Вт, 22.05.2018, 06:08
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Видео

Головна » Відео » Діяльність органів самоврядування » Городоцька міська рада

8 сесія Городоцької міської ради 09.09.2016

04:55:24
Перегляди: 8 Додав: Gorycvit Gorycvit 
Опис матеріалу:

8 сесія Городоцької міської ради 09.09.2016

Рік: 2016
Мова: Українська
Тривалість матеріалу: 04:55:24
Автор: ГОРОДОК-LIVE
Всього коментарів: 121 2 »
0
12  
Геологія - сильна наука, але вона не для простолюду. А тролити можна і святого Петра.

0
11  
Дощі пішли і колектори наповнились...

0
10  
Для прикладу впливу народу на рішення ради - більше води на Аеродромі та Мархлівці. Отак, панове городоччани. Беріть приклад з тих небайдужих
жителів, які своєю активністю подолали держбюрократію і небажання деяких
голів підняти сідало з свого сідала і щось таки зробити.

0
9  
Депутату. І що з того, що люди приходять? Рішення же приймається на "ура" - а по факту робиться великий і товстий шиш. Скільки всього заплановано по програмах і наобіцяно людям, а зроблено нуль цілих і кілька тисячних. Так що ходити і сидіти на сесіях і навіть приймати якісь рішення - це не означає, що ті рішення вступлять в силу і їх хтось має і буде виконувати.  Чи не так? Приклад? Площа міста, стоянки, зупинки транспорту на проїжджій частині, робота розважальних закладів в пізній час, нецільове використання землі і незаконні забудови і прибудови. Таке враження, що влади в місті точка НЕТ. А ви говоріть-говоріть на сесіях - ніхто вам не заважає.

0
8  
Народу. Про яких виборців мова? Ті, що приходять і голосують, а їх третя частина, голосують за свою приналежність у тій чи іншій партії. Бо як не прголосує - спитають. А за тих, що не голосують - проголосують члени комісій з партій, які добре платять. То виборці або партійні вівці, або продажні вовки, які роблять всіх разом виборців не відповідальними за результат виборів.  То хто тоді вибирає? Да-да, горстка магнатів, які сиплять грошима і запудрюють мозги людей через владні змі. Так що, народ, розслабся. Поки не ходиш, не усвідомлюєш, за кого можна і треба голосувати, не голосуєш - за тебе це успішно зроблять. А ти - нуль без палочки. Так було і є і буде - доки сам не змінишся і не зміниш ситуацію.

0
7  
За кого голосувати, це рішають виборці, але знати про весь той багаж, який пройшов у депутати і як вони працюють виборці повинні знати і бачити!!!

0
6  
Йди до дупи з своїми гаслами. Ти - підсадна утка

0
5  
Все просто - приходите - бачите і чуєте, що там діється. Потім думаєте головою, кого вибрали, вимагаєте виконання обіцянок. Якщо ж не хочете мати активну позицію, то не скигліть, що все кругом погано. Вашого скигління ніхто не чує. Масква слєзам нє вєріт.
І пам'ятайте: ! Мовчання свідка злочину зараховує цього свідка до співучасника !

0
4  
А толку ходити?!Всеодно буде не так як треба людям! А так як каМАНДІ треба і вигідно! Тіпа мер дав на ремонт криш в домах Матвєцевої сестри і Сандурскої! Що, в Городку  тільки ці дома град побив?! Собіна міську раду виділіть!! Бо дасть Бог і її треба буде ремонтувати!

0
3  
Все просто - хочете дізнатися щось - просто приходьте! Не сидіть дома. Приходьте, цікавтесь.

1-10 11-12
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
А це вже робиться - руками наших

Громадські слухання 

Городоцька міська рада повідомляє, що 29 травня 2018 року о 14.00 год відбудуться громадські слухання з питання обговорення обґрунтованості зміни тарифів на житлово – комунальні послуги, які надає КП «Городоккомунсервіс».     
Громадські слухання відбудуться в сесійній залі Городоцької міської ради  
за адресою: м.Городок, вул.Грушевського, 53. 
До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта або іншого документа, що посвідчує особу, які зареєстровані в м.Городку. 
Не зареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

І це все робиться і буде робитися руками депутатів. Дійсно, вони тут ні при чому(

Навіть не здивуюся, якщо нікого не впустять, закриються самі в залі і проведуть свої громадські слухання самі без людей. І тарифи піднімуть на скільки захочуть.

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0