Пт, 27.04.2018, 04:30
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

„Хто не працює, той їсть!”, або Як оцінили городоччани діяльність 15 районних керівників.
   Якщо ми будуєм демократичну державу, основним призначенням якої є забезпечення прав і свобод кожного громадянина, створення всіх умов для його розвитку, то державний службовець у ній – наш з вами найманий працівник, на якого покладено виконання функцій держави. За це ми всі разом і платимо йому зарплату. Отже, якщо суспільство претендує на розвиток, то контроль повноти і якості виконання держслужбовцем своєї роботи - це не право, а обов’язок усього суспільства взагалі і кожного громадянина зокрема.
   Отже, адміністрація сайту щиро вдячна усім відвідувачам, які взяли участь у голосуванні і особисто оцінили діяльність 15 головних державних службовців Городоцького району. А саме:

1

Вербановський Володимир Володимирович

(адміністрація)

2

Воротний Олександр Аркадійович

(районна рада)

3

Поворозник Володимир Васильович

(мерія)

4

Чижик Віталій Олександрович

(прокуратура)

5

Гриб Олег Вікторович

(РВУМВС)

6

Варшавський Микола Броніславович

(МРЕВ)

7

Мельник Максим Борисович

(СБУ)

8

Дралюк Микола Іванович

(лікарня)

9

Попович Олег Леонідович

(санепідемстанція)

10

Садовська Любов Анатоліївна

(освіта)

11

Вінярський Валентин Михайлович

(пенсійний)

12

Федик Сергій Григорович

(податкова)

13

Вандоляк Анатолій Володимирович

(центр зайнятості)

14

П'ятак Галина Василівна

(соцзахист)

15

Лех Олександр Володимирович

(ДАІ)


   Як нам стало зрозуміло (результати обробки отриманих даних довели) -  люди  спостережливі: вони гарно бачать і добре розуміють, що робити щось і підтверджувати свою діяльність реальними та конкретними результатами – це зовсім різні речі, водночас, говорити, обіцяти, створювати ілюзію, що робота робиться – це  аж ніяк не працювати. Все це вони підтвердили своїм голосуванням, оцінюючи роботу місцевих клерків.
   На разі,  власне, про результати нашого рейтингового голосування. Адміністрація сайту обробила дані, отримані в результаті опитування відвідувачів сайту. Наголошуємо – дослідження не було репрезентативним, воно грунтується на думці інтернет аудиторії нашого сайту, тому підсумок не може претендувати на математичну точність і абсолютну об’єктивність, втім, цифри дають гарну можливість скласти думку – хто із номінантів рейтингування працює на громаду, хто вдає що працює, а хто – взагалі працює проти громади, при цьому займаючи посаду й отримуючи зарплатню.
   Перейдімо, врешті-решт,  до цифр.
Номінація – найпопулярніші.
   Найбільшу кількість відвідувачів сайту схвилювала діяльність таких районних керівників, як Вербановський В.В., Воротний О.А., Поворозник В.В., Дралюк М.І., Садовська Л.А. Найменше - діяльність Вінярського В.М., Мельника М.Б., Федика С.Г., Вандоляка А.В., Поповича О.Л.

Номінація – найбездіяльніші.
  Тобто ті, котрі імітують свою діяльність на посаді керівників – і тільки. Найбездіяльнишими відвідувачі сайту, котрі взяли участь у голосуванні, визнали Мельника М.Б., Вандоляка А.В., П’ятак Г.В., Вінярського В.М., Поповича О.Л.
    Самими діяльними за результатами голосування виявились: Вербановський В.В., Садовська Л.А., Воротний О.А., Федик С.Г., Гриб О.В.

   Але куди направлена бюрократична енергія саме цих та інших чиновників, можна побачити із наступних двох рейтингів.
Номінація – найбільший негатив.
   Найбільш негативно оцінена робота таких керівників, як Вербановський В.В., Садовська Л.А., Гриб О.В., Лех О.В., Воротний О.А.

Номінація – найбільший позитив.
   Пальму першості в позитивній оцінці відвідувачів нашого сайту, отримали Дралюк М.І., Федик С.Г., П’ятак Г.В., Поворозник В.В., Чижик В.О.

   Так як, діяльність кожного чиновника оцінювали і негативно, і позитивно – повну і об’єктивну картину можна отримати, лише співставивши ці дві оцінки, віднявши від позитивної - негативну. Що ми й зробили.
Номінація – „Хто не працює, той їсть!”.
    Перші (зелені) місця у цьому рейтингу посіли: Дралюк М.І. (позитивна оцінка переважає негативну на 42,3 %), Федик С.Г. (на 31,7%), П’ятак Г.В. (на 31%), Поворозник В.В. (на 13,7%), Чижик В.О. (на 7,1%).
   Отже, лише у 5 чиновників із 15 позитивна оцінка їх діяльності переважила негатив. Такий позитивний баланс довіри дає їм моральне право не тільки продовжувати роботу, але й бути прикладом для інших.
     В решті, залишилися ті, котрі завершують рейтинг 15 керівників Городоччини. Очолює антирейтинг Лех О.В. (негативна оцінка переважає позитивну на 50%), Гриб О.В. (на 50,4%), Садовська Л.А. (на 48,75%), Вербановський В.В. (на 47,5 %), Вінярський В.М. (на 43,2%). Такі невтішні результати, як ми вважаємо, мали б спонукати цих посадовців  задуматися, як вони працюють і чи працюють взагалі, переглянути свої стилі та методи роботи - і в кінцевому варіанті виправити результати своєї діяльності або, зрештою, відмовитись від нерезультативної, хоча, можливо, й досить бурхливої пусто-порожньої імітації діяльності на посаді, на якій із своїми обов’язками просто не справляються…
     Якщо ні, то чиновники, котрі опинилися у «хвості» цього рейтингу, аж ніяк не заслуговують на те, щоб не працюючи займати свої посади й отримувати зарплатню із сплачених нами податків. Якщо наш район претендує на розвиток, то він потребує чиновників котрі будуть вносити свій реальний і позитивний вклад у розвиток Городоцької громади і Городоччини в цілому.
Категорія: Мої статті | Додав: Gorycvit (01.09.2012)
Переглядів: 3036 | Коментарі: 18 | Теги: чиновники, рейтинг, Городоцький район, влада | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 181 2 »
0
18  
Про що можна сьогодні говорити, якщо всі керівники - на виборах...

