Гостьова книга - Городок-live
П`ятниця, 09.10.2015, 10:46
Вітаю Вас Гість

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 ... 653 654 »
Показано 1-15 з 9805 повідомлень
9805. Володимир Яремчук_ЧУЖИНЦІ   (Вчора 10:12)
http://www.yatran.com.ua/articles/645.html

Чи ти тепер, чи предок твій колись прийшли сюди, в чужий для себе край.

Твої стежки, мої стежки сплелись в химерну сув’язь – спробуй, розмотай…

 

Були ви чи рязанські, чи тамбовські…Тепер уже домівка ваша тут.

Як справжні, істинні сини московські – в моїм краю ви свій ввели статут.

 

Державці ваші ще і дотепер пильнують зірко, щоб тримався він.

Імперський дух живучий ще не вмер. Він кожен день тривожно б’є у дзвін!

 

Він тут плекає милу вам Росію, не чуючи століттями мене!

Духовну ниву - що лишень засію

  -посіви ще у сходах перемне!

 

Він тут чужий, а каже – патріот.

  Ая, хоч дома, - націоналіст.

Державно й твердо нищить мій народ: цвіт яничарства, мов бур’ян, поріс.

9804. НАРОД вигасає.   (Вчора 09:48)
Український народ, який позбавлений і землі іхудоби, поступово буде вигасати.
Знищив худобу українського народу таємний агент Америки - Ющенок. А землю відібрав інший агент - Кучма. Тепер вся земля арендована іноземцями, а хлібні заводи у Києві належать лондонським власникам.

9803. освітянину   (06.10.2015 20:03)
До чого тут Пунда, Кропивницький розпорядився особисто, Дутковський повів себе правильно після свого звільнення, от і заслужив.

9802. Для 9798   (06.10.2015 19:38)
Видно, що кандидати в мери уважно читають дописувачів. Що ж, дійсно, працював не в сільгосптехніці, а в сільгоспхімії. Але все інше не бруд, а правда. Але фігура явно не самостійна,  як у тому фільмі "по совєту друзєй решил купить Москвич". Не написали ж Ви успішно пішов працювати в управління с г господарства. Усім же відомо, що с г господарство у районі приватне і ні на надої у корів, ні на збір пшениці, гороху та сіна управління не впливає, просто досиджують хто до пенсії, а хто до реформи... smile

9801. @Гирі тягати і дурень зможе@   (06.10.2015 16:45)
Фотографії з мясоголовими розмістив ЛАБАзович у своїй партійній газеті "Партія ПОРУЧ".   Можливо малося на увазі "покруч".    Цей проект розрахований на підтримку городоцького СПОРТЗАЛА. У Хмельницьку буде драчка між трьома кандидатами на мера. Спортзал на Чорновола  буде підтримувати кожного з переможців,  аконкретно ставить на двох.  Є парашенківський кандидат - він же від спортзала.  На кандидата від "Батьківщини" мають надію пенсіонери-бабульки. А ще на нього має надію Спортзал. Олег Лукашук голова обласної організації СДПУ(о). А власником СДПУ(о) є Віктор Медведчук - співзасновник "Епіцентру".

9800. й233   (06.10.2015 11:32)

9799. Освітянин   (06.10.2015 10:22)
От ми все про вибори, а в нас в освіті зміни! Пунда заставив Істратову написати заяву про звільнення і на її місце Дутковського поставив, певне шоб вину перед ним загладити, шо його місце посів!  wacko

9798. 9774 для9783   (06.10.2015 08:06)
Василь Рудь ніколи в сільгосптехніці не працював. Якщо  хочете лити бруд поцікавтеся де він працював. Він прийшов працювати в збанкрутілу сільгоспхімію ( де успішно працював,),а потім пішов працювати в управління сільського господарства.

9797. громадянин   (05.10.2015 20:58)
А запитайте того сивочолого сиксота, чому він з своїм синочком не пропіарився на фронті, як Чепки? Гирі  тягати і дурень зможе, тільки кому від того користь? Краще б ящики з снарядами подавав.

