Вт, 23.01.2018, 13:59
Вітаю Вас Гість

ГОРОДОК-LIVE

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: « 1 2 ... 844 845 846 847 848 ... 860 861 »
Показано 12676-12690 з 12904 повідомлень
0  
229. Підприємець   (12.12.2011 21:58)
Для Ау, він же рідний брат "Вазончика", він же двоюрідна сестра "Артеківського БОМЖА".
Читаю твоє повідомлення і бачу в твоїх "високоінтелектуальних висказиваніях" ... бомжа. Ти шо лі сайт вже створив і на ньому виставляєш свої розслідування, про землю біля "дубка" в т.ч.? Ти спочатку щось сам створи, а потім вчи інших! Сантєхнік хрєнов! smile А про "муху" э для тебе відповідь - ТАКИМ СПОСОБОМ НЕВЕЖЕСТВО ГОВОРИТ О СВОЕМ НИЧТОЖЕСТВЕ. :)))))

0  
228. Ау...   (12.12.2011 21:45)
Прочитав: О.Радішевська це робить відкрито, не ховаючись за різними видуманими псевдонімами.

Не смішішіть мої капці! Пані Радішевська така ж опозиція, як В.О. "Свобода" - опозиція до ПР... Жодної, дійсно гострої теми та такої, що справді шкодить ВВВ та Ко вона жодного разу не підняла. Ні як депутат, ні як репортер. Може я сліпий, але на цьому сайті ніякої статті Радішевської про землю біля "Дубка" не знайшов. Одне діло писати про обрізані ясені, а інше - про великі фінансові оборудки. Для влади Радішевське - це лише надокучлива муха. На нерви діє, але шкоди 0 нуль.

0  
227. Аліса з Зазеркалля   (12.12.2011 20:54)
Про яку "свою позицію" йде мова? В Городку є ті хто має "свою позицію". Та їх - одиниці, які губляться в цій біомасі.

0  
226. PEARL   (12.12.2011 20:09)
Для Г. Для того, щоб комусь писати "А чи є такі із дописувачів цього сайту, хто б міг підписатися під свїми коментарями", хочеться спитати: А ви, шановний, під "Г." що мали на увазі? wink

0  
225. PEARL   (12.12.2011 20:05)
smile
Дуже цікаво прочитати тут коментарі, для "тих хто ще не вмер". В мене таке відчуття, що більша половина наших жителів, як тут хтось написав, ВЖЕ ДАВНО - "ЖИВІ МЕРЦІ"...

0  
224. Г.   (12.12.2011 19:52)
Дійсно, треба мати гідність і професійну, і суто людську, щоби у глухій провінції відкрито висловлювати свою позицію, особливо тоді, коли вона іди в розріз із позицією влади. О.Радішевська це робить відкрито, не ховаючись за різними видуманими псевдонімами. А чи є такі із дописувачів цього сайту, хто б міг підписатися під свїми коментарями. Це б змінило формат дискусії, зробило б її більш предметною, без особистих образ.А то не зовсім коректно, коли поливаєш брудом людину знаючи, що нічим тобі вона відповісти не зможе.

0  
223. для педагога, Ау, гостя та інших ...   (12.12.2011 19:52)
Всі негаразди, які відбуваються від Києва до Городка спричинені не Тимошенко, Ющенком чи Януковичем. Вони є наслідком вашої-нашої особистої ліні, нікчемності та страху. Ви сидите по квартирах вдивляєтесь в монітори і... чекаєте коли хтось змінить ваше життя на краще. Ви вважаєте себе розумнішими, вищими ніж загал і врезультаті постійно знаходитесь в тому місці, яке так не любите. Ви не розумієте простих речей, а намагаєтесь вести полеміку про глобальне. А потрібно лише спуститись з небес і зробити такий примітивний і водночас такий важкий крок - взяти відповідальність за себе, свою сім'ю, країну. Саме зараз потрібно поборотися за себе, завтра вже буде пізно.
Для тих, хто ще не вмер - http://life.comments.ua/way/2011/12/09/308036/vvodim-stranu-uninie-dorogo.html

0  
222. Оксана Бонд журналіст Стара Синява   (12.12.2011 18:51)
Шановні Городчани!
На сьогодні досить нелегкою є життєва стежина справжнього журналіста! Враховуючи час змін в нікуди... Ви повинні з гідністю оцінити старання та активну життєву позицію вашого справжнього професіонала та журналіста Оксани Радішевської! Створити на ентузіазмі такий сайт, де кожен може висловити свою думку - повірте - непросто! Чого тільки варте його обслуговування та клопітка праця в розробці самого сайту й зборі та глибокого аналізу матеріалів... Удачі! Оксанко! Молодець! Так тримати!

