Гостьова книга - Городок-live
П`ятниця, 19.12.2014, 17:24
Вітаю Вас Гість

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 ... 527 528 »
Показано 1-15 з 7912 повідомлень
7912. Як вам таке!?   (Сьогодні 12:14)
На ком собирается экономить Минфин: от детей до чиновников

Інформаційна довідка щодо змін до законодавчих актів
http://zn.ua/ECONOMI....4_.html

7911. Неля Пославська   (Сьогодні 12:06)

7910. для Пашла_вської   (Сьогодні 11:44)
Так очоль раду!
Наведи порядок!
Будь людиною!

Слава нації!

7909. ХОЗАРИНИ і НЕЛЯ   (Сьогодні 11:44)
Неля пройшла американську несистемну підготовку. І сьогодні ця "скромна персона" яка мало що розуміє в суспільних процесах, намагається повчати.  Синдром вчителя відбився в неї на генетичному рівні?!

7908. Неля Пославська   (Сьогодні 11:32)
Хоча, в силу останніх подій які відбуваються в Україні, я пересала дивитися радянські/російські фільми, але переглянувши коментарі останього коментатора "ХОЗАРИНИ і НЕЛЯ", якому, видно, також не дає спокою "моя скромна персона" в мене промайнула лише одна думка: 

7907. ХОЗАРИНИ і НЕЛЯ   (Сьогодні 11:21)
https://www.youtube.com/watch?v=I4BkYlThilc 
Обращение к "гоям".

7906. ХОЗАРИНИ і НЕЛЯ   (Сьогодні 11:19)
https://www.youtube.com/watch?v=TZF8j_IfUUo 
Хазары и украинский флаг

7905. Неля Пославська   (Сьогодні 10:18)
p.s. Перепрошую за ̶о̶р̶ф̶о̶г̶р̶а̶ф̶і̶ч̶н̶і̶ технічні помилки у своїх коментарях.  Будуть ще питання, запитуйте. При можливості - відповім. Всім - гарного дня! smile

7904. Неля Пославська   (Сьогодні 10:12)
Вирішила ще тут, на сайті, перепостити інформацію із сайту Городоцької РДА, про створення "ініціативної групи" і як результат "громадської ради" при РДА. Може хтось із читачів, чи коментеторів захоче уввійти/очолити даний орган.

Відповідно до Постанови КМУ від 26 листопада 2014 року повноваження громадських рад, утворених до 22 лютого 2014 року, припинені.

З метою оновлення Громадської ради 26 грудня о 13.00 год. в районній державній адміністрації(кабінет заступника голови районної державної адміністрації) відбудуться збори з формування ініціативної групи для організації виборів до громадської ради.
Ініціативна група є рушійною силою в процесі підготовки установчих зборів інститутів громадянського суспільства, від якості роботи якої залежить якість проведення зборів, а певною мірою і якість усього «виборчого процесу».

Запрошуємо всіх тих, хто бажає брати участь в управлінні державними справами, здійсненні громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади та у вдосконаленні роботи зазначених органів, у розв’язанні питань, які мають важливе суспільне значення представників інститутів громадянського суспільства району, зокрема, громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України, увійти до складу ініціативної групи з підготовки установчих зборів громадської ради при РДА.

Заяви про участь в установчих зборах приймаються за адресою:
м. Городок, вул. Шевченка, 20, (районна державна адміністрація, сектор інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату адміністрації, кабінет № 7, тел. 5-01-48).
17.12.2014

7903. Неля Пославська   (Сьогодні 10:08)
Що стосується "громадської ради". Знову, таки, хочу вас заспокоїти, оскільки не претендую на те, щоб очолити цю раду.
Але, знову, щоб писати про "громадську раду", потрібно добре знати суть питання. В мене склалося враження, що ви не до кінця розумієте, про що йде мова.

1. Оксана Максімова-Радішевська була обрана головою позафракційної депутатської групи "Громадська рада", яка була сформована під час "Майдану". У теперішньому ж випадку, мова йде про дорадчий орган при будь-якому центральному органі виконавчої влади. Згідно постанови КМУ:  http://zakon1.rada.gov.ua/laws/show/996-2010-%D0%BF
У нашому випадку мова йде про громадську раду при Городоцькій районній державній адміністрації.

2. Із сайту Городоцької РДА: "Відповідно до Постанови КМУ від 26 листопада 2014 року повноваження громадських рад, утворених до 22 лютого 2014 року, припинені."  Зараз йде мова про формування нової ради при РДА.
Про що і написано на сайті РДА: http://gor-adm.gov.ua/novosti.html
Наразі йде мова про " формування ініціативної групи для організації виборів до громадської ради".

