Пн, 18.06.2018, 03:49
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2018 » Червень » 6 » 6. 06. 2018 - Тарифи: об'єктивно чи не об'єктивно?
10:51
6. 06. 2018 - Тарифи: об'єктивно чи не об'єктивно?

Громадські слухання щодо обговорення обґрунтованості зміни тарифів на житлово – комунальні послуги, які надає КП «Городоккомунсервіс», таки відбулися, як і планувалися, - 29 травня в сесійній залі Городоцької міської ради.
У громадських слуханнях взяли участь близько 40 городоччан, а також

Городоцький міський голова Василь Підлісний, заступник Городоцького міського голови з питань житлово – комунального господарства Сергій Літвінчук, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Ольга Бистрицька, директор комунального підприємства «Городоккомунсервіс» Ігор Сагадін, головний економіст комунального підприємства Оксана Мазур, члени робочої групи з питань вивчення обґрунтованості зміни тарифів на житлово – комунальні послуги.
До початку громадських слухань працівники Городоцької міської ради, як і обіцяли, провели реєстрацію учасників - на підставі паспорта чи іншого документа, що посвідчує особу. Бо, як було наголошено заздалегідь, брати участь у громадських слуханнях мають право і можуть лише громадяни, зареєстровані в м. Городку.
Зрештою, одразу ж із початком слухань, городоччани буквально засипали керівників Городоцької міської ради та КП «Городоккомунсервіс» запитаннями.
На запитання депутатів Городоцької міської ради та мешканців міста Городок, чому участь у громадських слуханнях відбувається за процедурою реєстрації - відповідно до яких норм чинного законодавства, Ольга Бистрицька, керуюча справами виконкому Городоцької міської ради відповіла: відповідно до статуту Городоцької міської ради, а також задля того, щоб результати голосування учасників слухань потім відкрито внести до протоколу громадських слухань.
На запитання городоччан, чому виконком ініціює громадські слухання стосовно зміни діючих тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, на послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів і на послуги з утримання будинків і споруд та територій, які надаються КП «Городоккомунсервіс», адже тарифи для населення – і так уже високі, - Ольга Бистрицька пояснила, що до Городоцької міської ради звернулося керівництво КП «Городоккомунсервіс» із проханням погодити зміни тарифів у бік збільшення. Відтак Городоцький міський голова Василь Підлісний, як сказала Ольга Бистрицька, ініціював створення спеціальної комісії Городоцької міської ради, яка мала би дослідити обґрунтування підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги, які надає КП «Городоккомунсервіс» - і винести питання зміни тарифу на громадські слухання і на погодження виконкомом міської ради: змінювати чи не змінювати.
Така комісія, за словами керуючої справами виконавчого комітету, і була створена і збиралася тричі. Та відповідний протокол її засідань з рекомендаційним рішенням за результатами роботи даної комісії на слуханнях так і не був зачитаний, бо, як було сказано, «протокол іще готується і буде поданим одразу ж на слухання виконавчого комітету з питання підвищення тарифів на послуги КП «Городоккомунсервіс».
Врешті,
роз’яснення щодо обґрунтування запропонованих розмірів тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення, які спочатку, як і було оголошено населенню міста, у сумі складали 25,40 грн, а після того, як комісія Городоцької міської ради збиралася тричі і його не погодила, і – до громадських слухань вони в підсумку склали 19,30 грн, - надали головний економіст КП Оксана Мазур та керівник комунального підприємства «Городоккомунсервіс» Ігор Сагадін.
І слухання, чи то процес переконання населення, тривали більше двох годин. Комунальники, обґрунтовуючи свої пропозиції, стверджували неодноразово, що востаннє тарифи змінювалися у 2015 році, й відтоді ціни на енергоносії та паливно – мастильні матеріали значно зросли й, водночас, підвищився розмір мінімальної зарплати, тому виникла нагальна потреба врегулювати питання тарифів
на водопостачання та водовідведення і на інші послуги, що надаються КП «Городоккомунсервіс».
У свою чергу, люди наполягали на тому, що Городоцька міська рада і комунальники мають напрацювати стратегію своєї діяльності й працювати набагато краще, щоб колосальні втрати води, у зв’язку із численними проривами водогону та несанкціонованими врізками, а також споживанням води понаднормово і без обліку, були набагато меншими, і значні збитки підприємства, спричинені прорахунками та недопрацюваннями керівництва КП і злодіями, не лягали на плечі простих і сумлінних споживачів – мешканців міста.
І бачення людей – однозначне: взагалі тарифи не піднімати, а компенсувати усі збитки КП « Городоккомунсервіс» з бюджету Городоцької міської ради.

І вимога людей – категорична: поставити на голосування, як і заявлялося Городоцькою міською радою, саме їхню пропозицію - тарифи не піднімати.
І голосування обіцяного – нема: проголосувати людям не дали - питання так і не поставили на голосування і голосування так і не відбулося…
Як підсумував Городоцький міський голова Василь Підлісний, навіть оте, запропоноване комісією до слухання громадою підняття тарифів з водопостачання та водовідведення, яке міська рада подасть на погодження виконкому, уже потребує надання дотацій з міського бюджету, так як пропонований тариф «уже повністю не перекриває фактичних затрат підприємства».
Тож результати роботи комісії та громадських слухань ляжуть в основу прийняття виконкомом Городоцької міської ради остаточного рішення щодо зміни тарифів на житлово-комунальні послуги, що надаються КП «Городоккомунсервіс» для населення міста. І кінцеве рішення – за виконкомом.

Переглядів: 89 | Додав: Gorycvit | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 3
0
3  

0
2  
На сайті громади є весь список членів виконкому. Ознайомтесь в ліцо.

0
1  
А хто входить в виконком??? Хто має піднімати людям тарифи???? Таж напишіть!!!

Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі

На сайті громади є весь список членів виконкому. Ознайомтесь в ліцо.

А хто входить в виконком??? Хто має піднімати людям тарифи???? Таж напишіть!!!

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0