Пн, 25.06.2018, 15:15
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Видео

Головна » Відео » Діяльність органів самоврядування » Городоцька міська рада

6 сесія Городоцької міської ради 17.05.2016

04:18:39
Перегляди: 3 Додав: Gorycvit Gorycvit 
Опис матеріалу:

6 сесія Городоцької міської ради 17.05.2016

Рік: 2016
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 04:18:39
Автор: ГОРОДОК-LIVE
Всього коментарів: 111 2 »
0
11  
Як можна тебе зрозуміти! Навіть тобі поспівчувати! Навіть поплакати з тобою ще комусь в жилетку! "Не треба нікого в Городку і в районі - тільки міська рада". Слава, слава, слава!
А тепер по суті. Якби не було тих, кого ти назвав(ла)- перерахував(ла), що би виробляла і навиробляла би ця міська рада! Підтримую тебе - міська рада людям потрібна, але... без тих, хто там зараз сидить. Ні їм люди не потрібні - до одного місця їм міліонерам люди, ні вони людям теж.  Не віриш? Людей спитай.

0
10  
Міська рада якраз і потрібна, тому шо вона найближче до народу, непотрібні якраз структури, які паразитують на бюджеті. Як ото адміністрація, района рада, прокуратура, які як не кавують то чаюють, района газетенка яка гонить пургу, позалишати в них по дві три людині і повірте, толку буде більше, бо будуть працювати

0
9  
Де в протоколах виступи та доповнення депутатів?

0
8  
Тепер зрозуміла поведінка на сесії ткачука. Канкретнікам дають перед зібранням пурген. А так як Володимирович давно не підвозив, то його понесло.  Це і є обличчя конкретних справ!

0
7  
Тим, хто "для людей"... Якщо одна тільки громада має робити все сама для себе - і насаджувати, і упорядковувати, і прибирати місто, і будувати і все решта - то навіщо та вся братія в міській раді і взагалі вся міська рада? Може якось обійдемось без них?

0
6  
на   "камчатці" сидять канкретні  депутати які постійно щось кукурікають невпопад, а міський голова не приводить їх до порядку, адже кукурікає матюками і про те, що  попередні депутати нічого не робили, а голова теперішній був депутатом міської ради попереднього скликаня виникає питання а шо робив він...

0
5  
Підтримую, тільки контексті навести порядок. Але по справі "цюрюкання" то треба дуже хорошо перевірити скільки і куда " пішли" податки громади???

0
4  
Міська рада працює на людей та для людей, не звертає уваги на цюрюканя, краща подивтся як працює РДА і районна рада, роззуйте вочі трохи а якщо не байдужий до долі міста і району, бери громаду та елементарно попрацюй на благо міста, побрибирайте алейку, заметіть сміття біля себе, вкрутіть лампочку в підЇзді а потім критикуйте  ящо не поможе, приміть пургену це заспокоїть

0
3  
Поіменне голосування нарешті, з другого заходу проведено майже законно. Беріть уроки у свого старшого брата районної ради, там усе ідеально з першого разу

0
2  
thumb

1-10 11-11
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі

Ти правий як ніколи, Плутарх! Тому, хто плазує перед владою, це слави не додає. А  тому, хто не плазує перед владою, слави не треба - і перед ним плазує влада. ))))))

Сіру. Не керувати вміти треба чи управляти іншими. А сприймати вміти треба, як є: і себе, і інших. Поки ти до цього не доростеш, Сір, людини з тебе не вийде.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0