Нд, 21.01.2018, 22:29
Вітаю Вас Гість | RSS

ГОРОДОК-LIVE

Головна » 2011 » Жовтень » 27 » 26 жовтня 2011 року у Городку побував Віталій Кличко.
17:54
26 жовтня 2011 року у Городку побував Віталій Кличко.
   Хто запросив відомого боксера і політика на зустріч із городоччанами, невідомо – про це не сказали. Втім стало відомо, що  у Городку нещодавно сформувалася нова команда від політичної сили «Удар», яку очолює Віталій Кличко. І ця нова команда, правда, із «старих» політичних городоцьких лідерів – партійців «Нашої України» - «Єдиного Центру», що переформатувалися в «Удар», і презентувала таким чином заснування районного чи то міського осередку. Відтак, запрошенням до Городка В.Кличка і організацією з ним зустрічі виборців продемонстровано вищому керівництву партії й, зокрема, городоцькій громаді можливості реалізації чи не усіх амбітних задумів.
   Так це чи не так – насправді усім було абсолютно байдуже. Факт приїзду відомого політика і боксера, попри сумніви, що взагалі приїде, здійснився. І шанувальників знаної особистості він задовольнив – цілком і повністю. Не захмарили радість зустрічі ні майже годинне запізнення Віталія Кличка, ані раптова зміна місця зустрічі городоччан, які прийшли у визначене місце і у вказаний час, щоб побачити і почути поважного гостя.
 І дивно – не завадили (з огляду на те, що спортсмен і партійний лідер «Удару» задекларував недавно себе як опозиціонер) зустрітися головному ударівцю з жителями Городоччини представники місцевої влади, котрі в робочий час відклали усі справи й прийшли подивитися на Кличка і почути, що він скаже. А ще дивніше, що не лише не заважали, а й всіляко сприяли провладці проведенню цієї зустрічі – і зал будинку культури виділили без супротиву, і керівники районної культури особисто займалися усіма організаційними питаннями: інформуванням городоччан про даний приїзд; підготовкою та веденням зустрічі; розміщенням обох сторін на зустрічі тощо. Раніше такої прихильності до опозиціонерів будь-яких  рангів, чомусь, не спостерігалося…
Втім, повернімося до спілкування людей з Кличком. Власне «спілкуванням» був не дуже довготривалий виступ політика і боксера стосовно його бачення сьогодення: ставлення до спорту, до реалій суспільства, відкриття амбітних планів на майбутнє. Нажаль багато гострих запитань поданих городоччанами на папері залишились без відповіді. Тим, хто задавав питання усно, пощастило більше – вони мали змогу дізнатися про позицію Кличка стосовно тієї чи іншої ситуації, яка їх цікавила. Але таких було небагато, – одна осба.
   Із всього сказаного боксером і головним партійцем «Удару» коротко з’ясувалося наступне: партія Кличка у виборах до Верховної Ради брати участь буде; боксер підтримує усе пов’язане зі спортом, у тому числі, значне збільшення державного фінансування на потреби спорту; «Удар» не підтримує окремих кроків влади, зокрема, утисків опозиції, втім, об’єднання в єдину силу з опозицією поки не планує; із висуненням своєї кандидатури на пост президента на наступних президентських виборах Кличо ще не визначився; розширенню рядів своєї партії завжди радий.
   Приїзд відомої людини у Городок, що викликав бурю емоцій у городоччан, відбувся, й емоції поступово у людей втихомирюються. Люди елітою своєї нації хоча би потішилися зблизька… Незабаром, безперечно, бажаючих заїхати до Городка, побільшає – вибори до парламенту ж бо не за горами. Головне, щоб і всіх решту влада району зустрічала так гарно, як Кличка – не зважаючи на приналежність до різних партій.

Переглядів: 1909 | Додав: Gorycvit | Теги: городок, Новини, Віталій Кличко, Удар | Рейтинг: 5.0/19
Всього коментарів: 271 2 3 »
0
27  
Я тоже надіюсь на Донбас - пора вже йому очищати від того, що він нам всім підсунув. То його результат вибору. І він за це несе відповідальність. Мене влада не задовільняє. Нікого не задовільняє. Але ні я і ні ми всі її не вибирали і не ставили, щоб кидатись на амбразури зараз. Хай кидаються східняки - може до своїх керівники-східняки прислухаються або хоча стріляти не будуть. А Захід чекає...