0  
221. Ау...   (12.12.2011 15:02)
Чуднєнько. Давайте про Городок. У цьому випадку хотілося б почути офіційну позицію депутатів від опозиції міськ та райради. Чому опозиція мовчить і не звертається до людей? Чому не бореться? Тільки не треба казати, що місцеві ЗМІ контролює ВВВ - єще газета "Є". Є ксерокси і прінтери - роздрукувати сотню листівок - не проблема. Але тиша...
Тому спадають на думку чотири версії:
1. "Опозиція" мовчить бо у долі від дерибану
2. Депутати від опозиції вирішують свої питання і на все інще - чхати.
3. Бояться й пікнути...
4. Проблема надумана...

Що ж до писанини у цій гостьовій - то до цього ВВВ та іншим - байдуже...

0  
220. педагог   (12.12.2011 11:54)
А ми звикли вирішувати глобальні проблеми ( точніше б сказати, говорити про них)! Ось давайте поговоримо про Юлю. Та є там у Києві кому займатися цим питання, не городоцький це рівень. А, дійсно, подивіться , що робиться у місті та районі, грабують народ у відктиту, ні на кого уваги не звертають, такзвані правоохоронні охороняють не закон а своїх господарів. І хто тут повинен сказати своє слово? Депутати звичайно. Не віддали ж прибудинкову територію міські депутати Вербановському В.А. І коли б таку ж позицію заняли депутати районної ради - ніяких феодалів ту не було б.

0  
219. Я   (12.12.2011 09:03)
Ніби всім незрозуміло - дехто намагається перевести розмову в інше русло, щоб люди так і не дізналися - керівники району ділять між собою районні землі, опираючись як на закон на розпорядження голови адміністрації. А розмови душещипатєльні про поїздки до Юлі в Київ - пилюка в очі городочанам.

0  
218. Гість   (11.12.2011 23:47)
Я взагалі не понімаю, що ти хочеш, Ау? Визначся перед тим як щось писати і в когось щось вимагати. кожен має повне право писати таким чином, як йому до вподоби. І не внось негатив в спілкування. Ким би ти не був - ображати і принижувати не маєш права. хочеш їхати в Київ - вперед. А напрягати інших не треба. Самі захочуть - поїдуть. Яке тобі діло до того, хто як і що пише і робить?

0  
217. Ау...   (11.12.2011 23:16)
Шановна "Ха-Ха". Перш ніж ліпити цілу купу смайликів (а це при інтернет-спілкуванні - поганий тон, що свідчить про обмежений запас слів та невміння висловлювати словами свою думку", уважніше читайте, що Вам пишуть. Нижче я вже написав, що НЕ ПОЇДУ...

0  
216. Ха-ха!   (11.12.2011 22:31)
Мені і їхати в Київ не треба!!! Я вже в Києві!!! І прийду - якщо захочу!!! Під суд не прийду! Безполєзна трата часу! Постояти і поболтати!! А на серйозніше щось прийду!! І не ти АУ мене кликати туда будеш!!! hello flower lol shades v

0  
215. Ха-ха!   (11.12.2011 19:30)
А ти шановнЕ АУ туда поїдеШ?????? Ой сумніви в мене!!!!! І грошей тобі не треба!!! І їхати чи не їхати то не тобі судити!!!! Повідомити можеш!!! Запросити!!! А за ДЕПУТАТА - ОЙ ПОМРУ!!!! Респект!!!! Не знаю - то придумати можу!!!! blahblah bye cake deal facepalm haha hands killed


Ім`я *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0