час ішов, а Городоцька районна рада не брала на себе відповідальності за створення відповідної робочої комісії при голові Городоцької районної ради, а громадськість району і далі била на сполох, що ліси вирізаються і догляд за лісовими угіддями не ведеться, відповідальність за створення такої робочої групи (з ініціативи громадськості та за погодження голови Городоцької РДА Віталія Кропивницького) взяла на себе Городоцька райдержадміністрація. Розпорядженням голови Городоцької районної державної адміністрації Віталія Кропивницького №590/2016-р від 2 серпня 2016 року було утворено районну робочу групу з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин.

   До складу групи (18 осіб) увійшли спеціалісти з питань ведення лісового господарства, представники Городоцької районної державної адміністрації та Городоцької районної ради, податкової служби району, Городоцьких відділів Національної поліції, Держгеокадастру, сектору ГУ ДСНС, засобів масової інформації та громадські діячі Городоччини.
Про роботу цієї районної робочої (дорадчої) групи при голові Городоцької РДА з питань сприяння здійсненню контролю за додержанням законодавства у сфері лісових відносин і звітував у одному із кількох питань порядку денного розширеного засідання колегії Городоцької РДА, що відбулася 23 лютого, перший заступник голови Городоцької райдержадміністрації Сергій Зборовський.
   Як було сказано доповідачем, цією робочою групою за час роботи проведено 2 установчі засідання та 7 виїзних обстежень ділянок лісокористування ГСЛП „Горліс”, за результатами яких складено 8 актів.
   Обстеження заздалегідь визначених лісових кварталів члени робочої групи проводили в присутності посадових осіб підприємства протягом вересня – листопада 2016 року.
Було обстежено лісові квартали поблизу сіл Зверхівці, Лісоводи, Підлісний Олексинець, Чорниводи, Варівці, Матвійківці, Кузьмин, Ульянівка та Великий Карабчіїв.
   Члени робочої групи вивчали на місцях стан ведення лісового господарства, й увага тих, хто входив до складу робочої групи і виїжджав на місця, зверталась на проведення усіх видів лісогосподарських робіт саме на день перевірки.
   Фіксувалися та оцінювалися площі лісостанів після проведення різних видів рубок догляду - освітлення, прочищення (прочистки), прорідження та прохідні рубки.
   Визначався загальний фактичний стан насаджень. Оцінювалась транспортна доступність до лісових кварталів: наявність обмежувальних насипів, ровів, шлагбаумів по периметру лісових масивів. Основні проблемні питання, виявлені робочою групою, оголошені, зокрема, на засіданні колегії доповідачем – першим заступником голови Городоцької РДА, були проголосовані колегією і внесені до протокольного рішення Городоцької РДА як пропозиції та рекомендації, що будуть спрямовані Городоцькою райдержадміністрацією керівництву ГСЛП «Горліс» та Городоцькій районній раді, у комунальній власності якої перебуває ГСЛП «Горліс, управлінню агропромислового комплексу Городоцької РДА та Державній екологічній інспекції в Хмельницькій області.

Переглядів: 515 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 8
0
8  
Пропоную громадськості звернутися зі своїм баченням і своїми вимогами  щодо діяльності Горлісу до наступної сесії відкрито і публічно і запропонувати своє бачення покращення роботи керівництва і підприємства.  Адже депутати також мають своє бачення і свій розум і маніпулювати собою приводу більше нікому не дадуть.

0
7  
для а по суті? А що своїми очима не видно що нема лісів, а одні хащі? То виїдь в ліс і подивися. Знайди дуби, де вони були посажені ще колгоспами і вже пропали, бо не доглядає ніхто. Поїдь в Чорниводи і зайди на пилораму на горбі. Там дерево звідки? З Кошарнянського лісу. В Макарово заскоч відпочити. Чи відпочиниш в тих зарослях? І в Дубок не забудь. Там порахуй пеньки від нормальних дубів і побачиш сухі і покручені, які мали вирізати і лишили бо нафіг Короташу такі не потрібні. І зайди до Зелінської і розпитай, чого все так. Вона тобі й розкаже.

0
6  
А по суті чого я маю читати тут твою тарабарщину???? Може візьми свої плювки і зразу в Демагог???? І плюйся там!!!! Чого тут ошиватись???? Краще там пиши!!! Тут не пиши!!!

0
5  
А по суті? Чого ти тут? Городами і полями - і навіщо сюди ходити ічитати  якусь тарабарщину, яка тобі не подобається? Якісь заігрування до Ксю чи що?Сиди в свіоїй дирі. Читай наш Городок. І не читай Ксю і не пиши для Ксю.

0
4  
А  що ж по суті? Відбулися круглі столи, доповіді заступників голів, піднято важливі рекомендації та пропозиції, окреслено коло проблем. Ксю, по суті в цій статті  - ніц. Навіщо я маю читати цю гнилу номенклатурну тарабарщину? Кажуть є програмка в інтернеті - "Демагог", так там тільки кількість сторінок тексту доповіді чиновника треба вказати - і таки видає!!! Таку ж тарабарщину. 
Якщо немає нічого по-суті, краще не пиши.

0
3  
А не скажіть! Депутати дуже хочуть знати вже що там нашукали. Бо ж казали що всюди порядок і підприємствоу треба давати орден. От як тим депутатам  розкажуть, покажуть і пояснять... А вони ж засновники! Власники! За ними ж люди! ВИБОРЦІ! А ліси  тереблять і ні в хрєн з ними народними вибранцями не рахуються. )) Курчат по осені рахують)))))

0
2  
Стільки букв, а ніц по суті. Браво!

0
1  

То все такі пробемні питання є???!!!
Таж казали, що нема!!!! І що далі?????

Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0