Сб, 21.04.2018, 09:36
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Квітень » 15 » 15.04.2011 Життя громади
07:33
15.04.2011 Життя громади
   Городоцька районна громадська організація «Перлина» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Український жіночий фонд» розпочала реалізацію інформаційно – просвітницької кампанії, спрямованої на захист прав населення Городоччини в сфері надання соціальних послуг.
   Під час презентації проекту на засіданні прес – клубу, що відбувся 14 квітня 2011 року, йшлося про те, що в рамках проекту планується зробити чимало. Уже здійснюються заходи щодо прискорення соціальних перетворень на районному рівні: вивчаються проблеми жителів району в плані соціального захисту, зокрема, питань якості надання комунальних та соціальних послуг державними органами та службами; організовуються зустрічі з представниками влади з метою налагодження діалогу між громадою та владою в сфері надання соціальних послуг і з активними жінками Городоччини; розробляється спільний план ініціатив щодо: захисту прав та лобіювання інтересів громади, отримання доступу до інформації про якість і формування цін та послуг, надання правової допомоги для захисту прав споживачів комунальних та соціальних послуг.
   – На сьогодні у Городоцькому районі, як і в державі в цілому, існує чимало проблем. Але основною, на наш погляд, проблемою, - підкреслює Неля Пославська, голова правління громадської організації «Перлина», координатор - тренер проекту, - є невміння громади відстоювати свої права та лобіювати питання щодо вирішення проблем, пов’язаних із наданням комунальних і соціальних послуг, застосовуючи діюче законодавство України.
   Водночас, жінки, які є рушійною силою розвитку громадянського суспільства, зможуть об’єднати свої зусилля і в рамках проекту зробити багато задля підвищення соціальної та ділової активності громади, задля захисту гендерних прав та свобод городоччан.
   У засіданні прес - клубу взяли участь представники місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, що діють на теренах Городоччини, засобів масової інформації, члени ГО «Перлина».
Переглядів: 1249 | Додав: Gorycvit | Теги: новини Городка | Рейтинг: 4.6/9
Всього коментарів: 201 2 »
0
20  
Хотів би знати ЯК???!!!! cry cry cry cry cry shades help facepalm

0
19  
Добре,що наш народ не мерці. і його розшевелити всерівно можна smile І робити це треба. Вже.

0
18  
Класно нащот мерця! І нащот вилазити тоже! Усьок!!! hands hello ok respect

0
17  
Допоки люді не зрохуміють, що вони - такі ж, як і ті, що сидять у "кріслах", теми не буде! Людям потрібно проснутись! А на рахунок - "вилазьте на люди"... та ми нікуди й не залазили.
І ще - "шевеліт" народом! Народ сам повинен захотіти "шевелитись". Мерця теж можна шевелити, а толку???

0
16  
Ой блистят!!! Ну і блистят!!! Но я не про то! Ціпат по осені щитають! Вилазьте на люди перлини! Шоб більше вас бачили і більше знали про вас! І шевеліт народом! І блистайте! flower hands ok respect v ok

0
15  
Мені подобається, що поступово хоч і помаленьку громадська свідомість росте. Буде здорова і вільна громада - то буде здоровим суспільство. люди самі й вилікують наше хворе на загнивання суспільство. жалко що не всі це поки розуміють. ПЕРЛИНА зрозуміла в числі перших і небагатьох - люди сначала, а тоді вже аж їх рух піде.

0
14  
В пса теж, кажуть люди, щось блистить...

0
13  
Хочу перлини!Люблю всьо шо блистить! heart kiss v

0
12  
А "Перлина" - це громадська організація... Іншими словами, група небайдужих людей, які об'єднались, згідно ЗУ "Про об'єднання громадян" і сказали у голос "Ми Є! Ми - не байдужі! Ми - хочемо! Ми - можемо!" (тут може кожен в силу свого розуму протрактувати, про що йде мова...) а що стосується про "бла-бла-бла". То короткі приклади. При одному з будинків Городка - підприємець побудував качелі. Через тиждень - хтось(?) поламав. Зробили суботник не так давно (нехай і примусово вийшли організації міста), через три дні - гори сміття. Хто (?). Прийшла людина в держустанову, а їй - на двері (бо спеціаліст пішла картоплю садити)... Таких прикладів - море! Самі, напевне, можете привести декілька десятків. І що? Що робити? Виховувати потрібно культуру поведінки, спілкування... Це те, що називається, по вашому (Городоцькому звернення) "бла-бла-бла", а по нашому це називається - "інформаційно - просвітницька компанія". Але кожен мислить в міру своїх можливостей. Ми багато їздила на різні "бла-бла-бла" (це для вас, щоб було зрозуміло вам - бо це ваш рівень, напевне) і на ривні області і на рівні країни. Через такі зустрічі навчилась слухати думку інших, аналізувати, читати закони, відстоювати права членів ГО... Так, не завжди легко, але бачимо приклад змін - люди починають замислюватись, що вони Люди! І ще, на закінчення одне "бла" : "ВОДА КАМІНЬ ТОЧИТЬ, НЕ СИЛОЮ, А - ЧАСТОТОЮ ПАДІННЯ". Можливо ви про це не знали... Бажаємо і Вам стати Людиною, а не бути просто людиною, яка, на нашу думку, може багато чого зробити не так для людей, як для себе в першу чергу! А для цього потрібно вчитись, а вчитись можна і через спілкування... Запрошуємо! smile

0
11  
А ПЕРЛИНИ це що? blink no shades suspect

1-10 11-20
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Спеціально зайшов в бібліотеку подивитись що там! В половині приміщення  точно міськрада сидить! Оце їх розвелось!!

Та не стидно! Навіть коли видно! В Камянці влада встеляє бруківкою тротуари і площі і сквери, а в нас наша вклала бруківку тільки перед своїми приватними фірмами! І це для всіх нормально! А центральна площа скоро піде під землю! І тротуарами вже неможливо ходити, такі вони рівні і гарні! Гості приїжають і стидно їх в Городок вивести! А як виходять, то плюються. До чого ми тут докотились!

Що роблять??? А ставлять лежачі поліцейські, що ні пройти ні проїхати!! А за тим пішоходним переходом що??? Яма на ямі??? Місто це чи дєровня якась??? Не стидно??

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0