Нд, 25.02.2018, 06:03
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Видео

Головна » Відео » Діяльність органів самоврядування » Городоцька міська рада

6 сесія Городоцької міської ради 17.05.2016

04:18:39
Перегляди: 3 Додав: Gorycvit Gorycvit 
Опис матеріалу:

6 сесія Городоцької міської ради 17.05.2016

Рік: 2016
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 04:18:39
Автор: ГОРОДОК-LIVE
Всього коментарів: 111 2 »
0
11  
Як можна тебе зрозуміти! Навіть тобі поспівчувати! Навіть поплакати з тобою ще комусь в жилетку! "Не треба нікого в Городку і в районі - тільки міська рада". Слава, слава, слава!
А тепер по суті. Якби не було тих, кого ти назвав(ла)- перерахував(ла), що би виробляла і навиробляла би ця міська рада! Підтримую тебе - міська рада людям потрібна, але... без тих, хто там зараз сидить. Ні їм люди не потрібні - до одного місця їм міліонерам люди, ні вони людям теж.  Не віриш? Людей спитай.

0
10  
Міська рада якраз і потрібна, тому шо вона найближче до народу, непотрібні якраз структури, які паразитують на бюджеті. Як ото адміністрація, района рада, прокуратура, які як не кавують то чаюють, района газетенка яка гонить пургу, позалишати в них по дві три людині і повірте, толку буде більше, бо будуть працювати

0
9  
Де в протоколах виступи та доповнення депутатів?

0
8  
Тепер зрозуміла поведінка на сесії ткачука. Канкретнікам дають перед зібранням пурген. А так як Володимирович давно не підвозив, то його понесло.  Це і є обличчя конкретних справ!

0
7  
Тим, хто "для людей"... Якщо одна тільки громада має робити все сама для себе - і насаджувати, і упорядковувати, і прибирати місто, і будувати і все решта - то навіщо та вся братія в міській раді і взагалі вся міська рада? Може якось обійдемось без них?

0
6  
на   "камчатці" сидять канкретні  депутати які постійно щось кукурікають невпопад, а міський голова не приводить їх до порядку, адже кукурікає матюками і про те, що  попередні депутати нічого не робили, а голова теперішній був депутатом міської ради попереднього скликаня виникає питання а шо робив він...

0
5  
Підтримую, тільки контексті навести порядок. Але по справі "цюрюкання" то треба дуже хорошо перевірити скільки і куда " пішли" податки громади???

0
4  
Міська рада працює на людей та для людей, не звертає уваги на цюрюканя, краща подивтся як працює РДА і районна рада, роззуйте вочі трохи а якщо не байдужий до долі міста і району, бери громаду та елементарно попрацюй на благо міста, побрибирайте алейку, заметіть сміття біля себе, вкрутіть лампочку в підЇзді а потім критикуйте  ящо не поможе, приміть пургену це заспокоїть

0
3  
Поіменне голосування нарешті, з другого заходу проведено майже законно. Беріть уроки у свого старшого брата районної ради, там усе ідеально з першого разу

0
2  
thumb

1-10 11-11
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0