0
26  
"Кого народ заслуговує, того він і обслуговує". Питання на засипку: ХТО буде нову владу запускати? Після 2004 року не один десяток років потрібно щоб пройшло... щоб ХТОСЬ КОГОСЬ ЗНОВУ ЗАПУСТИВ. smile
Зараз уся надія на Донбас. А нас ця влада цілком задовільняє. Хіба ні??? Кого і що не задовіляняє? Корупція? Так вона завжди була, є і буде... кого народ заслуговує...

0
25  
Депутату ВР. Треба нових людей во владу запускати!!! А старих пер...нів нафіг звідти!!! Хватить штани протирати там і кармани баблом набивати!!!! batman booze dollar dollar dollar blahblah blahblah blahblah deal cranky fool help killed shades

0
24  
ужас я тебя уважаю...

0
23  
Опитування: в 2012 плануються вибори до верховної дати. За кого голосувати. Не залишилось нікого. Юлька - в тюрмі. А всі остальні - на волі, поки шо. За кого голосувати за того що під слідством чи за того, кого ше це чекає? ПАМАГИТЄ РАЗАБРАТЬСЯ!

За Кличка голосувати? Так його незначна сила НІЧОГО НЕ МОЖУТЬ зробити в Київ раді. Безсилі на капєц! То вони шось з країною зможуть зробити???????? help help help

0
22  
то ужасу
твої слова та наверх...негайно

0
21  
Да! Ужас жжот не по дєтскі.

0
20  
Ужасу - РЕСПЕКТ!!!!! bye bye bye hands respect respect respect smok

0
19  
Как Дуб на троне посадили- златую цепь братки спилилиКоманду Дуба Чечекот всем кнопкодавам подает В Верховной Зраде на дорожкахследы кровавые зверей Что стульями не понарошку бьют стариков ( не из людей)Там Ганька вслед за Дубом ходит на журналюг тоску наводит И применяет ложь ипрыть чтоб тупость Лидера прикрыть Пойдешь направо- там Азаров Налево- хитрыймолдован Что ни министр- герой кошмаров Что ни советник - то болван Там нетлюдей средь них нормальных Куда ни глянь- везде бандит Правителей РЫГИ-АНАЛЬНЫХнарод свободный победит Терпенье лопнет у народа И власть отнимут у урода И сгинет зло и сгинет тьма ДАВНО БАНДИТОВ ЖДЕТ ТЮРЬМА

0
18  
Казати є що! І казати треба! Бо вони на голову вилізуть всім! На собаку, що гавкає, тупнути треба... Тоді вона до буди втікає.

1-10 11-20 21-27
Имя *:
Код *:
Меню сайту
Погода
Останні коментарі
Не пішли. Передумали. Лишилися народним і обласним. І лишили міську раду розрулюватися без них .

Сайт Городок - live  вітає  з Днем місцевого самоврядування територіальну громаду району, міста, селища і сіл Городоччини, посадовців рад усіх рівнів, громадські об’єднання.   
Саме ви покликані створювати належні умови для реалізації суспільних та приватних інтересів громад, сприяти розв’язанню життєво важливих та необхідних проблем не лише місцевого, а й державного значення, налагоджувати зв’язки між громадянами та їх об’єднаннями, сприяти реальній участі людей в управлінських процесах.   
Переконані, що так є насправді, сподіваємося,  що так буде і надалі.   
А усім причетним до цього свята -  вдячність сердечна за важку, не завжди вдячну і зовні непомітну працю, а також побажання щирі міцного здоров’я, благополуччя, миру, злагоди, добра, успіхів у починаннях та результатів - на благо ваших громад.   
Нехай людська прихильність, шана та повага будуть вам винагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних клопотів та турбот.

І чого тільки 48 процентів???? У вождя було на скільки більше??? Де решта???

Новини партнерів
Пошук
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0