Нд, 21.01.2018, 22:33
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Хотів, як краще, а вийшло, як завжди, або навіщо голові адміністрації знадобилися ясени?
   Так – так, ясени. Ті, що ростуть, вірніше, безтурботно росли собі, підпираючи могутніми кронами небо над Городком. Ті, що нікому дотепер не заважали і були не просто ясенами, а історичною та екологічною цінністю міста, бо вік їхній, як стверджують місцеві краєзнавці, - близько півтора століття. Півтора століття! Іще стільки б красувалися ті ясени, збагачуючи киснем Городок, ховаючи городоччан під своїм величним зеленим шатром від пекучого літнього сонця. Втім, упали в око чи то у господарсько – управлінські задуми влади – і потрапили під гострі леза. І коли! У місячник охорони довкілля, коли привертаємо увагу до збереження і охорони довколишнього середовища - невід’ємної частини нашого буття!
   Очевидці, котрі на свої очі бачили так звану «чистку», за голови хапалися – кому і чим заважають дерева? Навіщо чистити так – до стовбура? Але на людей не зважали. І віття дерев падало, одне за одним, оголюючи до непристойності територію райвідділу освіти, ламаючи паркан. І стояли потім понівечені дерева, зяючи ранами – обрубками від верховіть, лякаючи бездумністю вчиненого перехожих…
   Комунальники, які прибирали результати «господарювання», чи не в один голос відхрестилися від свого внеску у цю «добру» справу. Мовляв, розпорядження ніякого щодо ясенів їм не давали – вони не різали. Їм дали лише вказівку з адміністрації - прибрати зрізані стовбури та гілля.А різали працівники Городоцького РЕМу.
   Адміністрація? Чому адміністрація зайнялася ясенами? Вони ж – на території міста!
   Про це, власне, й запитала чиновників міської ради. А заодно – чи дозволяли вони райдержадміністрації «господарювати» у місті, тобто зрізати півторавікові ясени на території райвідділу освіти? Здивуванню не було меж, коли отримала усі відповіді. Як з’ясувалося, міські можновладці не знали про задуми і плани очільника району, відтак ні міськвиконком, ні керівництво міськради не отримували звернення від райвідділу освіти щодо очистки чи то зрізки ясенів і ніякого рішення з цього приводу не приймали.
   Депутатів міської ради іще більше ошелешили «діяння» зачинщиків цієї доброї, водночас, ганебної справи, до якої громадськість поставилась однозначно: якщо вже робити –то по-господарськи, а не так, як зроблено.
 - Є певна процедура, - роз’яснює Почесний громадянин міста Городок, депутат Городоцької міської ради, художник і краєзнавець Станіслав Гуменюк, - відповідно до якої здійснюється чистка або зрізка дерев у місті комунальною службою міста. Про необхідність очистки чи зрізки потрібно звернутися письмово у міську раду, дане питання має бути винесеним на засідання виконкому, і за погодження виконкому проводиться необхідна чистка чи зрізка дерев. Щодо зрізки – потрібне також погодження екологічної інспекції. У ситуації з ясенами, немає ніяких дозволів і погоджень. Таке враження, що віднедавна у місті може хто завгодно пиляти дерева, які забагнеться і як забагнеться. Щодо благих намірів адміністрації почистити ясени – категорично не сприймаю такі дії, бо неозброєним оком видно – дерева зрізали, порушивши усі правові і моральні норми. Дуже шкода, що керівники, які приходять на свої посади сприяти розвитку міста, своїми необдуманими або недолугими діями наносять місту шкоду. У даному випадку – екології Городка.
   Депутати міської ради обов’язково відреагують на цей неадекватний вчинок  з боку голови адміністрації, який, як свідчать городоччани, сам скеровував процес зрізки ясенів, і вимагатимуть від міської влади і від контролюючих органів відповідної реакції – в рамках закону.
   Чи буде реакція відповідних органів і служб – невідомо. Ніби й добру справу хотів зробити очільник району. Втім, не дослухався порад споконвічної народної мудрості: сто разів відміряй, перед тим, як раз відріжеш. Із впевненістю можна сказати – робилося, не думаючи. Відтак реакція громади бажає бути кращою.
   З цього приводу люд каже: «За вчинки наші – оцінка нам», або «Що посієш, те й пожнеш: посієш зерно – заколоситься хлібом, посієш вітер – пожнеш бурю».
Хотів голова, як краще, а вийшло, як завжди. От тільки досі мучить думка – навіщо знадобилися йому ті ясени? Чому саме до них він спрямував свій керівничий погляд? Невже у районі загальніших і вагоміших справ немає? Обов’язково доведеться спитати про це при нагоді.
Категорія: Мої статті | Додав: Gorycvit (30.04.2011) | Автор: Оксана Радішевська-Максімова
Переглядів: 2187 | Коментарі: 72 | Теги: городок, екологія, ясени, Вербановський | Рейтинг: 4.9/35
Всього коментарів: 721 2 3 ... 7 8 »
0
72  
facepalm facepalm facepalm facepalm facepalm fool help holiday icecream shades

0
71  
Ну мер дає!!!! Думає що ДОБРО місту робить!!!! Репутацію свою попускає!!! Сказали - зрізав!!! Він якщо б ту живу ялинку принарядив, то йому б дякували!!! А зрізати і переставити на 3 метри в центр - розуму і подвигу не треба!!!Навіть якщо вона ні гроша йому не стоїла!!!

0
70  
Ці Гаспиди ще одну ялину в центрі зрізали з ціллю економії грошей. А то що ця ялинка вже сала історією міста - нікого не інтересує. Ні екологію ані громаду. хай все позрізають ? Чи ми не правильні, чи з ними щось не те. Гаспидарники, ТОЧНО.

0
69  
Для Ха-ха! Сказано супер про Гаспидарників.

0
68  
вербановський собі памятник зробив в городку. дуже на нього похоже, такі самі - високі, корявиі, дуб-дерево, не визивають положитєльних емоцій і хочеться викорчувати. такий собі буратіно той вербановський. а його папа карло ядуха де? шось за нього нічого не чути. а папи карло мальвіна-садовська де? і вона десь пропала з поля зору. розбігаються всі як ті криси з корабля.

0
67  
Господарювати для них - це ГАСПИДарювати!!!! ХЕРовніки КРЄНові!!!! blahblah blahblah blahblah booze crazy dollar dollar dollar facepalm holiday holiday holiday shades help help help killed

0
66  
я вгадав...ох-ох-ох...

0
65  
Придумав! Самий придумкуватий хлопець! Вгадайте - хто??? Правильно!

0
64  
ДИМУ БЕЗ ВОГНЮ НЕ БУВАЄ ! Дуже вже схоже на правду, бо таке ніхто б не придумав!

0
63  
Якби мав - давно би кинув!!!! Хто має - ПІДКАЖІТЬ, ПОКАЖІТЬ, ДОКАЖІТЬ!!!! help help help king killed lol shock

1-10 11-20 21-30 ... 61-70 71-72
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0