9796. .   (05.10.2015 19:08)
Усі проблеми сьогодні перекидають на війну, вже меньше на Яника.А, що буде завтра коли війна закінчиться,  життя так і не покращиться і в ЄС через яке доречі все і почалось нас так і ніколи  повноцінно не запросять..Певно будемо повторювати все по колу і вишуковувати нових Яників..

9795. 2   (05.10.2015 18:55)
На майдані найбільше обіцяли Яценюк,Тягнибок, Кличко.Порошенко грав в свою гру і теж багато чого обіцяв.До ВР свобода  і правий сектор йшли під різними прапорами, але  не попали, перед тим зробили усе, щоб в парламент не пройшли комуняки, ну для того, щоб зайняти цю нішу.Сьогодні ці хлопці обєднались в надії на те, що візьмуть реванш на місцевих виборах і зроблять хорошу платформу на парламентських і президентських виборах.Вірити ні тим ні іншим  до кінця не потрібно у них у всіх свої плани і українські люди в них нажаль не входять, це лише політичні проекти, які виконують свою роль, тоді коли прийде їхній час.Чепків почали розкручувати, ще декілька років назад, це була своєрідна підготовка, газети, чисто "український" канал 1+1, цікаві історії про  батька і сина і тд..насправді один Господь знає де вони були і скільки, тому, що можна бути один день на війні і зробити з цього цілу драматичну стрічку, а можна один рік і на кінець загинути, як наші земляки царство їм небесне і вічна память, про  яких нажаль вже майже усі забули.. лихо закручена історія  з Чепками дійсно придумано досить цікаво, можливо все це десь і спрацює, але великий відсоток цей проект не набере...

9794. я-я   (05.10.2015 18:35)
Омельчук це навіть не вчорашній день, це позавчорашній день Городка. Забудьте про нього назавжди. Він добре тягає гирі, виграє медалі, це його.

9793. ми   (05.10.2015 18:00)
Омельчук знову рветься на голову адміністрації, щоб красти.

9792. Для 9791. жителя-наклепника   (05.10.2015 15:40)
Порошенко організував з Яценюком і київськими "ударівцями" та з "Батьківщиною Майдан на американські гроші. На майдані Порошенко багато що обіцяв. Антимайдан організував Аваков та інші харківські та донецькі жиди та ахметови.  Коли не вийшло зіткнення то найняті снайпери відкрили вогонь в обидві сторони. Сьогодні на стороні сепаратистів воює ізраїльський батальйон Іноземного легіону.  А Омельчук продовжує воювати проти "свободівців" і пише всяку ахінєю. Напевно обіцяли посаду?!

9791. житель   (05.10.2015 15:30)
Свобода вже раз перемогла згадайте де і з ким стояв Тягнибок і, що ми маємо на сьогодні?Війна, ціни на газ, електроенеогію, продукти і це, ще далеко не повний перелік, а головне згадайте, яким чином ці хлопці прийшли до влади, через смерть небесної сотні і тільки не пишіть, що свободовці не були при владі.згадайти, хто очолював ключові посади на західній Україні, хто очолював після "побитого свободівцями" Пруса Хмельницьку ОДА.Ну а, ще згадайте події біля Верховної Ради, не берусь стверджувати хто там насправді вбивав людей, але якби свобода в той день не звезла з всієї України людей, то небуло б і ніяких конфліктних ситуацій, а так смерть людей є напевно і на совісті таких , як Тягнибок..


Ім`я *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
як у тому прислівї  "Без води не туди і не сюди".

З артезіанської  скважини добра вода, вони про це вже знають, а прості люди най травляться водою з білим або ржавим осадом.

Люди ходили питати його, де ж та обіцяна скважина і вода??? То він сказав, що старий чоловік і вже почті не мер!!! Хай молоді скважину строять!!! Але старий чоловік в обласну раду кандидатом від Гереги випхався від Городка!!!! Треба  Городку таких депутатів в області??? Стид і срам! Брехуни!!! І бездарності!!! Навіть документів на скважину не підготували! А народ півроку брехали що вода буде!!! Куда той Герега дивится???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0