Вт, 23.01.2018, 13:58
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Квітень » 15 » 15.04.2011 Життя громади
07:33
15.04.2011 Життя громади
   Городоцька районна громадська організація «Перлина» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» розпочала реалізацію інформаційно – просвітницької кампанії, спрямованої на захист прав населення Городоччини в сфері надання соціальних послуг.
   Під час презентації проекту на засіданні прес – клубу, що відбувся 14 квітня 2011 року, йшлося про те, що в рамках проекту планується зробити чимало. Уже здійснюються заходи щодо прискорення соціальних перетворень на районному рівні: вивчаються проблеми жителів району в плані соціального захисту, зокрема, питань якості надання комунальних та соціальних послуг державними органами та службами; організовуються зустрічі з представниками влади з метою налагодження діалогу між громадою та владою в сфері надання соціальних послуг і з активними жінками Городоччини; розробляється спільний план ініціатив щодо: захисту прав та лобіювання інтересів громади, отримання доступу до інформації про якість і формування цін та послуг, надання правової допомоги для захисту прав споживачів комунальних та соціальних послуг.
   – На сьогодні у Городоцькому районі, як і в державі в цілому, існує чимало проблем. Але основною, на наш погляд, проблемою, - підкреслює Неля Пославська, голова правління громадської організації «Перлина», координатор - тренер проекту, - є невміння громади відстоювати свої права та лобіювати питання щодо вирішення проблем, пов’язаних із наданням комунальних і соціальних послуг, застосовуючи діюче законодавство України.
   Водночас, жінки, які є рушійною силою розвитку громадянського суспільства, зможуть об’єднати свої зусилля і в рамках проекту зробити багато задля підвищення соціальної та ділової активності громади, задля захисту гендерних прав та свобод городоччан.
   У засіданні прес - клубу взяли участь представники місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, що діють на теренах Городоччини, засобів масової інформації, члени ГО «Перлина».
Переглядів: 1225 | Додав: Gorycvit | Теги: новини Городка | Рейтинг: 4.6/9
Всього коментарів: 201 2 »
0
20  
Хотів би знати ЯК???!!!! cry cry cry cry cry shades help facepalm

0
19  
Добре,що наш народ не мерці. і його розшевелити всерівно можна smile І робити це треба. Вже.

0
18  
Класно нащот мерця! І нащот вилазити тоже! Усьок!!! hands hello ok respect

0
17  
Допоки люді не зрохуміють, що вони - такі ж, як і ті, що сидять у "кріслах", теми не буде! Людям потрібно проснутись! А на рахунок - "вилазьте на люди"... та ми нікуди й не залазили.
І ще - "шевеліт" народом! Народ сам повинен захотіти "шевелитись". Мерця теж можна шевелити, а толку???

0
16  
Ой блистят!!! Ну і блистят!!! Но я не про то! Ціпат по осені щитають! Вилазьте на люди перлини! Шоб більше вас бачили і більше знали про вас! І шевеліт народом! І блистайте! flower hands ok respect v ok

0
15  
Мені подобається, що поступово хоч і помаленьку громадська свідомість росте. Буде здорова і вільна громада - то буде здоровим суспільство. люди самі й вилікують наше хворе на загнивання суспільство. жалко що не всі це поки розуміють. ПЕРЛИНА зрозуміла в числі перших і небагатьох - люди сначала, а тоді вже аж їх рух піде.

0
14  
В пса теж, кажуть люди, щось блистить...

0
13  
Хочу перлини!Люблю всьо шо блистить! heart kiss v

0
12  
А "Перлина" - це громадська організація... Іншими словами, група небайдужих людей, які об'єднались, згідно ЗУ "Про об'єднання громадян" і сказали у голос "Ми Є! Ми - не байдужі! Ми - хочемо! Ми - можемо!" (тут може кожен в силу свого розуму протрактувати, про що йде мова...) а що стосується про "бла-бла-бла". То короткі приклади. При одному з будинків Городка - підприємець побудував качелі. Через тиждень - хтось(?) поламав. Зробили суботник не так давно (нехай і примусово вийшли організації міста), через три дні - гори сміття. Хто (?). Прийшла людина в держустанову, а їй - на двері (бо спеціаліст пішла картоплю садити)... Таких прикладів - море! Самі, напевне, можете привести декілька десятків. І що? Що робити? Виховувати потрібно культуру поведінки, спілкування... Це те, що називається, по вашому (Городоцькому звернення) "бла-бла-бла", а по нашому це називається - "інформаційно - просвітницька компанія". Але кожен мислить в міру своїх можливостей. Ми багато їздила на різні "бла-бла-бла" (це для вас, щоб було зрозуміло вам - бо це ваш рівень, напевне) і на ривні області і на рівні країни. Через такі зустрічі навчилась слухати думку інших, аналізувати, читати закони, відстоювати права членів ГО... Так, не завжди легко, але бачимо приклад змін - люди починають замислюватись, що вони Люди! І ще, на закінчення одне "бла" : "ВОДА КАМІНЬ ТОЧИТЬ, НЕ СИЛОЮ, А - ЧАСТОТОЮ ПАДІННЯ". Можливо ви про це не знали... Бажаємо і Вам стати Людиною, а не бути просто людиною, яка, на нашу думку, може багато чого зробити не так для людей, як для себе в першу чергу! А для цього потрібно вчитись, а вчитись можна і через спілкування... Запрошуємо! smile

0
11  
А ПЕРЛИНИ це що? blink no shades suspect

1-10 11-20
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0