Сб, 21.04.2018, 09:19
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2012 » Жовтень » 28 » Вибори 2012.
08:20
Вибори 2012.
   Результати паралельного підрахунку голосів виборців по протоколам дільничих виборчих комісій на 70 дільницях Городоцького району по загальнодержавному багатомандатному виборчому округу свідчать про те, що явка виборців у Городоцькому районі склала 61%, що на 10% перевищує середню явку по країні. Всього виборчі дільниці у районі відвідало 24850 виборців.
   Перша п'ятірка лідерів перегонів виглядає наступним чином:

   Дані щодо мажоритарних кандидатів знаходяться в обробці. Наразі лідером перегонів є Олександр Герега. Друге місце займає Мирослав Мусій.
Переглядів: 3018 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 5.0/6
Всього коментарів: 591 2 3 4 5 6 »
0
59  
Пітеру Гріну. Навіщо вдавати із себе того, ким ти не є, або ким ти давно уже є...? І навіщо грати ролі, до яких тобі - як до неба рачки...? Яка людина - такі собі закони і правила для життя підбирає. Якщо такі  закони людині довподоби - така то і є людина...

0
58  
Засунь собі ті закони знаєщ куди? гигигиг xmas

0
57  
ЗАКОН 21
[b]УДАВАЙ З СЕБЕ ДУРНИКА, ЩОБ ВВЕСТИ В ОМАНУ ПРОСТАКА: ЗДАВАЙСЯ ДУРНІШИМ ЗА СВОЮ МІШЕНЬ[/b]
Нікому не подобається почуватися дурнішим за іншого. Тому хитрість у тому, щоб дозволити вашій жертві відчути себе розумним – і не просто розумним, але більш розумним, ніж ви. Один раз повіривши цьому, вона ніколи не запідозрить, що у Вас можуть бути приховані мотиви.

ЗАКОН 14
[b]ВІДІГРАВАЙ РОЛЬ ДРУГА. ДІЙ, ЯК ШПИГУН[/b]
Знати свого суперника дуже важливо. Використовуйте шпигунів для збору цінної інформації, і вона дозволить вам бути на крок попереду. Ще краще – попрацюйте шпигуном самі. Учіться зондувати ґрунт, підтримуючи ввічливу світську бесіду. Задавайте непрямі питання, відповіді на які розкривають слабкості та наміри людей. У будь-якій ситуації можна знайти можливості для майстерного розслідування.

0
56  
http://byut.com.ua/news/13493.html Юлія Тимошенко. ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ЯНУКОВИЧУ. 8 січня цього року.

0
55  
http://health.unian.net/ukr/detail/219252 Читайте цю статтю про реформування медицини Брехня брехню поганяє.

0
54  
За два роки на Хмельниччині скорочено 876,75 штатних посад медичних працівників. Як повідомляє Гаврішко В. всі заходи щодо реорганізації закладів медицини та оптимізації їх структур проводяться лише за рішенням сесій РАЙОННИХ та СЕЛИЩНИХ рад. У результаті медичної оптимізації вивільнені кошти спрямовуються на зміцнення матеріально технічної бази ЦРЛ.
З цього випливає, що не по указу Президента, не за рішенням ВР України, а руками наших земляків-депутатів районної ради цинічно проводиться антисоціальна політика- так названа медична реформа, яка спрямована не для захисту інтересів народу, а на знищення села і селян. Ганьба депутатам районної та обласної рад обраних від Городоцького району

0
53  
Ну, що, продажні землячки?
За двісті гривень продалися!
Жадні, нікчемні пиячки,
Щоб ви смоли ще напилися!..

Продалися!!! Ви продали,
Своє майбутнє і свободу!
Онуків в рабство віддали!
Ви – покидьки мого народу!

Здобутки пращурів своїх,
І пам'ять їхню розтоптали.
Запроданці ! Ви тяжкий гріх..,
Ви душу чортові продали.

Всім розкажіть –за копійки,
Що ви їх зрадили, продали!!!
Продажні мої земляки,
Лякливі, жадібні шакали!!!

За гривні ці, у пеклі вам,
У муках і вогні горіти.
Ви віри зруйнували храм.
Ще прокленуть вас ваші діти.

Ненавиджу і не терплю,
Жалітись,плакатись набридло.
Плюю на них і не люблю,
Серед людей продажне бидло.
М. Вересюк

0
52  
ще стільки різної гадості за жодного голову адміністрації не говорили, як за Вову Вербановського! Вже за Сандурського говорили що він був ніяким головою адміністрації. Но Вова його перевершив!!! Найцікавіше, що ті, хто чогось варті в районі, чи в місті вже давно його не сприймають, і не реагують на нього, посилають його. Ржуть з нього, як з клоуна. Ніхто його не боїться. З нарад, з колегій - йдуть і ржуть усі і крутять пальцем.
А ті хто ще прогинається, чи боїться, то вони не ватрі уваги. Бо то слимаки. То хай вони і повзають по ньому, як йому так подобається. biggrin biggrin biggrin
Як Вован піде з посади, то ніхто навіть в його сторону дивитись не буде. Сам стане, як той слимак.

0
51  
Главная проблема Вована- поборы, которые он требует с людей, его неучастие в жизни района, а также игнорирование норм этики, человеческого такта и уважения к людям.Вова-земля круглая-жопа скользкая!

0
50  
УРА! УРА! УРА! Ми його будемо часто згадувати!

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-59
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Спеціально зайшов в бібліотеку подивитись що там! В половині приміщення  точно міськрада сидить! Оце їх розвелось!!

Та не стидно! Навіть коли видно! В Камянці влада встеляє бруківкою тротуари і площі і сквери, а в нас наша вклала бруківку тільки перед своїми приватними фірмами! І це для всіх нормально! А центральна площа скоро піде під землю! І тротуарами вже неможливо ходити, такі вони рівні і гарні! Гості приїжають і стидно їх в Городок вивести! А як виходять, то плюються. До чого ми тут докотились!

Що роблять??? А ставлять лежачі поліцейські, що ні пройти ні проїхати!! А за тим пішоходним переходом що??? Яма на ямі??? Місто це чи дєровня якась??? Не стидно??

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0