Сб, 21.04.2018, 09:36
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Квітень » 17 » 16.04.2011 Підприємці гуртуються,
08:32
16.04.2011 Підприємці гуртуються,
бо розуміють – ніхто не буде вирішувати їхні проблеми і захищати їхні права, тож мусять об’єднуватися і робити це самі.
   Громадська свідомість зростає, стверджують лідери громадського руху, відтак громадянське суспільство робить поступ, щоб пройти не революційним, а еволюційним шляхом розвитку. Днями відповідно до Закону України «Про об’єднання громадян» представниками малого та середнього бізнесу району створено Городоцьку районну громадську організацію «Спілка підприємців Городоччини» ( ГО «Спілка ПГ»).
   Серед основних завдань, що ставлять перед собою члени цієї громадської організації, - забезпечення представництва та захист законних інтересів і прав підприємців Городоччини у відносинах з органами державної влади і місцевого самоврядування; розробка та впровадження в життя заходів, які поліпшать умови здійснення підприємницької діяльності на Городоччині, водночас, ідейна, організаційна та матеріальна підтримка інших громадських організацій, надання допомоги у їх створенні.
   Вочевидь, громадський рух на Городоччині активізується, самоорганізовується, самовдосконалюється.
   – Якщо хочемо позитивних зрушень і покращення нашої діяльності, – наголошує Інна Дармограй-Мельник, – голова Городоцької районної ГО «Спілка підприємців Городоччини», – мусимо об’єднуватися і спільно працювати на бажаний результат. Обмеження спілкування між підприємцями, неможливість поодинці захищати свої законні права та свободи, неналежна інформаційно – консультативна та роз’яснювальна робота з боку держави правових норм законів, відповідно до яких проводить свою діяльність приватний бізнес, призвели сьогодні до створення громадської організації, завдяки якій підприємці зможуть згуртуватися й відстоювати свої права та інтереси.
   Як наголошують засновники організації, двері ГО «Спілка ПГ» відчинені для всіх, хто бажає вступити у дане громадське об’єднання, щоб спільно вирішувати нагальні питання, які ставить перед представниками бізнесу непросте сьогодення.
Переглядів: 804 | Додав: Gorycvit | Теги: новини Городоччини | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 161 2 »
0
16  
- Скажем НЕТ зарплате в конвертах! Скажем ДА зарплате в мешках!!!

0
15  
А підприємці кого в собі бачать? чи краще сказати - ким вони зараз є?

0
14  
Одни видят в предпринимателе волка, которого следует убить. Другие полагают, что предприниматель — корова, которую можно без конца доить. И лишь немногие видят в нем лошадь, которая тащит телегу

0
13  
Хто би розказав - що то за організація і чим вона занімаєтся. по пиці бити - діло не сложне. А більше нічого не відомо. Хто може туди вступити і шо треба там робити? і шо то дасть підприємцям? питань багато. Розяснень -не багато.

0
12  
Як я це люблю!!!!! hands hands hands hello kiss love

0
11  
А після того, як ми створились, ми можемо надавати по пиці... Головне - знати кому і за що, а методів є багато. Повірте! Вони, та влада і інші звикли працювати не в правовому полі, не посилаючись на закони, а так ... бо ми "ЇМ повинні"... а тепер ми будемо говорити, що ВОНИ нам повинні! а вони нам повинні НЕ МІШАТИ ПРАЦЮВАТИ, НЕ ПОВИННІ МІШАТИ СПЛАЧУВАТИ ПОДАТКИ, НЕ ПОВИННІ МІШАТИ СТВОРЮВАТИ РОБОЧІ МІСЦЯ! А якщо вони цього не зрозуміють - ми їх ПО ПИЦІ! ВСІХ РАЗОМ І КОЖНОГО ОКРЕМО! Продовження слідує...

0
10  
А що роблять вони після того як створились?

0
9  
Радує вже те, що людям хоч щось робити хочеться Я думала що цього ніколи не буде . Інфантильність- хвороба українців

0
8  
Ага! Їх так багато, що всім їм від нас може і не попасти no

0
7  
Збирайтеся до гурту, шановні, гуртуйтесь - може хоч ви по пиці наглій оглоїдам надаєте!!! shock shutup v v v

1-10 11-16
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Спеціально зайшов в бібліотеку подивитись що там! В половині приміщення  точно міськрада сидить! Оце їх розвелось!!

Та не стидно! Навіть коли видно! В Камянці влада встеляє бруківкою тротуари і площі і сквери, а в нас наша вклала бруківку тільки перед своїми приватними фірмами! І це для всіх нормально! А центральна площа скоро піде під землю! І тротуарами вже неможливо ходити, такі вони рівні і гарні! Гості приїжають і стидно їх в Городок вивести! А як виходять, то плюються. До чого ми тут докотились!

Що роблять??? А ставлять лежачі поліцейські, що ні пройти ні проїхати!! А за тим пішоходним переходом що??? Яма на ямі??? Місто це чи дєровня якась??? Не стидно??

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0