0
17  
Отож, минулі - помаранчеві, на мій погляд, підгодовували, а самі залишали собі залишки від "столу". Тому теперішні-блакитно-білі не можуть нічого суттєвого "накопати" на попередників. Водночас, самі, зрозумівши, що "годівниця", як не як, але наповнюється і віддавати кошти, які самі йдуть до рук, якось не з р руки - вирішили взагалі не ділитися з тими, хто потребує і наповнює казну. Тож маємо, як сказав класик, те, що маємо. Порожню державну казну - велику годівницю, з якої щодня ласують великі хижаки. А з годівничок дрібних (місцевих - обласних, районних і сільських) - якщо й звідти не заберуть - виїдають шакали місцевого розливу (місцеві владці і їх пристосуванці). Громади, як не хотіли, не могли і не пробували втручатися у "розподіл трапези" - так і роблять це досі. Тож кого звинувачуєм? Їх? Чому? Може, пора почати винити себе? У всьому, що маємо...

0
16  
БЮДЖЕТНІ КОШТИ. Саме вони є каменем спотикання влади. Будь -якої. Чому? Усі рвуться туди, де йде їх розподіл. Або до команди, яка буде їх розподіляти. Що дивно, на мій погляд - громади, які мають повноваження контролювати і процес наповнення бюджету, і розподіл коштів, поповнений тією ж громадою, не зацікавлені даним ресурсом, який поповніє її же кишені. Чому? Інфантильність, розумова і громадська пасивність... 80% представників усіх громад. Зрештою, можу порівняти, минула влада якось зуміла налагодити "підгодівлю із годівниці"... Саме так, як на мене, можна назвати бюджети усіх рівнів. Годівниця. Для тих, хто не може або не вміє на себе заробляти. І для того- щоб вони стали на шлях розвитку. Але будь-яка годівниця - це приманка для коршунів, які відганяють дрібне птаство і годівницю перетворюють на домашній холодильник...

0
15  
" Голосувати за вовків можуть лише ті барани, які не задумуються звідки візьметься обіцяний за їх голос шашлик" (Ю.Луценко).

0
14  
А що там - з Верховною Радою і Володьою? Розкажіть - бо не в курсі.

0
13  
для свідок. hands hands hands :hand

А ми як того усі бажаємо!
hands hands hands hands hands hands hands s: hands hands hands

0
12  
Дістали "главного" за землю, ту що вони з Гєною вкрали у людей Городоччини, дійшло до Верховної Ради і вище. Бачили би люди як воно плювалося слиною і казало що розбереться з депутатами міської ради- словами не передати......В той момент бажав йому щоб він лопнув від злості, або захлиснувся своєю слиною-ядом.

0
11  
Колосальну роботу проведено. Гарну зроблено справу - люди повинні своїх "героїв" знати. Но мені прикро, що в нас такі керівники. Адже яке керівництво в державі і на місцях - таке і життя. Ми заслуговуєм на краще.

0
10  
давайте щось про вибори, в смислі рейтенгування. А то всі круті сайти його проводять. а ви шо - хуже? wink

0
9  
Городку. А Вовік рве і мече ікру весь час!!! І федь з ним!!! А за то що звезда він на цім сайті - правда в лапках - точно має Оксані дякувати!!! Хто про нього правду пише як не вона тут!!! І про всіх решту!!!! Радішевська - РЕСПЕКТ!!!Давай нове якесь рейтингуваня!!! hands hands hands hello respect respect respect ok mobile music smok thumb

1-10 11-18
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Да, і мене теж дуже цікавить,  що зроблено мерією самотужки за два роки до створення громади і вже майже півтора роки після її створення? Що утеплено, збудовано, відремонтовано, перекрито? Що конкретно зроблено за кошти міста і тепер вже громади для людей і організацій? Бо не спостерігаю нічого такого.

Що ти мелеш, для Я которий????? А в рішеннях сесіях де все береться???? Може ти туди впихаєш??? Чи хто з депутатів??? Чи депутат???? От блін, умнік!!!

Стосовно "А що неправда що вихованці музичної школи, Будинку дитячої творчості, спортивної школи в жахливих умовах? То зайди і подивись, а не вихваляй горе "керовників", що вони ще в порівнянні нічого." Всі знають, чому вони в таких умовах. І які умови в декого, теж знають.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0