Ср, 19.09.2018, 14:59
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2018 » Серпень » 30 » 30. 08. 2018 - Того, хто вміє працювати, пам’ятають у результатах
11:08
30. 08. 2018 - Того, хто вміє працювати, пам’ятають у результатах

Про що довго говорилося, те і сталося. Президент 28 серпня своїм розпорядженням звільнив голову Городоцької райдержадміністрації з посади очільника району, яку Віталій Кропивницький займав з 31 березня 2015 року.

Як відомо, Віталій Кропивницький на початку серпня написав заяву новому голові Хмельницької ОДА щодо бажання піти із займаної посади – і губернатор цю заяву погодив. 

Президент, який на часі «міняє» чи не усіх голів ОДА і РДА України, у свою чергу, підписав розпорядження щодо звільнення з посади голови Городоцької РДА Віталія Вікторовича Кропивницького.

_________________________

РОЗПОРЯДЖЕННЯ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №125/2018-рп

Про звільнення В. Кропивницького з посади голови Городоцької районної державної адміністрації Хмельницької області.

Звільнити КРОПИВНИЦЬКОГО Віталія Вікторовича з посади голови Городоцької районної державної адміністрації Хмельницької області згідно з поданою ним заявою.

 

Президент України П. ПОРОШЕНКО

28 серпня 2018 року

_________________________

Тому, мабуть, на часі варто не промовчати, погоджуючись із президентом, а виразити свою думку щодо цього «звільнення».

Зокрема, гарний момент нагадати городоччанам, що саме під час трирічного управління районом Віталієм Кропивницьким Городоччина за усіма показниками впевнено увійшла у п’ятірку кращих районів Хмельниччини у плані соціально-економічного та культурного розвитку.

Три роки, під час яких Віталій Кропивницький очолював район, мають запам’ятатися жителям Городоччини саме залученням колосальних інвестиційних коштів у розвиток району з бюджетів усіх рівнів, а також і благодійних коштів.

Це можуть підтвердити – і підтвердять керівники підприємств, організацій та установ району. Про це, зрештою, якщо не знає, може дізнатися кожен, особисто поцікавившись і поспілкувавшись із керівниками та управлінцями усіх рівнів.

Саме цей керівник має запам’ятатися городоччанам «розконсервуванням» довгобуду на території Городоцької центральної районної лікарні та остаточним завершенням будівництва нового сучасного лікувального корпусу, зведеного за кошти бюджетів усіх рівнів - державного, обласного та районного, до якого саме за цього керівника придбано все необхідне - нову сучасну медичну апаратуру, меблі тощо - для наповнення та остаточного й офіційного відкриття закладу, яке, на жаль, відбудеться уже без його участі як керівника району.

Завдяки Віталію Кропивницькому і його співпраці з Городоцькою районною радою чималі кошти за три роки були виділені з бюджету району і на капітальний ремонт корпусів ЦРЛ та на придбання найсучаснішого медичного обладнання й авто для галузі медицини району.

Віталію Кропивницькому городоччани мають завдячувати й за капітальний ремонт дороги на в’їзді в Городок з боку Хмельницького і  об'їзної  дороги через  Городок на Сатанів, за залучення інвестицій з державного та районного бюджетів на ремонт доріг місцевого значення, на утеплення фасадів і перекриття дахів ЗОШ І ступеня та ЗОШ №2, на будівництво спортивного майданчика із штучним покриттям для учнів Городоцької ЗОШ №4.

Саме цього керівника згадуватимуть жителі району залученням коштів із районного бюджету на перекриття дахів та заміну вікон в усіх приміщеннях районних бюджетних установ.

Запам’ятається цей керівник і постійною фінансовою підтримкою сфери соціального захисту населення району – відкриттям двох класів у Городоцькому реабілітаційному центрі та сприянням центру коштами на придбання найнеобхіднішого медобладнання.

Завдяки Віталію Кропивницькому і його команді з громадами і для громад Купина та Курівки створено два сільськогосподарські кооперативи, у Кремінній відкрито амбулаторію сімейної медицини, у зоні відпочинку «Стара Гребля» міста Городка розчищено хащі й зведено Меморіальний комплекс Героям України.

Водночас, городоччани мають бути вдячні Віталію Кропивницькому, бо саме він «вийняв із довгої шухляди», погодив і запустив у дію проект щодо реконструкції приміщення Городоцького краєзнавчого музею - до того часу даний проект ігнорувався усіма попередниками-керівниками району.

Саме цей очільник району всіляко підтримував і успішно завершив реалізацію цього проекту разом із нашими славними земляками - благодійниками та меценатами проекту Миколою Гуменюком та Галиною Карнасевич.

Тож тепер мешканці міста і району можуть пишатися тим, що у Городку саме завдяки цим людям, патріотам нашого краю, незабаром відчинить двері й діятиме найкращий в Україні Городоцький краєзнавчий музей як історично-краєзнавчий та мистецький простір, як новий поштовх у розвитку історично-культурної спадщини Городоччини.

Вочевидь, такі часи зараз: компетентних, вмілих та успішних управлінців відсторонюють від управління державними органами влади, бо такі зараз державі не потрібні. Натомість, замінюють їх на «своїх», але недосвідчених та некомпетентних. Відтак, це відчувають – і далі відчують на собі люди.

Втім, як окрема думка, свідомі городоччани достеменно знають, хто і чого вартий у цьому складному для суспільства періоді  – і оцінюють діяльність керівників, котрі приходять і йдуть від «керма району», саме за результатами роботи, реальними, вагомими, очевидними, які залишаються як їх підсумок і як згадка про них у майбутньому.

Переглядів: 187 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 1
0
1  
Та його зняли тільки того щоб знов присвоїти його результат!!! От понтів буде на відкритті нового корпусу!!! І точно скажуть що вони це зробили!!! Нема слів........

Имя *:
Усі смайли
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Ну вже зняли неугодного їм Кропивницького!!! А чиїми результатамии потім мають піаритись?!!! От дуралєї!!! Самі ж не тямлять ні в чому!!! І губернатор такий як вони!!! Мля...

Та його зняли тільки того щоб знов присвоїти його результат!!! От понтів буде на відкритті нового корпусу!!! І точно скажуть що вони це зробили!!! Нема слів........

Та зрозуміло, на кого працює бюджет. Але громаду це влаштовує. І добре, що так...

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0