Вт, 23.01.2018, 13:58
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Квітень » 17 » 16.04.2011 Підприємці гуртуються,
08:32
16.04.2011 Підприємці гуртуються,
бо розуміють – ніхто не буде вирішувати їхні проблеми і захищати їхні права, тож мусять об’єднуватися і робити це самі.
   Громадська свідомість зростає, стверджують лідери громадського руху, відтак громадянське суспільство робить поступ, щоб пройти не революційним, а еволюційним шляхом розвитку. Днями відповідно до Закону України «Про об’єднання громадян» представниками малого та середнього бізнесу району створено Городоцьку районну громадську організацію «Спілка підприємців Городоччини» ( ГО «Спілка ПГ»).
   Серед основних завдань, що ставлять перед собою члени цієї громадської організації, - забезпечення представництва та захист законних інтересів і прав підприємців Городоччини у відносинах з органами державної влади і місцевого самоврядування; розробка та впровадження в життя заходів, які поліпшать умови здійснення підприємницької діяльності на Городоччині, водночас, ідейна, організаційна та матеріальна підтримка інших громадських організацій, надання допомоги у їх створенні.
   Вочевидь, громадський рух на Городоччині активізується, самоорганізовується, самовдосконалюється.
   – Якщо хочемо позитивних зрушень і покращення нашої діяльності, – наголошує Інна Дармограй-Мельник, – голова Городоцької районної ГО «Спілка підприємців Городоччини», – мусимо об’єднуватися і спільно працювати на бажаний результат. Обмеження спілкування між підприємцями, неможливість поодинці захищати свої законні права та свободи, неналежна інформаційно – консультативна та роз’яснювальна робота з боку держави правових норм законів, відповідно до яких проводить свою діяльність приватний бізнес, призвели сьогодні до створення громадської організації, завдяки якій підприємці зможуть згуртуватися й відстоювати свої права та інтереси.
   Як наголошують засновники організації, двері ГО «Спілка ПГ» відчинені для всіх, хто бажає вступити у дане громадське об’єднання, щоб спільно вирішувати нагальні питання, які ставить перед представниками бізнесу непросте сьогодення.
Переглядів: 782 | Додав: Gorycvit | Теги: новини Городоччини | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 161 2 »
0
16  
- Скажем НЕТ зарплате в конвертах! Скажем ДА зарплате в мешках!!!

0
15  
А підприємці кого в собі бачать? чи краще сказати - ким вони зараз є?

0
14  
Одни видят в предпринимателе волка, которого следует убить. Другие полагают, что предприниматель — корова, которую можно без конца доить. И лишь немногие видят в нем лошадь, которая тащит телегу

0
13  
Хто би розказав - що то за організація і чим вона занімаєтся. по пиці бити - діло не сложне. А більше нічого не відомо. Хто може туди вступити і шо треба там робити? і шо то дасть підприємцям? питань багато. Розяснень -не багато.

0
12  
Як я це люблю!!!!! hands hands hands hello kiss love

0
11  
А після того, як ми створились, ми можемо надавати по пиці... Головне - знати кому і за що, а методів є багато. Повірте! Вони, та влада і інші звикли працювати не в правовому полі, не посилаючись на закони, а так ... бо ми "ЇМ повинні"... а тепер ми будемо говорити, що ВОНИ нам повинні! а вони нам повинні НЕ МІШАТИ ПРАЦЮВАТИ, НЕ ПОВИННІ МІШАТИ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТКИ, НЕ ПОВИННІ МІШАТИ СТВОРЮВАТИ РОБОЧІ МІСЦЯ! А якщо вони цього не зрозуміють - ми їх ПО ПИЦІ! ВСІХ РАЗОМ І КОЖНОГО ОКРЕМО! Продовження слідує...

0
10  
А що роблять вони після того як створились?

0
9  
Радує вже те, що людям хоч щось робити хочеться Я думала що цього ніколи не буде . Інфантильність- хвороба українців

0
8  
Ага! Їх так багато, що всім їм від нас може і не попасти no

0
7  
Збирайтеся до гурту, шановні, гуртуйтесь - може хоч ви по пиці наглій оглоїдам надаєте!!! shock shutup v v v

1-10 11-16
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0