3. Так що ви, шановні "смерть ворогам" та "патріот", можете увійти, як до ініціативної групи, так і до складу самої громадської ради при РДА. Скажу більше того, ви можете і очолити даний орган при РДА, якщо за вас проголосує більшість від складу ради. Успіхів вам! smile

7902. Неля Пославська   (Сьогодні 09:52)
Шановні дописувачі/коментатори "смерть ворогам" і "патріот". 
Дякую вам за вашу небайдужість, у тому числі і до мене. 

Відповідаю вам на запитання, які вас так хвилюють.
1. "Неля мерзла". Неля - не мерзла, Неля була тепло одіта.

2. Я не претендувала і не претендую на жодні посади ні під час Майдану, так і після, як у місті, так і у районні. Але, якщо і поступлять якісь пропозиції, тоді буду думати. 

3."Чим зараз займається ГО Майдан?". Для того, щоб задавати таке питання, потрібно чітко для цебе усвідомити, що Ви, шановний патріот, маєте на увазі під ГО "Майдан"? Якщо Ви маєте на увазі наш городоцький "Майдан", то він відіграв свою роль. І я, як і всі інші учасники Майдану - виходила щодня, щоб підтримати тих людей, які стояли на києвському "Майдані". Наразі в городоцькому районі сформовано багато інших громадськийх обєднань, які активно продовжують розвивати наше городоцьке громадянське суспільство. Це і "Городоцька самооборона Майдану", це і ГО "Молодь в дії", це і багато людей-волонтерів, які без будь якої реєстрації ГО роблять багато як для нашої громади так і для  бійців АТО.
Якщо ж Вас іще цікавить моя участь у "волонтерській роботі". То я не є волонтером. Я як і багато інших, просто перераховую власні кошти на рахунки волонтерів, в моэму випадку це волонтер Наталія Юсупова, яка займається питаннями важкопоранених бійців із зони АТО.
Якщо Вас цікавить скільки я перерахувала власних коштів, підійдіть до мене я Вам роздрукую виписку із своєї банківської картки.

4. Що ж стосується подальшої долі ГО "Майдану", то можливий і 3-тій "Майдан", але це буде вже інший "субєкт діяльності".
Хоча, на мою думку, у людей вже будуть інші методи впливу на теперішніх(нових/старих) чиновників, це не обовязково має буде "Майдан" такий, який був раніше.

7901. Ой-ой-ой   (Сьогодні 09:16)
Нелю жалко, і БЮТ жалко, і Головату жалко, і мадан жалко..........
Оксана молодець хоч щось робить. Хоч не все виходить, але робить +++

7900. Патріот   (Сьогодні 07:29)
По вашому Неля мерзла на Городоцькому майдані щоб стати головою громадської ради ? Наскільки я пам"ятаю її обирали головою ГО "Майдан" , а головою Громадської ради було обрано Оксану Радішевську. Взагалі було б цікаво запитати Нелю чим зараз займається ГО"Майдан" і що вона особисто зробила в цій організації. На майдані мерзло багато людей - а жалко тільки одну Нелю (певно самий заслужений учасник майдану ??? ).

7899. смерть ворогам   (Вчора 21:38)
прочитав на сайті РДА:

Цитата
Відповідно до Постанови КМУ від 26 листопада 2014 року повноваження громадських рад, утворених до 22 лютого 2014 року, припинені.
http://gor-adm.gov.ua/novosti.html
Пані Неля мерзла всю зиму, щоб стати головою ради, а тут її розігнали і хочуть створити собі нову, та чи з нею чи може її к бісу геть!
Шкода жінка намерзлася  :D

7898. Маскувальна сітка для АТО   (Вчора 19:20)
Продовжується акція по плетінню маскувальної сітки для воїнів зони АТО - з фантастичною швидкістю, неймовірною якістю та захмарним патріотизмом.Першими справилась із завданням Лісовідська ЗОШ.Сітку назвали "Оберіг". Другою була ЗОШ с.Бедриківці. Сітка "Берегиня-Вікторія". Листи та привітання з Новим роком та Різдвом будуть доставлені нашим героям найближчим часом.


Ім`я *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі

Не сєдіна вдарила! А правда!  А він та Ко так її не люблять!!! killed

Бо він там малодой, на картінкє. Сивина вдарила, а методи роботи залишилися ті ж самі.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0