Вт, 24.04.2018, 05:12
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Хотів, як краще, а вийшло, як завжди, або навіщо голові адміністрації знадобилися ясени?
   Так – так, ясени. Ті, що ростуть, вірніше, безтурботно росли собі, підпираючи могутніми кронами небо над Городком. Ті, що нікому дотепер не заважали і були не просто ясенами, а історичною та екологічною цінністю міста, бо вік їхній, як стверджують місцеві краєзнавці, - близько півтора століття. Півтора століття! Іще стільки б красувалися ті ясени, збагачуючи киснем Городок, ховаючи городоччан під своїм величним зеленим шатром від пекучого літнього сонця. Втім, упали в око чи то у господарсько – управлінські задуми влади – і потрапили під гострі леза. І коли! У місячник охорони довкілля, коли привертаємо увагу до збереження і охорони довколишнього середовища - невід’ємної частини нашого буття!
   Очевидці, котрі на свої очі бачили так звану «чистку», за голови хапалися – кому і чим заважають дерева? Навіщо чистити так – до стовбура? Але на людей не зважали. І віття дерев падало, одне за одним, оголюючи до непристойності територію райвідділу освіти, ламаючи паркан. І стояли потім понівечені дерева, зяючи ранами – обрубками від верховіть, лякаючи бездумністю вчиненого перехожих…
   Комунальники, які прибирали результати «господарювання», чи не в один голос відхрестилися від свого внеску у цю «добру» справу. Мовляв, розпорядження ніякого щодо ясенів їм не давали – вони не різали. Їм дали лише вказівку з адміністрації - прибрати зрізані стовбури та гілля.А різали працівники Городоцького РЕМу.
   Адміністрація? Чому адміністрація зайнялася ясенами? Вони ж – на території міста!
   Про це, власне, й запитала чиновників міської ради. А заодно – чи дозволяли вони райдержадміністрації «господарювати» у місті, тобто зрізати півторавікові ясени на території райвідділу освіти? Здивуванню не було меж, коли отримала усі відповіді. Як з’ясувалося, міські можновладці не знали про задуми і плани очільника району, відтак ні міськвиконком, ні керівництво міськради не отримували звернення від райвідділу освіти щодо очистки чи то зрізки ясенів і ніякого рішення з цього приводу не приймали.
   Депутатів міської ради іще більше ошелешили «діяння» зачинщиків цієї доброї, водночас, ганебної справи, до якої громадськість поставилась однозначно: якщо вже робити –то по-господарськи, а не так, як зроблено.
 - Є певна процедура, - роз’яснює Почесний громадянин міста Городок, депутат Городоцької міської ради, художник і краєзнавець Станіслав Гуменюк, - відповідно до якої здійснюється чистка або зрізка дерев у місті комунальною службою міста. Про необхідність очистки чи зрізки потрібно звернутися письмово у міську раду, дане питання має бути винесеним на засідання виконкому, і за погодження виконкому проводиться необхідна чистка чи зрізка дерев. Щодо зрізки – потрібне також погодження екологічної інспекції. У ситуації з ясенами, немає ніяких дозволів і погоджень. Таке враження, що віднедавна у місті може хто завгодно пиляти дерева, які забагнеться і як забагнеться. Щодо благих намірів адміністрації почистити ясени – категорично не сприймаю такі дії, бо неозброєним оком видно – дерева зрізали, порушивши усі правові і моральні норми. Дуже шкода, що керівники, які приходять на свої посади сприяти розвитку міста, своїми необдуманими або недолугими діями наносять місту шкоду. У даному випадку – екології Городка.
   Депутати міської ради обов’язково відреагують на цей неадекватний вчинок  з боку голови адміністрації, який, як свідчать городоччани, сам скеровував процес зрізки ясенів, і вимагатимуть від міської влади і від контролюючих органів відповідної реакції – в рамках закону.
   Чи буде реакція відповідних органів і служб – невідомо. Ніби й добру справу хотів зробити очільник району. Втім, не дослухався порад споконвічної народної мудрості: сто разів відміряй, перед тим, як раз відріжеш. Із впевненістю можна сказати – робилося, не думаючи. Відтак реакція громади бажає бути кращою.
   З цього приводу люд каже: «За вчинки наші – оцінка нам», або «Що посієш, те й пожнеш: посієш зерно – заколоситься хлібом, посієш вітер – пожнеш бурю».
Хотів голова, як краще, а вийшло, як завжди. От тільки досі мучить думка – навіщо знадобилися йому ті ясени? Чому саме до них він спрямував свій керівничий погляд? Невже у районі загальніших і вагоміших справ немає? Обов’язково доведеться спитати про це при нагоді.
Категорія: Мої статті | Додав: Gorycvit (30.04.2011) | Автор: Оксана Радішевська-Максімова
Переглядів: 2210 | Коментарі: 72 | Теги: городок, екологія, ясени, Вербановський | Рейтинг: 4.9/35
Всього коментарів: 721 2 3 ... 7 8 »
0
72  
facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm fool help holiday icecream shades

0
71  
Ну мер дає!!!! Думає що ДОБРО місту робить!!!! Репутацію свою попускає!!! Сказали - зрізав!!! Він якщо б ту живу ялинку принарядив, то йому б дякували!!! А зрізати і переставити на 3 метри в центр - розуму і подвигу не треба!!!Навіть якщо вона ні гроша йому не стоїла!!!

0
70  
Ці Гаспиди ще одну ялину в центрі зрізали з ціллю економії грошей. А то що ця ялинка вже сала історією міста - нікого не інтересує. Ні екологію ані громаду. хай все позрізають ? Чи ми не правильні, чи з ними щось не те. Гаспидарники, ТОЧНО.

0
69  
Для Ха-ха! Сказано супер про Гаспидарників.

0
68  
вербановський собі памятник зробив в городку. дуже на нього похоже, такі самі - високі, корявиі, дуб-дерево, не визивають положитєльних емоцій і хочеться викорчувати. такий собі буратіно той вербановський. а його папа карло ядуха де? шось за нього нічого не чути. а папи карло мальвіна-садовська де? і вона десь пропала з поля зору. розбігаються всі як ті криси з корабля.

0
67  
Господарювати для них - це ГАСПИДарювати!!!! ХЕРовніки КРЄНові!!!! blahblah blahblah blahblah booze crazy dollar dollar dollar facepalm holiday holiday holiday shades help help help killed

0
66  
я вгадав...ох-ох-ох...

0
65  
Придумав! Самий придумкуватий хлопець! Вгадайте - хто??? Правильно!

0
64  
ДИМУ БЕЗ ВОГНЮ НЕ БУВАЄ ! Дуже вже схоже на правду, бо таке ніхто б не придумав!

0
63  
Якби мав - давно би кинув!!!! Хто має - ПІДКАЖІТЬ, ПОКАЖІТЬ, ДОКАЖІТЬ!!!! help help help king killed lol shock

1-10 11-20 21-30 ... 61-70 71-72
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
А хай би більше мовчали. Хай і далі мовчать. То скоро їх квартири і садиби і будинки відберуть і  тільки скажуть, що це так треба.

для Ага. Замітили  закономірність по Фрейду? Навпроти діти музичної школи в аварійному приміщенні. Їх в бібліотеку  в оте саме напівприміщення, яке по словах міської влади бібліотеці не потрібне,  не розмістили. Тільки про себе подбали і про своїх працівників.  Що тут сказати....

Спеціально зайшов в бібліотеку подивитись що там! В половині приміщення  точно міськрада сидить! Оце їх розвелось!!

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0