Сб, 20.01.2018, 15:25
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Видео

Головна » Відео » Діяльність органів самоврядування » Городоцька міська рада

8 сесія Городоцької міської ради 09.09.2016

04:55:24
Перегляди: 8 Додав: Gorycvit Gorycvit 
Опис матеріалу:

8 сесія Городоцької міської ради 09.09.2016

Рік: 2016
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 04:55:24
Автор: ГОРОДОК-LIVE
Всього коментарів: 121 2 »
0
12  
Геологія - сильна наука, але вона не для простолюду. А тролити можна і святого Петра.

0
11  
Дощі пішли і колектори наповнились...

0
10  
Для прикладу впливу народу на рішення ради - більше води на Аеродромі та Мархлівці. Отак, панове городоччани. Беріть приклад з тих небайдужих
жителів, які своєю активністю подолали держбюрократію і небажання деяких
голів підняти сідало з свого сідала і щось таки зробити.

0
9  
Депутату. І що з того, що люди приходять? Рішення же приймається на "ура" - а по факту робиться великий і товстий шиш. Скільки всього заплановано по програмах і наобіцяно людям, а зроблено нуль цілих і кілька тисячних. Так що ходити і сидіти на сесіях і навіть приймати якісь рішення - це не означає, що ті рішення вступлять в силу і їх хтось має і буде виконувати.  Чи не так? Приклад? Площа міста, стоянки, зупинки транспорту на проїжджій частині, робота розважальних закладів в пізній час, нецільове використання землі і незаконні забудови і прибудови. Таке враження, що влади в місті точка НЕТ. А ви говоріть-говоріть на сесіях - ніхто вам не заважає.

0
8  
Народу. Про яких виборців мова? Ті, що приходять і голосують, а їх третя частина, голосують за свою приналежність у тій чи іншій партії. Бо як не прголосує - спитають. А за тих, що не голосують - проголосують члени комісій з партій, які добре платять. То виборці або партійні вівці, або продажні вовки, які роблять всіх разом виборців не відповідальними за результат виборів.  То хто тоді вибирає? Да-да, горстка магнатів, які сиплять грошима і запудрюють мозги людей через владні змі. Так що, народ, розслабся. Поки не ходиш, не усвідомлюєш, за кого можна і треба голосувати, не голосуєш - за тебе це успішно зроблять. А ти - нуль без палочки. Так було і є і буде - доки сам не змінишся і не зміниш ситуацію.

0
7  
За кого голосувати, це рішають виборці, але знати про весь той багаж, який пройшов у депутати і як вони працюють виборці повинні знати і бачити!!!

0
6  
Йди до дупи з своїми гаслами. Ти - підсадна утка

0
5  
Все просто - приходите - бачите і чуєте, що там діється. Потім думаєте головою, кого вибрали, вимагаєте виконання обіцянок. Якщо ж не хочете мати активну позицію, то не скигліть, що все кругом погано. Вашого скигління ніхто не чує. Масква слєзам нє вєріт.
І пам'ятайте: ! Мовчання свідка злочину зараховує цього свідка до співучасника !

0
4  
А толку ходити?!Всеодно буде не так як треба людям! А так як каМАНДІ треба і вигідно! Тіпа мер дав на ремонт криш в домах Матвєцевої сестри і Сандурскої! Що, в Городку  тільки ці дома град побив?! Собіна міську раду виділіть!! Бо дасть Бог і її треба буде ремонтувати!

0
3  
Все просто - хочете дізнатися щось - просто приходьте! Не сидіть дома. Приходьте, цікавтесь.

1-10 11-12
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0