Гостьова книга - Городок-live
Середа, 10.02.2016, 19:37
Вітаю Вас Гість

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1 2 3 ... 745 746 »
Показано 1-15 з 11183 повідомлень
11183. pyf.xbq   (Сьогодні 18:44)
Сьогодні в міській раді зробили почин-реабілітувати злодюг ментовских.Зубик рішив востановити нальника .який не пройшов атестації.слідчого зозулю.а про леха забув?Ця погань також не пройшла.Для чого люди зубика вибирали.стягувати в місто друзей поворозника?

11182. Ер Дік   (Сьогодні 12:04)
Безідейно багата меншість потужніша за ідейно багату більшість, бо орудує грішми сьогодні і тут таки, (за вийнятком, звісно закордонних вкладень),  тоді як другі пропонують їх ідеї на майбутнє колись". Українське простонародне "Чо бідний, бо дурний. Чо дурний, бо бідний."

11181. 1   (Вчора 23:47)
Штани, штанці.  оце високий рівень дискусії.

11180. гість   (Вчора 22:13)
Чим більше людина хоче щось зробити для міста, то її так обгадять що відпадає бажання робити, а такі як  патріоти з бюту ні чого нероблять тільки шукають інтриг то їм все сходить з рук. Візміть Зборовського не дурно ж пішов з посади голови партії ,все що треба забрав, накрав,обдурив тепер руки вмив і спокійно протирає штанці в рда і думає як і кого облити гразюкою, хоч сам повуха в лайні. А Шоловей чесний патріот на кінець то прийшов до руля він так цього хотів. ну-ну покеруй.

11179. Я   (Вчора 22:09)
З чого ви вирішили, що я щось визначаю і когось захищаю?

11178. олександр шоловей   (Вчора 22:00)
Депутати ВО БАТЬКІВЩИНАі наші побратими від ВО СВОБОДА в повному складі голосували ПРОТИ цього виконкому Можете шановний звернутись у міську раду де вам це підтвердять.

11177. Для 11175   (Вчора 21:04)
Чому Ви вирішили, що визначаєте, хто слабший і хто відбився від стада, того ви і захищаєте від вовків. Може, стадо баранів добровільно йде на шашлики, так визначено з початку світостворення, і ніколи Ви цього не зміните.

11176. собаки не винні   (Вчора 20:08)
так назвав свою статейку в районці кривий, де написав як мало не змочив штани коли коло нього пробігла купа собак. а хто винен??? ті собаки ж не вчора почали бігати, вони вже давно страшать дітей по вулицях а попередня влада і не чухалась. щоб щось зробити і кривий не переживав раніше про це. Цікаво що ж таке сталося що він зараз розпериживався... і ще хватає наглості щось вказувати новій владі, коли самі нічого не зробили. громадська рада ще вторік написала їм про той фонд який стерилізує собак, то чого вони не налагодили тоді співпрацю??? бо фонд бесплатний і навару не буде??? стидно батенька, свої гріхи на чужі плечі перекидати

11175. Я   (Вчора 19:43)
А хто сказав, що громада це я, що я говорю про себе? Громада - це люди, які  є активними самі по собі і тримаються разом, щоб відбивати себе і тих хто поруч від знахабнілих  "пастухів", які думають, що царі,і ведуть стадо на заклання-шашлики,  і "вовків", які люблять поживитися слабшими, що відбились від стада.

11174. Ер Дік   (Вчора 19:19)
Дехто вважає що нам треба сорок років блукати пустелею, поки доберемось до просвітку.
Але в такому разі спершу мусимо перетворити Україну на пустелю, що в нас успішно і робиться:
одні вимирають, другі виїжджають, а треті не народжуються, завдяки чому через сорок років
долатимуть українську пустелю вже якісь чужокраїнці. То що - і далі будемо вироджуватися?!

11173. 321   (Вчора 15:21)
А хто казав, що ми за них голосували.

11172. житель   (Вчора 15:06)
Люди порядні і добрі!Подивіться.як уся ця мерзота(поворозник.парамей.дідусь кривенький )і інші не навидять жителів нашого рідного міста.Ніяк не можуть відійти від корита.обливають усіх і вся брудом.а це вони довели до катастрофи наше місто.Питання до мера.чому можуть вас навчити ці злодюги.що ви вели їх у виконком?Депутати  від бют і свободи вам не соромно що ви за них голосували?

11171. Для 1170   (Вчора 13:11)
А чому Ви вирішили, що громада це тільки Ви, є і вівці є і вовки, які "ріжуть"  овець, приносять їх у жертву

11170. Я   (Вчора 09:06)
Для "громада некорисна". Чому вона має бути корисною чи не корисною? Вона або є, або її нема. По активності громада визначається і встановлюється - як громада, а не стадо овець. Тільки по СВІДОМОСТІ своїй і АКТИВНОСТІ -  наявності цього або відсутності.

11169. Я   (Вчора 09:03)
Міщанину. Риба за усіма правилами приготування так і чиститься - з хвоста. А голову мудрий повар відтинає першою. Бо риба, як відомо, псується саме з голови. А повару це треба, зіпсований рибний продукт?


Ім`я *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Сипле з неба чарівник зорі снігом срібним - хай всміхнеться вам Різдво, Вам і Вашим рідним!
Хай удачу принесе, щастя і надію,
подарує Вам усе,
про що серце мріє!

Рік Новий йде новим кроком... Всіх вітаєм з Новим роком!
Бажаємо здоров’я, доброї надії,
Хай в Новому році збудуться всі мрії.

Нова влада - тільки вивіска. Все в нас по-старому. Хащі, мусор не вивозять, води як не було так і нема. Мусорних ящиків по місту нема. Туалетів зовнішніх теж. І навіть мова про них не йде. Є що робити і нема кому.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0